W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Wrocław - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Aleja Bielany
ul. Czekoladowa 7-9
55-040 Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 71 757 23 24

Nasz świetnie zgrany i dopasowany zespół składa się z młodych, pełnych energii oraz ciekawych świata osób. W naszym salonie w Galerii Aleja Bielany dopasujemy ofertę indywidualnie oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zadowolenie oraz spełnienie klientów jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasz salon mieści się na obrzeżach Wrocławia - nieopodal zjazdu z Autostrady A4, a od przystanku autobusowego dzieli nas kilkadziesiąt metrów. Znajdą nas Państwo na poziomie 0.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 7 dni w tygodniu (wyłączając niedziele bez handlu).
Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

Inne udogodnienia:

  • W bliskiej odległości : przystanek autobusowy linii AB, autostrada A4
  • Obsługujemy w językach: angielski, niemiecki, hiszpański, ukraiński

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Sylwia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, prywatnie miłośniczka zwierząt oraz lotnictwa. W tej pracy cenię sobie możliwość spełniania marzeń naszych klientów. Dzięki doświadczeniu w turystyce bardzo chętnie doradzę w wyborze wakacji.
Kamila
Specjalista ds. Turystyki
Uwielbiam spełniać podróżnicze marzenia moich klientów. W przygotowanie oferty, która spełni ich oczekiwania, wkładam całe serce. Podróżowanie to moje hobby, a w życiu kieruję się mottem „Inwestycja w podróże to inwestycja w samego siebie”.
Marzena
Specjalista ds. Turystyki
Kiedy załapiesz bakcyla podróżowania, nie ma na to żadnego lekarstwa. Już wiem, że będę szczęśliwie chory do końca życia.” Tym samym chciałabym zarazić moich klientów, dlatego serdecznie zapraszam po ofertę. Udało mi się zwiedzić już wiele zakątków świata - myślę że dzięki mojemu doświadczeniu wspólnie wybierzemy najlepsze wakacje.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1559 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2248 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2632 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
1826 zł
All Inclusive
Zobacz więcej