w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Lublin - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Vivo! Lublin
al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 81 464 44 50

Biuro w Lublinie jest pierwszym salonem firmowym Coral Travel na Lubelszczyźnie. Zlokalizowane w Galerii Handlowej Tarasy Zamkowe w samym sercu miasta.
Nasz zespół to miłośnicy podróży. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem przekładamy na najwyższą, jakość obsługi. Stale dążymy do poszerzania naszej wiedzy, podnoszenia kompetencji i poziomu usług. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, staramy się profesjonalnie dobierać ofertę według kryteriów i życzeń klienta. Pracownicy naszego biura to aktywni i twórczy specjaliści nastawieni na sukces życiowy i zawodowy. Zapraszamy wszystkich do naszego salonu!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Julia
Specjalista ds. Turystyki
Witam, mam na imię Julia. Z wykształcenia jestem psychologiem, ale zawsze marzyłam o związaniu swojego życia z podróżami. Od dzieciństwa zachwycał mnie świat tajemniczego Wschodu z 1000 i 1 nocy. Przez kilka miesięcy mieszkałam w magicznej Turcji, gdzie poznałam historie, tradycję i kulturę tego państwa. Rozpoczęłam tam naukę języka tureckiego, którą kontynuują do dnia dzisiejszego. W lubelskim zespole Coral Travel pracuje na stanowisku specjalisty do spraw turystyki. Jestem pilotem wycieczek i tłumaczem języka rosyjskiego. W wolnej chwili zajmuje się jazdą konna, orientalnymi tańcami czytaniem literatury no i podróżami w nowe zakątki świata …te bliskie…. i te dalekie.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Nazywam się Justyna i od zawsze pasjonowały mnie podróże. Od dziecka marzyłam o poznaniu świata. Do tej pory udało mi się zwiedzić kilkanaście krajów i ciągle dążę do powiększania tej liczby. Najbardziej interesuje mnie kultura wschodnia, zarówno blisko jak i dalekowschodnia. Uważam podróże za rodzaj spełnienia w życiu człowieka, a także sposób na odkrycie samego siebie. Jestem byłą studentką turystyki, a inne moje zainteresowania to historia, poznawanie nowych ludzi, fotografia, film i śpiew.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1934 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2188 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
2669 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL SEVEN SEAS

Turcja / Side
2348 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej