w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Lublin - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Vivo! Lublin
al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 81 281 26 40

Biuro w Lublinie jest pierwszym salonem firmowym Coral Travel na Lubelszczyźnie. Zlokalizowane w Galerii Handlowej Tarasy Zamkowe w samym sercu miasta.
Nasz zespół to miłośnicy podróży. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem przekładamy na najwyższą, jakość obsługi. Stale dążymy do poszerzania naszej wiedzy, podnoszenia kompetencji i poziomu usług. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, staramy się profesjonalnie dobierać ofertę według kryteriów i życzeń klienta. Pracownicy naszego biura to aktywni, twórczy specjaliści nastawieni na sukces życiowy oraz zawodowy. Zapraszamy wszystkich do naszego salonu!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Julia
Specjalista ds. Turystyki
Z wykształcenia jestem psychologiem, ale zawsze marzyłam o związaniu swojego życia z podróżami. Od dzieciństwa zachwycał mnie świat tajemniczego Wschodu z "Tysiąca i jednej nocy". Przez kilka miesięcy mieszkałam w magicznej Turcji, gdzie poznałam historię, tradycję i kulturę tego państwa. Rozpoczęłam tam naukę języka tureckiego, którą kontynuują do dzisiaj. W lubelskim zespole Coral Travel pracuje na stanowisku specjalisty do spraw turystyki. Jestem pilotem wycieczek i tłumaczem języka rosyjskiego. W wolnej chwili zajmuje się jazdą konną, orientalnymi tańcami, czytaniem literatury, a także podróżami w nowe zakątki świata - te bliskie i te dalekie.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Od zawsze pasjonowały mnie podróże. Od dziecka marzyłam o poznaniu świata. Do tej pory udało mi się zwiedzić kilkanaście krajów i ciągle dążę do powiększania tej liczby. Najbardziej interesuję mnie kultura wschodnia, zarówno blisko, jak i dalekowschodnia. Uważam podróże za rodzaj spełnienia w życiu człowieka, a także sposób na odkrycie samego siebie. Byłam studentką Turystyki. Inne moje zainteresowania to historia, poznawanie nowych ludzi, fotografia, film i śpiew.
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Od zawsze fascynują mnie podróże: te dalekie i bliskie, długie i krótkie. Moje serce od razu skradły Karaiby, kiedy miałam okazję odwiedzić Dominikanę oraz Antyle Holenderskie (wyspa Sint Maarten). Bardzo lubię odkrywać popularne miejsca na nowy sposób, przecierać szlaki, doradzać, co nasi Klienci mogą zobaczyć, co może ich pozytywnie zaskoczyć, co może sprawić, że zakochają się w jednym miejscu na tysiąc różnych sposobów. Uwielbiam moją pracę, jest to połączenie pożytecznego z przyjemnym, a kiedy widzę, gdy Klienci są zadowoleni, usatysfakcjonowani i szczęśliwi, skrzydła osobiście mi rosną. Od dziecka interesuję się jazdą konną (hipologią, hipoterapią, naturalnymi metodami pracy z końmi), lotnictwem oraz fotografią profesjonalną. Kontakt z ludźmi, nawiązywanie i utrzymywanie relacji, jak i przekazywanie oraz dzielenie się wiedzą z innymi jest dla mnie zawsze priorytetowe. Z wielką przyjemnością pomogę Państwu wybrać wymarzony kierunek na wakacje :)
Paulina
Supervisior Biura Sprzedaży
Od zawsze byłam zakochana w podróżowaniu, ciekawa świata, z poczuciem niekończącej się chęci odkrywania coraz to nowych rejonów. W turystyce odnajduję swoje nowe powołanie nie tylko poprzez wzgląd na podróżowanie, ale przede wszystkim to, że mogę dzielić się moją pasją ze swoimi klientami. Pełniąc funkcję supervisiora, staram się zarządzać moim zespołem tak, aby oferowana przez nas usługa, była najwyższej jakości. Moim priorytetem jest znalezienie jak najlepszych ofert odpowiadających osobom, które się do nas zwróciły, aby odnaleźli miejsce na chwilę oddechu od codzienności oraz dobrą zabawę. Cenię sobie miejsca, w których tubylcy oprócz tego, że są niezmiernie gościnni, potrafią zarazić i zauroczyć swoją kulturą. Odkrywanie świata to coś pięknego, dlatego też cieszy mnie, kiedy mogę w tym pomóc swoim klientom.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2200 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2622 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3087 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2988 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej