w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Kraków Bonarka - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

BONARKA CITY CENTER
ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.10:0021:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt


Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Kupon SODEXO Karta Podarunkowa Bonarka City Center
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Iwona
Supervisor Biura Sprzedaży
Najlepsze rzeczy w życiu są dziełem przypadku i tak też było z moją przygodą z pracą w turystyce. Gdy 10 lat temu, rozpoczynałam pracę w swoim pierwszym biurze , nie sądziłam, że jest to pierwszy krok do tak długiej podróży. Z biegiem lat przygoda zamieniła się w pasję, a ciekawość świata doprowadziła mnie do różnych zakątków, nie tylko Europy, ale także Azji. Uwielbiam długie spacery i trekking, w wolnych chwilach próbuje swoich sił w kuchni azjatyckiej. W swojej pracy najbardziej lubię dzielenie się wrażeniami i zdobywanie coraz to nowych doświadczeń.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Mam na imię Aleksandra. Moją pasją były, są i będą podróże. Od dziecka interesują mnie inne kraje, ludzie i ich kultura. Zawsze lubiłam studiować mapy, w podstawówce prenumerowałam magazyn "Podróże". Praca z ludźmi i dla ludzi pasjonujących się podróżowaniem wydaje się być idealna dla mnie. Studiowałam Turystykę i Rekreację na krakowskim AWF-ie, a potem Turystykę Międzynarodową w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Po studiach podjęłam pracę jako stewardessa, a ostatnio dołączyłam do zespołu Coral Travel. Lubię podróże "off the beaten track", a jedno z najlepszych wspomnień to wyprawa na Sycylię z namiotem i biletem w jedną stronę. Moim ulubionym kierunkiem w ostatnich latach jest Grecja, odwiedziłam Rodos, Lefkadę i Samos- trzy piękne, choć różne wyspy. Z chęcią Państwu o nich opowiem.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1459 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1815 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CHC ATHINA PALACE RESORT & SPA

Grecja / Kreta
2301 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1853 zł
All Inclusive
Zobacz więcej