w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Lublin - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

TARASY ZAMKOWE
al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Biuro w Lublinie jest pierwszym salonem firmowym Coral Travel na Lubelszczyźnie. Zlokalizowane w Galerii Handlowej Tarasy Zamkowe w samym sercu miasta.
Nasz zespół to miłośnicy podróży. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem przekładamy na najwyższą, jakość obsługi. Stale dążymy do poszerzania naszej wiedzy, podnoszenia kompetencji i poziomu usług. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, staramy się profesjonalnie dobierać ofertę według kryteriów i życzeń klienta. Pracownicy naszego biura to aktywni i twórczy specjaliści nastawieni na sukces życiowy i zawodowy. Zapraszamy wszystkich do naszego salonu!

Udogodnienia:

Dostęp dla niepełnostparwnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Supervisor Biura Sprzedaży
Zamiłowanie do języków obcych zaprowadziło mnie na studia Filologii rosyjskiej. Długo nie musiałam czekać, by fascynacja różnymi dialektami przerodziła się w ciekawość innych kultur i narodowości. Stąd był już tylko krok do podróżowania po całym świecie i odkrywania smaczków poszczególnych regionów świata. Tak oto jestem – wieczna optymistka z uśmiechem na ustach, pasjonująca się podróżami i poznawaniem tego, co jest nam obce, a zarazem takie bliskie. Mimo, że studiowałam filologię rosyjską, to moją specjalnością i ukochanymi kierunkami są skąpane w słońcu gorące regiony naszego globu, takie jak np. hipnotyzująca Turcja lub wiecznie optymistyczna i uwodząca Grecja. Jako supervisor w Coral Travel, na co dzień dzielę się tym, co doświadczyłam i doradzam moim klientom w podróżowaniu po całym świecie.
Rafał
Specjalista ds. Turystyki
Studia filozoficzne otworzyły mi umysł na nieskończoną możliwość punktów widzenia i postrzegania świata. Szybko przerodziło się to w fascynację różnymi zakątkami świata. Przesuwając palcem po mapie planowałem kolejne podróże, zdobywając doświadczenie i niezapomniane wspomnienia. Do zespołu Corala dołączyłem w maju, jako specjalista do spraw turystyki i wiem, że bezpośredni kontakt z klientem oraz doradztwo, jakim mogę służyć pomogą każdemu wybrać odpowiedni kierunek podróży na mapie.
Julia
Specjalista ds. Turystyki
Witam, mam na imię Julia. Z wykształcenia jestem psychologiem, ale zawsze marzyłam o związaniu swojego życia z podróżami. Od dzieciństwa zachwycał mnie świat tajemniczego Wschodu z 1000 i 1 nocy. Przez kilka miesięcy mieszkałam w magicznej Turcji, gdzie poznałam historie, tradycję i kulturę tego państwa. Rozpoczęłam tam naukę języka tureckiego, którą kontynuują do dnia dzisiejszego. W lubelskim zespole Coral Travel pracuje na stanowisku specjalisty do spraw turystyki. Jestem pilotem wycieczek i tłumaczem języka rosyjskiego. W wolnej chwili zajmuje się jazdą konna, orientalnymi tańcami czytaniem literatury no i podróżami w nowe zakątki świata …te bliskie…. i te dalekie.

Proponowane oferty

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej