w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Krakowska
ul. Pawia 5
31-154 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.09:0022:00
Wt.09:0022:00
Śr.09:0022:00
Czw.09:0022:00
Pt.09:0022:00
Sb.09:0022:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 12 343 06 64

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Salonu Firmowego Coral Travel w Galerii Krakowskiej znajdującej się w ścisłym centrum miasta. Do naszego zespołu należą 4 miłośniczki podróży, które w przyjaznej atmosferze znajdą dla Państwa idealne wakacje. Naszym klientom polecamy szczególnie Turcję, która znana jest z wysokiej klasy hoteli, zapierających dech widoków i wspaniałego jedzenia, jednak nasza oferta obejmuje o wiele więcej destynacji. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, doradzimy jaki kierunek i hotel wybrać oraz zarezerwujemy bilety lotnicze. Atutem naszego zespołu jest doświadczenie pracowników zarówno w sprzedaży jak i zwiedzaniu świata.

Znajdujemy się na poziomie -1, naprzeciw sklepu Nanu-Nana i restauracji Burger King. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Darmowe WiFi

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Emilia
Specjalista ds. Turystyki
Skończyłam studia na kierunku Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Nie ma na świecie kraju, którego nie chciałabym odwiedzić, a wracając z jednej podróży, już planuję kolejną. Do moich ulubionych kierunków należą Włochy, Tajlandia, Nepal i Czarnogóra. Do tej pory udało mi się zwiedzić kilkadziesiąt krajów, jednak wciąż dążę do powiększenia tej listy. Szczególnie interesują mnie wyjazdy poza utartym szlakiem i podróże autostopowe. Chętnie pomogę w wyborze i przygotuję ofertę dobraną do Państwa indywidualnych potrzeb.
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pilotem wycieczek zagranicznych i krajowych. Miałam okazję pilotować wycieczki do takich krajów jak: Czechy, Austria, Niemcy, Francja, Włochy; Oczywiście Polska nie zostaje w tyle takie miasta jak Wrocław, Gdańsk, Toruń tez znalazły się na mojej trasie. W podróżach cenię sobie możliwość poznawania nowych ludzi ich codziennego życia, zwyczajów kuchni, uwielbiam spakować plecak i wytyczać własne ścieżki. Do tej pory na mojej mapie świata są zaznaczone m. in.: USA, Grecja, Włochy, Chorwacja, Francja, Turcja, w przyszłości marzy mi się Kuba oraz Indie. Drugą moją pasją po podróżowaniu jest sztuka. Rysuje, maluje ale fotografia jest na pierwszym miejscu, mam za sobą kilka grupowych wystaw m. in.: zagraniczne - Turcja. Od kilku lat doradzam klientom w wyborze wakacji chętnie pomogę i Państwu. Do zobaczenia na szlaku jak i w naszym biurze które znajduje się w Galerii Krakowskiej.
Oliwia
Specjalista ds. Turystyki
Moja przygoda w turystyce rozpoczęła się od pracy w Tureckim hotelu jako Animator Czasu Wolnego z najmłodszymi podróżnikami. Dzięki tej przygodzie nawiązałam kontakty z ludźmi z całego świata i stałam się osobą bardziej odważną i pewną siebie. Jestem pełna energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy gości szczery uśmiech. Moją największą pasją jest śpiew i muzyka. Z przyjemnością pomogę Państwu w wyborze podróży Waszych marzeń!
Klaudia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego, studiowałam tam Turystykę i rekreację. Moją pasją jest odkrywanie nowych kierunków. Fascynuje mnie Azja: Chiny, Wietnam, Japonia oraz Korea Południowa a także Indonezja - Bali. Karaiby to następny kierunek na mojej liście. Do tej pory udało mi się odwiedzić dwukrotnie piękna Turcję i najlepsze hotele na jej Riwierze oraz Bułgarię - Słoneczny Brzeg a także Egipt. Chętnie doradzę każdemu klientowi w wyborze swoich wakacji - zarówno tych ,,rodzinnych" jak i tych ,, we dwoje".

Proponowane oferty