w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Krakowska
ul. Pawia 5
31-154 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.09:0022:00
Wt.09:0022:00
Śr.09:0022:00
Czw.09:0022:00
Pt.09:0022:00
Sb.09:0022:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 12 343 06 64

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Salonu Firmowego Coral Travel w Galerii Krakowskiej znajdującej się w ścisłym centrum miasta. Do naszego zespołu należą 4 miłośniczki podróży, które w przyjaznej atmosferze znajdą dla Państwa idealne wakacje. Naszym klientom polecamy szczególnie Turcję, która znana jest z wysokiej klasy hoteli, zapierających dech widoków i wspaniałego jedzenia, jednak nasza oferta obejmuje o wiele więcej destynacji. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, doradzimy jaki kierunek i hotel wybrać oraz zarezerwujemy bilety lotnicze. Atutem naszego zespołu jest doświadczenie pracowników zarówno w sprzedaży jak i zwiedzaniu świata.

Znajdujemy się na poziomie -1, naprzeciw sklepu Nanu-Nana i restauracji Burger King. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Darmowe WiFi

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pilotem wycieczek zagranicznych i krajowych. Miałam okazję pilotować wycieczki do takich krajów jak: Czechy, Austria, Niemcy, Francja, Włochy; Oczywiście Polska nie zostaje w tyle takie miasta jak Wrocław, Gdańsk, Toruń tez znalazły się na mojej trasie. W podróżach cenię sobie możliwość poznawania nowych ludzi ich codziennego życia, zwyczajów kuchni, uwielbiam spakować plecak i wytyczać własne ścieżki. Do tej pory na mojej mapie świata są zaznaczone m. in.: USA, Grecja, Włochy, Chorwacja, Francja, Turcja, w przyszłości marzy mi się Kuba oraz Indie. Drugą moją pasją po podróżowaniu jest sztuka. Rysuje, maluje ale fotografia jest na pierwszym miejscu, mam za sobą kilka grupowych wystaw m. in.: zagraniczne - Turcja. Od kilku lat doradzam klientom w wyborze wakacji chętnie pomogę i Państwu. Do zobaczenia na szlaku jak i w naszym biurze które znajduje się w Galerii Krakowskiej.
Oliwia
Specjalista ds. Turystyki
Moja przygoda w turystyce rozpoczęła się od pracy w Tureckim hotelu jako Animator Czasu Wolnego z najmłodszymi podróżnikami. Dzięki tej przygodzie nawiązałam kontakty z ludźmi z całego świata i stałam się osobą bardziej odważną i pewną siebie. Jestem pełna energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy gości szczery uśmiech. Moją największą pasją jest śpiew i muzyka. Z przyjemnością pomogę Państwu w wyborze podróży Waszych marzeń!
Adrianna
Specjalista ds. Turystyki
Ukończyłam studia na kierunku Kulturoznawstwo w Akademii Ignatianum w Krakowie. Ścieżka edukacyjna przygotowała mnie do indywidualnego podejścia do każdego człowieka, co jest pomocne przy spełnianiu potrzeb naszych gości. Pracowałam w branży turystycznej w biurze lokalnym z klientem międzynarodowym, a dzięki pracy w Coral Travel otwieram się w zasadzie na cały glob. Prywatnie pasjonują mnie górskie wędrówki i poznawanie nowych miejsc w Polsce i na mapie świata. Odwiedziłam kilkanaście krajów m.in. Włochy, Francję, Czechy, Węgry, Bułgarię, Czarnogórę, Albanię. W planach mam nabywanie coraz to nowych, różnorodnych doświadczeń.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Nigdy nie miałam wątpliwości co chce robić w życiu. Podróże i języki obce zawsze były moją największą pasją, dlatego wybór studiów na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Turystyka i Rekreacja był dla mnie oczywisty. Od tamtej pory pracowałam w różnych dziedzinach turystyki, jednak śmiało mogę przyznać, że organizacja wyjazdów turystycznych to dla mnie najlepszy wybór na życie i pracę. Zakochałam się w podróżach po Europie, która jest połączeniem różnych kultur, architektury, dziedzictw narodowych i języków. Od starego i majestatycznego Wiednia, romantycznej Wenecji, kolorowej Barcelony, rajskich plaż greckich, aż do wypełnionych zapachem kawiarni we Lwowie. Dzięki podróżom jestem bardziej otwarta na nowe wyzwania, na to, co znajduję się dookoła nas. Wierzę, że życie nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil które zapierają dech w piersiach, dlatego moją misją w Coral Travel jest zapewnienie również Państwu takich chwili i niezapomnianych wakacji.

Proponowane oferty

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2200 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

PALMYRA HOLIDAY RESORT & SPA

Tunezja / Monastir
1238 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

ALBATROS AQUA PARK RESORT

Egipt / Hurghada
1676 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

STELLA PALACE RESORT & SPA

Grecja / Kreta
4076 zł
All Inclusive
Zobacz więcej