W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Łódź - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Manufaktura
ul. Jana Karskiego 5
91-071 Łódź

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 42 231 58 12

Coral Travel – Salon CH Manufaktura Łódź działa od marca 2017 roku w stałym zaprzyjaźnionym składzie. Gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziome, w zakresie kompleksowych informacji, zaplanowania wymarzonych wakacji, doradzenia w wyborze hotelu, który spełni Państwa oczekiwania oraz rezerwacji biletów lotniczych. Lokalizacja w sercu Łodzi – w CH Manufaktura jest dogodna dla mieszkańców naszego miasta, jak i całego Regionu. Czekaja na Państwa liczne miejsca parkingowe, a dojazd komunikacją miejską również nie przysparza problemów.
Znajdujemy się na poziomie 1, vis a vis wejścia do Auchan i Hebe. Czekamy na Państwa 6 dni w tygodniu oraz w każdą niedzielę handlową, w bardzo dogodnych godzinach. Serdecznie zapraszamy i nie możemy się doczekać spotkania z Państwem!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Karolina
Supervisor Biura Sprzedaży
Z turystyką jestem związana od 20 lat, to zarówno moja praca, jak i pasja. Korzystając z doświadczenia zdobytego podczas licznych podróży prywatnych i zawodowych, pomogę w zaplanowaniu wymarzonych i beztroskich wakacji. Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, dzięki temu mogę realizować marzenia i zdobywać nowe doświadczenia, którymi chętnie dzielę się z innymi. Największą satysfakcją z pracy są dla mnie zadowoleni Klienci, którzy chętnie wracają po kolejne podróże.
Kinga
Specjalista ds. Turystyki
Pasjonują mnie podróże, nic więc dziwnego, że właśnie Turystyka była kierunkiem, który wybrałam. Pracując w turystyce, zdobytą wiedzę teoretyczną przełożyłam na praktykę. Z każdego wyjazdu wracam z ogromną ilością doświadczeń, które chętnie przekazuję Klientom. Dominujące cechy charakteru takie jak empatia, systematyczność i zaradność pozwalają mi w pełni oddać się pracy. Z chęcią pomogę w wyborze wymarzonego miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie. Zawsze staram się dopasować ofertę indywidualnie do wymagań klienta. Zapraszam serdecznie!
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Uwielbiam górskie wędrówki i bieganie. Każdą wolną chwilę spędzam w podroży. Na Bałkanach czuje się jak u siebie. Szczególnie bliska jest mi Bułgaria, ale również takie kraje jak Tunezja czy Egipt. Z przyjemnością pomogę Państwu w zaplanowaniu wakacji w dowolnym zakątku świata.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2477 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3610 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4009 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3610 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej