w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Toruń - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Copernicus
ul. Stanisława Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 56 640 52 80

Jedyny salon firmowy w Toruniu. Zlokalizowany jest on zaraz przy strefie gastronomicznej w Atrium Copernicus czyli w największym centrum handlowym w Toruniu. Świetna lokalizacja przy drodze krajowej nr 91, nieopodal dworca Toruń Wschodni oraz blisko przystanku autobusów MZK umożliwi Państwu dotarcie z każdego miejsca. Nasz zespół składa się z trzech ambitnych i empatycznych osób, które pomogą dobrać wycieczkę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze biuro jest czynne 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowym). Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Ania
Supervisor Biura Sprzedaży (p.o.)
Od najmłodszych lat rodzice zabierali mnie na różne wyprawy i choć swoją przygodę z Coral Travel zaczęłam od niedawna, to podróże towarzyszą mi od dziecka. Dużym szczęściem jest robić to co się kocha, cieszę się, że mam to szczęście, iż pracę mogę łączyć z pasją podróżowania, a swoim doświadczeniem dzielić się z klientami. Moje motto: "Co Cię nie zabije to cię wzmocni, bo nie sztuką jest przejść przez życie, gdy wszystko sprzyja, sztuką jest iść przed siebie i się nie ugiąć nawet jak ciągle jest pod wiatr...Podróżuj, smakuj, zwiedzaj, poznawaj, kosztuj, korzystaj z życia, bo powtórki nie będzie !!!
Wiktoria
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od najmłodszych lat były częścią mojego życia. Rodzice od dziecka zabierali mnie na przeróżne wycieczki zagraniczne jak i objazdowe po kraju. Śmiało mogę powiedzieć, że podróżowanie stało się moim hobby. W podróżach najbardziej lubię poznawać nieznane mi dotychczas obyczaje ludzi zamieszkujących dany region. Uwielbiam smakować potraw regionalnych - nowe smaki, choć czasami nie wyglądały zbyt przekonywująco czy apetycznie, uważam, że zawsze warto spróbować, żeby potem nie żałować! „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.” Ja osobiście najlepiej poczułam się w wodzie…Nurkowanie stało się moją pasją, przepiękne rafy koralowe to jest to co warto zobaczyć. A samo poznawanie kultury i tradycji lokalnej pozwala mi poszerzać swoją wiedzę o świecie – jak niezwykłe, oryginalne i odmienne są wszystkie kraje! Dzięki czemu z ręką na sercu, mogę opowiadać moim Klientom o miejscach naprawdę wartych zwiedzenia, podczas pobytu w danym rejonie. Dlatego też z ogromną radością i pełnym zaangażowaniem rozpoczynam pracę w Coral Travel, by móc nauczyć się jeszcze więcej, a do tego by mówić z pasją o tym co kocham. „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.”
Monika
Specjalista ds. Turystki
Od dziecka uwielbiałam podróżować. Możliwość odkrywania nowych, nieznanych mi dotąd obszarów, kultur czy zwyczajów, dawała mi niezwykłą radość. Postanowiłam pogłębiać moją wiedzę o świecie, studiując na kierunku Turystyka i Rekreacja, na UMK w Toruniu. Swoją działalność zawodową zaczęłam już podczas studiów, pracując w biurach podróży i okazjonalnie pilotując wycieczki. Podzielam zdanie osób, które twierdzą, że „Podróżowanie nie zależy od ilości posiadanych pieniędzy, ale od ilości posiadanej odwagi”. Jestem osobą bardzo komunikatywną i z przyjemnością pomogę w wyborze odpowiedniej oferty podróży dla Państwa.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1934 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2188 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
2669 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL SEVEN SEAS

Turcja / Side
2348 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej