W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Serenada
al. Gen. T. Bora–Komorowskiego 41
31-876 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 12 422 40 00

Niedaleko centrum Krakowa, w CH Serenada, obok największego w Polsce krytego parku wodnego, znajduje się miejsce, skąd wysyłamy naszych Gości na wymarzone wakacje. Jedna z nas opowie Państwu z roziskrzonymi oczami o urokach greckich wysp, druga z uśmiechem poprowadzi przez gorące piaski Egiptu, a trzecia z pasją wskaże, które miejsca na Costa Brava nie dadzą o sobie zapomnieć. Łączy nas miłość do podróży, którą uwielbiamy się dzielić i dlatego mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w naszym salonie w CH Serenada. Zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zakochaną po uszy w rajskich plażach Dominikany, tureckiej różnorodności i krajobrazach greckich wysp. Wakacyjny wyjazd to nie tylko odpoczynek, to poznawanie nowych kultur, ludzi, kosztowanie smaków, odkrywanie tajemniczych miejsc oraz "ładowanie baterii" na życiową codzienność. Praca jest moją pasją, dzięki zaangażowaniu i przebytym podróżom dobieram oferty tak, aby nie tylko spełnić Państwa oczekiwania, ale przede wszystkim marzenia.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Od kiedy pamiętam chęć podróżowania ciągnęła mnie w nieznane. Podróże towarzyszą mi od dziecka, co zawdzięczam rodzinie, która od najmłodszych lat zabierała mnie na dalsze i bliższe wycieczki. Szczególnie upodobałam sobie wyspy greckie oraz Hiszpanię. W okresie letnim, kiedy tylko mam okazje, nurkuje, zimą jeżdżę na nartach, a niezależnie od pory roku czytam – w szczególności literaturę faktu.
Ewelina
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunek zarządzanie w turystyce. Swoją pracę w biurze podróży rozpoczęłam, będąc na pierwszym roku studiów i ta niesamowita przygoda trwa już 15 lat. W tym czasie miałam możliwość odwiedzić wiele ciekawych miejsc, poznać interesujących ludzi oraz zdobyć doświadczenie zawodowe. Jak mówił Ibn Battuta, podróżnik, który przemierzył blisko 120 tysięcy kilometrów: „Podróżowanie sprawi, że zaniemówisz z wrażenia, a potem zamienisz się w gawędziarza”, dlatego cały czas staram się powiększać listę krajów, które odwiedziłam, aby później móc, jak najlepiej spełniać oczekiwania moich Klientów.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2640 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

GRAN GARBI

Hiszpania / Costa Brava
2028 zł
Half Board
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1793 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

KOTVA

Bułgaria / Burgas
2156 zł
All Inclusive
Zobacz więcej