W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Bydgoszcz - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 52 523 94 90

Jedyne biuro własne Coral Travel w Bydgoszczy. Znajdziecie nas Państwo w Galerii Zielone Arkady, która jest jednym z ulubionych centrów handlowych mieszkańców naszego regionu. Jeśli poszukujecie Państwo oferty wakacyjnego wypoczynku, zapraszamy do nas. Nasz doświadczony zespół pomoże spełnić Państwa turystyczne marzenia.
„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj”
Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Monika
Supervisor Biura Sprzedaży
Pasjonatka podróży w każdym wydaniu. Zakochana w fiordach norweskich i Irlandii. Uwielbia spełniać turystyczne marzenia klientów. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.
Magda
Specjalista ds. Turystyki
Marzycielka z nieszablonowym spojrzeniem na świat. Wrodzona dociekliwość i chęć sprawiania radości innym pozwolą jej na przygotowanie oferty dostosowanej do potrzeb każdego klienta.
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Bakcyla turystyki zaszczepili w niej rodzice. Propaguje turystykę aktywną, uwielbia kuchnię śródziemnomorską. Jej motto: "Choć nie byłam wszędzie, mam to na liście".
Julita
Specjalista ds. Turystyki
Od najmłodszych lat turystyka jest nieodłącznym elementem mojego życia. Zwiedziłam kawałek świata, który staram się poszerzać z roku na rok. Moim pierwszym wyjazdem zagranicznym był Egipt. Wiem o tym kierunku niemal wszystko, ponieważ często tam wracam. Ogromną radość sprawia mi również poznawanie innych krajów. Fascynuje mnie poznawanie innych kultur, tradycji kulinarnych i zwyczajów. Dlatego każdy wyjazd jest dla mnie nie tylko odpoczynkiem, ale także i pogłębianiem wiedzy, którą mogę się podzielić z innymi. Pasja do podróżowania oraz odbyte przeze mnie doświadczenie pozwoli mi na to, aby wybrać najlepszą ofertę na miarę Państwa oczekiwań. Każdego klienta traktuję indywidualnie i priorytetem jest dla mnie to, aby wrócili Państwo zadowoleni z wyjazdu.

Proponowane oferty

PICKALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM

Egipt / Marsa Alam
3107 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
3117 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

STELLA PALACE AQUA PARK RESORT

Grecja / Kreta
3984 zł
All Inclusive
Zobacz więcej