w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Wrocław - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 2
50-049 Wrocław


Godziny otwarcia:
Pn.09:0018:00
Wt.09:0018:00
Śr.09:0018:00
Czw.09:0018:00
Pt.09:0018:00
Sb.10:0017:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Biuro Coral Travel we Wrocławiu to miejsce, gdzie oferty wakacyjne zostaną przygotowane dla każdego klienta przez doświadczony zespół. Odwiedzający nasze biuro maja okazje liczyć na indywidualne
podejście do każdego klienta. Proponujemy Państwu kompleksowa obsługę oraz pomoc w wyborze i planowaniu swoich wakacji. Nasze biuro otwarte jest codziennie w godzinach 9-18, znajdujemy się w blisko centrum (w okolicy Dworca Świebodzkiego) z dogodnym dojazdem z każdego miejsca we Wrocławiu. Dla naszych klientów posiadamy bezpłatne miejsca parkingowe. Zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze, gdzie z przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa podróży.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Supervisor Biura Sprzedaży
Nie odkładaj marzeń; odkładaj na marzenia. Wieloletnie doświadczenie w pracy w turystyce pozwala mi na profesjonalną obsługę klienta. W swoich podróżach chętnie wracam do Hiszpanii i jej wysp; do Grecji mam sentyment; a Turcję polecam na rodzinne wakacje. Jeśli poszukują Państwo wakacji zapraszam do biura; a wspólnie wybierzemy ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.
Iwona
Specjalista ds. Turystyki
Jestem miłośniczką „czarnego lądu”; moją pasją są podróże w nieznane zakątki Afryki. Odwiedziłam już wiele krajów Europy i Azji ( m.in. Tajlandię i Indie). Na wczasy rodzinne najchętniej polecam Turcję; do której wracam co roku. Chętnie przygotuję ofertę która będzie rozpoczęciem wspaniałej przygody.
Agata
Specjalista ds. Turystyki
Jestem pracownikiem biura we Wrocławiu od początku jego istnienia. Wcześniej miałam przyjemność być rezydentką i pilotem wycieczek. Inspirują mnie podróże - te co już były i te palcem po mapie. Chętnie podzielę się doświadczeniem, aby każde wakacje z nami były niezapomniane.

Proponowane oferty

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej