W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Toruń - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Copernicus
ul. Stanisława Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 56 663 70 10

Jedyny salon firmowy w Toruniu. Zlokalizowany jest przy strefie gastronomicznej w Atrium Copernicus, czyli w największym centrum handlowym w Toruniu. Świetna lokalizacja przy drodze krajowej nr 91, nieopodal dworca Toruń Wschodni oraz blisko przystanku autobusów MZK umożliwi Państwu dotarcie do nas z każdego miejsca. Nasz zespół składa się z trzech ambitnych i empatycznych osób, które pomogą dobrać wycieczkę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze biuro jest czynne 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowym). Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Anna
Supervisor Biura Sprzedaży
Od najmłodszych lat rodzice zabierali mnie na różne wyprawy i choć swoją przygodę z Coral Travel zaczęłam od niedawna, to podróże towarzyszą mi od dziecka. Dużym szczęściem jest robić to, co się kocha, cieszę się, że mam to szczęście, iż pracę mogę łączyć z pasją podróżowania, a swoim doświadczeniem dzielić się z klientami. Moje motto: "Co Cię nie zabije to cię wzmocni, bo nie sztuką jest przejść przez życie, gdy wszystko sprzyja, sztuką jest iść przed siebie i się nie ugiąć nawet jak ciągle jest pod wiatr... Podróżuj, smakuj, zwiedzaj, poznawaj, kosztuj, korzystaj z życia, bo powtórki nie będzie!!!
Monika
Specjalista ds. Turystki
Od dziecka uwielbiałam podróżować. Możliwość odkrywania nowych, nieznanych mi dotąd obszarów, kultur czy zwyczajów, dawała mi niezwykłą radość. Postanowiłam pogłębiać moją wiedzę o świecie, studiując na kierunku Turystyka i Rekreacja na UMK w Toruniu. Swoją działalność zawodową zaczęłam już podczas studiów, pracując w biurach podróży i okazjonalnie pilotując wycieczki. Podzielam zdanie osób, które twierdzą, że „Podróżowanie nie zależy od ilości posiadanych pieniędzy, ale od ilości posiadanej odwagi”. Jestem osobą bardzo komunikatywną i z przyjemnością pomogę w wyborze odpowiedniej oferty podróży dla Państwa.
Zuzanna
Specjalista ds. Turystyki
Podróże (zarówno te małe, jak i duże) stanowią nieodłączny element mojego życia. Uważam, że możliwość zobaczenia nowych miejsc, poznania odmiennych kultur czy choćby smaków, to zdecydowanie jedne z najlepszych rzeczy, których możemy doświadczać. Miłość do podróżowania i chęć pogłębiania wiedzy na temat różnych zakątków świata, doprowadziły mnie do ukończenia studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja na UMK w Toruniu, a następnie do pracy w biurze podróży. Uwielbiam planować wyjazdy dla siebie i moich bliskich. Z przyjemnością podejmę się zaplanowania podróży również dla Państwa!

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2677 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3393 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3707 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4900 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej