W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Łódź - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Aleja Kościuszki 41
90-418 Łódź


Godziny otwarcia:
Pn.10:0018:00
Wt.10:0018:00
Śr.10:0018:00
Czw.10:0018:00
Pt.10:0018:00
Sb.10:0014:00
Ndz.*
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 514 514 101, 42 663 62 76

Zapraszany do naszego biura, które jest w centrum Łodzi, przy ul. Kościuszki 41 /róg A. Struga. W naszej pracy zależy nam, abyście Państwo wracali z wakacji zadowoleni i chętni do kolejnych podróży z nami. Staramy się więc znaleźć dla naszych klientów najdogodniejszą ofertę. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i pomożemy spełnić Wasze wakacyjne marzenia.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Witold
Kierownik Biura
Sprzedażą imprez turystycznych zajmuję się od ponad 27 lat. Moją pasją jest aktywny wypoczynek, sport i oczywiście podróże. Uwielbiam pracę w biurze podróży, ponieważ to niesamowite uczucie radości, kiedy klienci do ciebie wracają i mówią, że to "wakacje ich życia", a potem proszą o propozycję następnego wyjazdu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie tak, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, aby Państwa każde wakacje były lepsze i niezapomniane.
Sylwia
Specjalista ds. Turystyki
Od zawsze turystyka była kierunkiem, w którym chciałam się rozwijać. Uwielbiam podróże, poznawać nowe miejsca, kultury oraz nowych ludzi. Bardzo chętnie uczestniczę w różnych szkoleniach, wyjazdach, aby swoją wiedzę poszerzać. Lubię pracę z ludźmi, bardzo chętnie dziele się zdobytą wiedzą. Wielką przyjemność sprawia mi pomoc w wyborze wymarzonych wakacji a jeszcze większą, jak Klienci wracają z wakacji zadowoleni.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2747 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ALBATROS AQUA PARK RESORT

Egipt / Hurghada
2654 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

STELLA PALACE AQUA PARK RESORT

Grecja / Kreta
3498 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

LE HAMMAMET HOTEL & SPA

Tunezja / Hammamet
2086 zł
All Inclusive
Zobacz więcej