w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Wrocław - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Magnolia Park
ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 71 747 74 90

Jesteśmy nowym biurem Coral Travel Poland w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu. Dzięki naszemu zespołowi trzech zapalonych podróżniczek, mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie w pomocy wyboru wymarzonych wakacji.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Kupon SODEXO Karta Podarunkowa Magnolia Park
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Z zawodu logistyk, a z zamiłowania jak to pieszczotliwie mówią moi znajomi "podróżniczek". Uwielbiam podróżować, rozmawiać i opowiadać, i od dziecka chciałam pracować jako Specjalista ds. Turystyki. Każda podróż jest dla mnie przygodą, nie ważne czy jest to długa i daleka podróż czy też tylko weekendowy wypad za miasto. Przez kilka lat pracowałam jako opiekun klienta, dlatego też do każdego klienta podchodzę indywidualnie i od początku do końca prowadzę każdą sprawę z 200-stu procentowym zaangażowaniem. Znajomość hoteli oraz kurortów pozwala mi na dobranie odpowiedniego miejsca do spędzenia urlopu. Chętnie doradzę w wybraniu odpowiedniego hotelu, w szczególności w Turcji, Hiszpanii oraz Egipcie. Prywatnie jestem miłośniczką kina oraz literatury. Swój wolny czas lubię też spędzać aktywnie na rowerze lub grając w tenisa ziemnego.
Marta
Specjalista ds. Turystyki
Podróże są dla mnie czymś więcej niż pasją – to mój sposób na życie. W ciągu roku staram się odwiedzić przynajmniej kilka ciekawych zakątków świata. Wiem, gdzie jechać, by błogo poleniuchować, ale odkrywam również miejsca idealne dla turystyki pieszej lub samochodowej. Od lat doradzam znajomym w kwestii wyboru destynacji i ponieważ sprawia mi to olbrzymią frajdę, postanowiłam robić to również na płaszczyźnie zawodowej. Motywuje mnie nie tylko miłość do turystyki, ale przede wszystkim zadowolony klient, który wróci, bo wybrana przeze mnie wycieczka była tą wymarzoną i najlepszą dla niego.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1303 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
2161 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
1881 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CHC ATHINA PALACE RESORT AND SPA

Grecja / Kreta
3651 zł
All Inclusive
Zobacz więcej