W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Toruń - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Copernicus
ul. Stanisława Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 56 663 70 10

Jedyny salon firmowy w Toruniu. Zlokalizowany jest przy strefie gastronomicznej w Atrium Copernicus, czyli w największym centrum handlowym w Toruniu. Świetna lokalizacja przy drodze krajowej nr 91, nieopodal dworca Toruń Wschodni oraz blisko przystanku autobusów MZK umożliwi Państwu dotarcie do nas z każdego miejsca. Nasz zespół składa się z trzech ambitnych i empatycznych osób, które pomogą dobrać wycieczkę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze biuro jest czynne 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowym). Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Anna
Supervisor Biura Sprzedaży
Od najmłodszych lat rodzice zabierali mnie na różne wyprawy i choć swoją przygodę z Coral Travel zaczęłam od niedawna, to podróże towarzyszą mi od dziecka. Dużym szczęściem jest robić to, co się kocha, cieszę się, że mam to szczęście, iż pracę mogę łączyć z pasją podróżowania, a swoim doświadczeniem dzielić się z klientami. Moje motto: "Co Cię nie zabije to cię wzmocni, bo nie sztuką jest przejść przez życie, gdy wszystko sprzyja, sztuką jest iść przed siebie i się nie ugiąć nawet jak ciągle jest pod wiatr... Podróżuj, smakuj, zwiedzaj, poznawaj, kosztuj, korzystaj z życia, bo powtórki nie będzie!!!
Monika
Specjalista ds. Turystki
Od dziecka uwielbiałam podróżować. Możliwość odkrywania nowych, nieznanych mi dotąd obszarów, kultur czy zwyczajów, dawała mi niezwykłą radość. Postanowiłam pogłębiać moją wiedzę o świecie, studiując na kierunku Turystyka i Rekreacja na UMK w Toruniu. Swoją działalność zawodową zaczęłam już podczas studiów, pracując w biurach podróży i okazjonalnie pilotując wycieczki. Podzielam zdanie osób, które twierdzą, że „Podróżowanie nie zależy od ilości posiadanych pieniędzy, ale od ilości posiadanej odwagi”. Jestem osobą bardzo komunikatywną i z przyjemnością pomogę w wyborze odpowiedniej oferty podróży dla Państwa.
Zuzanna
Specjalista ds. Turystyki
Podróże (zarówno te małe, jak i duże) stanowią nieodłączny element mojego życia. Uważam, że możliwość zobaczenia nowych miejsc, poznania odmiennych kultur czy choćby smaków, to zdecydowanie jedne z najlepszych rzeczy, których możemy doświadczać. Miłość do podróżowania i chęć pogłębiania wiedzy na temat różnych zakątków świata, doprowadziły mnie do ukończenia studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja na UMK w Toruniu, a następnie do pracy w biurze podróży. Uwielbiam planować wyjazdy dla siebie i moich bliskich. Z przyjemnością podejmę się zaplanowania podróży również dla Państwa!

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
1963 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2247 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2632 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2250 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej