W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Radomsko - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ul. Metalurgii 8
97-500 Radomsko


Godziny otwarcia:
Pn.09:0017:00
Wt.09:0017:00
Śr.09:0017:00
Czw.09:0017:00
Pt.09:0017:00
Sb.10:0014:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 505 402 900

Zapraszamy Państwa do Salonu Firmowego Coral Travel w Galerii Radomsko znajdującej się w ścisłym centrum miasta na ulicy Metalurgii, posiadamy duży, bezpłatny parking dla swoich klientów.
Wypoczynek dla rodziny z dziećmi? Aktywne wakacje dla młodych? Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego.
Nasz zespół składa się z młodych, pomocnych i ciekawych świata miłośniczek podróży, które w przyjaznej atmosferze znajdą dla Państwa idealne wakacje. Satysfakcję oraz zadowolenie klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.
Jeżeli chcą Państwo przenieść się razem z nami w Coralowo-wakacyjny świat, to zapraszamy serdecznie do naszego oddziału w Radomsku ;)

Przyjazna atmosfera gwarantowana!

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:Nasz zespół:
Justyna
Supervisor Biura Sprzedaży
W branży pracuję od 9 lat. Moją przygodę z biurem podróży rozpoczęłam, pracując w biurze agencyjnym, które prowadzimy wspólnie z mężem i które od lat współpracuje z Coral Travel. Teraz jako supervisor salonu firmowego Corala staram się dzielić doświadczeniem nie tylko z moimi współpracownikami, ale zarażać swoja pasja również naszych klientów oraz dbać, aby organizacja każdych wymarzonych wakacji była dopilnowana od A do Z. Powierzając nam organizacje swoich wakacji, możesz zająć się już tylko pakowaniem walizki ;) A ja z moim zespołem zajmiemy się całą resztą... Zapraszam.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Od prawie 15 lat moje zamiłowanie do podróży łącze z pracą zawodową. Każdy kraj ma swój niepowtarzalny charakter i urok. Chętnie pomogę Państwu wybrać wakacje marzeń, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kieruje się zasadą „Podróże kształcą". Nic nie zastąpi nam osobistych doświadczeń, krajobrazów, które zobaczyliśmy, regionalnych smaków potraw a przede wszystkim ludzi, których poznaliśmy podczas zwiedzania zarówno tych bliższych, jak i dalszych zakątków świata.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3346 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3724 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

CALISTA LUXURY RESORT

Turcja / Belek
5327 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

TITAN SELECT HOTEL

Turcja / Alanya
2237 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej