w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Toruń - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Copernicus
ul. Stanisława Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Jedyny salon firmowy w Toruniu. Zlokalizowany jest on zaraz przy strefie gastronomicznej w Atrium Copernicus czyli w największym centrum handlowym w Toruniu. Świetna lokalizacja przy drodze krajowej nr 91, nieopodal dworca Toruń Wschodni oraz blisko przystanku autobusów MZK umożliwi Państwu dotarcie z każdego miejsca. Nasz zespół składa się z trzech ambitnych i empatycznych osób, które pomogą dobrać wycieczkę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze biuro jest czynne 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowym). Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Michał
Supervisor Biura Sprzedaży
Moja historia z turystyką rozpoczęła się już od pierwszej klasy Szkoły Podstawowej kiedy to zacząłem chodzić na piesze rajdy z PTTK i poznawać okolicę oraz Województwo. W miarę czasu obszar ten zwiększał się do Europy Zachodniej oraz Południowej, następnie Azji i Ameryki Południowej. Z chęcią podzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas licznych wycieczek oraz studiów (Geografia z Turystyką). Zapraszam do wizyty, a na pewno znajdziemy interesujący zakątek świata do zwiedzenia.
Ania
Specjalista ds. Turystyki
Od najmłodszych lat rodzice zabierali mnie na różne wyprawy i choć swoją przygodę z Coral Travel zaczęłam od niedawna, to podróże towarzyszą mi od dziecka. Dużym szczęściem jest robić to co się kocha, cieszę się, że mam to szczęście, iż pracę mogę łączyć z pasją podróżowania, a swoim doświadczeniem dzielić się z klientami. Moje motto: "Co Cię nie zabije to cię wzmocni, bo nie sztuką jest przejść przez życie, gdy wszystko sprzyja, sztuką jest iść przed siebie i się nie ugiąć nawet jak ciągle jest pod wiatr...Podróżuj, smakuj, zwiedzaj, poznawaj, kosztuj, korzystaj z życia, bo powtórki nie będzie !!!
Evelina
Specjalista ds. Turystyki
Podróżniczka, miłośniczka natury i przygód. W podróżach najbardziej lubię wgłębiać się w lokalną kulturę, poznawać historie przypadkowo napotkanych osób, rozwijać się poprzez zdobyte doświadczenia bądź relaksować pod palmą przez cały dzień. Lubię podróżować “naprawdę”, czyli z pełną otwartością i szacunkiem na wszystko co nas spotyka. Uwielbiam podróż pod każdą postacią, nawet podróż do domu sprawia mi ogromną przyjemność, ponieważ zawsze to nowe doświadczenie. „Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”.

Proponowane oferty

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej