W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Bonarka City Center
ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 12 298 40 90

Zapraszamy do naszego salonu Coral Travel, który znajduje się w Bonarka City Center na poziomie 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta. Galeria handlowa jest świetnie skomunikowana z centrum Krakowa, a także posiada duży, bezpłatny parking dla swoich klientów. Nasz zespół tworzą 3 pełne pasji oraz pozytywnej energii miłośniczki poznawania świata i nowych kultur. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem, a także profesjonalnie doradzimy w wyborze wymarzonych wakacji. Życzliwa i przyjazna atmosfera gwarantowana!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Kupon SODEXO Karta Podarunkowa Bonarka City Center
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Iwona
Supervisor Biura Sprzedaży
Najlepsze rzeczy w życiu są dziełem przypadku i tak też było z moją przygodą z pracą w turystyce. Gdy 10 lat temu, rozpoczynałam pracę w swoim pierwszym biurze, nie sądziłam, że jest to pierwszy krok do tak długiej podróży. Z biegiem lat przygoda zamieniła się w pasję, a ciekawość świata doprowadziła mnie do różnych zakątków, nie tylko Europy, ale także Azji. Uwielbiam długie spacery i trekking, w wolnych chwilach próbuje swoich sił w kuchni azjatyckiej. W swojej pracy najbardziej lubię dzielenie się wrażeniami i zdobywanie coraz to nowych doświadczeń.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Moją pasją były, są i będą podróże. Od dziecka interesują mnie inne kraje, ludzie i ich kultura. Zawsze lubiłam studiować mapy, w podstawówce prenumerowałam magazyn "Podróże". Praca z ludźmi i dla ludzi pasjonujących się podróżowaniem wydaje się idealna dla mnie. Studiowałam Turystykę i Rekreację na krakowskim AWF-ie, a potem Turystykę Międzynarodową w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Po studiach podjęłam pracę jako stewardessa, a następnie dołączyłam do zespołu Coral Travel. Lubię podróże "off the beaten track", a jedno z najlepszych wspomnień to wyprawa na Sycylię z namiotem i biletem w jedną stronę. Moim ulubionym kierunkiem w ostatnich latach jest Grecja, odwiedziłam Rodos, Lefkadę i Samos- trzy piękne, choć różne wyspy. Z chęcią Państwu o nich opowiem.
Agata
Specjalista ds. Turystyki
Z wykształcenia jestem bibliotekarką z pasją do podróży, zarówno tych literackich, jak i prawdziwych. Dlatego związałam się z turystyką i od ponad 6 lat jestem przewodnikiem jaskiniowym, a odkąd zamieszkałam w Krakowie, pracowałam jako pilot wycieczek zagranicznych po głównych atrakcjach małopolski i podkarpacia. Byłam opiekunem klienta w lokalnej firmie turystycznej. A teraz zaczęłam swoją przygodę z turystyką zagraniczną w Coral Travel. Lubię podróżować i poznawać nowe kierunki, moim marzeniem jest podróż na Alaskę i do Tajlandii. Poza pracą spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądam filmy czy czytam interesujące mnie książki lub oczywiście gdzieś podróżuję. Moim dodatkowym hobby jest robienie dekoracji na przyjęcia oraz fantastyka - uczestniczę w zlotach fanów fantastyki w całej Polsce i nie tylko. Jestem osobą otwartą i komunikatywną i chętnie doradzę w wyborze wymarzonych wakacji.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1559 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2248 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2632 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
1826 zł
All Inclusive
Zobacz więcej