W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

M1 (na zewnątrz Centrum Handlowego)
Al. Pokoju 67
31-580 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 507 310 058

W naszym salonie czeka na Państwa miła, doświadczona i profesjonalna obsługa. Z nami wybór wakacji jest łatwy i przyjemny. Nasz zespół pomoże Państwu w wyborze wymarzonych wakacji. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:Nasz zespół:
Dominik
Specjalista ds. Turystyki
Od dziecka interesuje się podróżami. Kocham odwiedzać nowe miejsca i dzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Uwielbiam również piłkę nożną, chodzić po górach, jeździć na nartach oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Zgodnie ze swoimi zainteresowaniami studiowałem Geografie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Moim celem jest spełnianie wakacyjnych marzeń Klientów, dlatego cieszę się, że dołączyłem do zespołu Coral Travel.
Sandra
Specjalista ds. Turystyki
Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moją specjalizacją jest Zarządzanie w Turystyce i Sporcie. Turystyka stała się moją pasją już kilka lat temu. Od najmłodszych lat otrzymałam możliwość poznawania wszelkich zakątków naszej ojczyzny, a pięcioletni okres studiów pozwolił mi na wyjście poza jej granice. Jako technik hotelarstwa odbywałam praktyki między innymi na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, czy w regionie Obertauern, Austria. Te doświadczenia pokazały mi nie tyko klimatyczne miejsca, malownicze krajobrazy, czy najwyższej klasy obiekty hotelarskie, ale również zrodziły we mnie nową pasję i możliwość pracy w niektórych z obiektów. Podążając za słowami Janis Joplin wyznaję zasadę: „Nie ograniczaj siebie. Jesteś wszystkim, co masz. ”Uważam, że podróże dają nam możliwość poznawania siebie z zupełnie nowej, dotąd nieznanej perspektywy. W związku z powyższym zapraszam Państwa do odkrywania nie tylko bajecznych miejsc, ale również samego siebie w wyjeździe z Coral Travel.

Proponowane oferty

KING TUT AQUA PARK

Egipt / Hurghada
2046 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CALISTA LUXURY RESORT

Turcja / Belek
5225 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SIDE PREMIUM HOTEL

Turcja / Side
2468 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

EL MOURADI HAMMAMET

Tunezja / Hammamet
1981 zł
All Inclusive
Zobacz więcej