w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Serenada
al. Gen. T. Bora–Komorowskiego 41
31-876 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 12 422 40 00

Niedaleko centrum Krakowa, w CH Serenada, obok największego w Polsce krytego parku wodnego, znajduje się miejsce, skąd wysyłamy naszych Gości na wymarzone wakacje. Jedna z nas opowie Państwu z roziskrzonymi oczami o urokach greckich wysp, druga z uśmiechem poprowadzi przez gorące piaski Egiptu, a trzecia z pasją wskaże, które miejsca na Costa Brava nie dadzą o sobie zapomnieć. Łączy nas miłość do podróży, którą uwielbiamy się dzielić i dlatego mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w naszym salonie w CH Serenada. Zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Darmowe WiFi
Parking

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zakochaną po uszy w rajskich plażach Dominikany, Tureckiej różnorodności i krajobrazach greckich wysp. Wakacyjny wyjazd to nie tylko odpoczynek, to poznawanie nowych kultur, ludzi, kosztowanie smaków, odkrywanie tajemniczych miejsc oraz "ładowanie baterii" na życiową codzienność. Praca jest moją pasją, dzięki zaangażowaniu i przebytym podróżom dobieram oferty tak, aby nie tylko spełnić Państwa oczekiwania, ale przede wszystkim marzenia.
Blanka
Specjalista ds. Turystyki
w podróży najbardziej lubię poznawać innych ludzi – rozmawiać z nimi, odkrywać ich sposób patrzenia na świat, poznawać ich kulturę i jedzenie. Jako przewodniczka górska zdobyłam już szczyty Polski, Ukrainy, Słowacji, Włoch, Macedonii, Albanii, Majorki i Teneryfy, a w planach mam wyprawy do wymarzonej Ameryki Południowej. Jak nie chodzę po górach, to jeżdżę na rowerze. A jak nie jeżdżę na rowerze, to czytam – najchętniej literaturę iberoamerykańską.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
od kiedy tylko pamiętam chęć podróżowania ciągnęła mnie w nieznane. Podróże towarzyszą mi od dziecka, a to zawdzięczam rodzinie, która od najmłodszych lat zabierała mnie na dalsze i bliższe wycieczki. Szczególnie upodobałam sobie Wyspy Greckie oraz Hiszpanię. W okresie letnim, kiedy tylko mam okazje, nurkuje, zimą jeżdżę na nartach, a niezależnie od pory roku czytam – w szczególności literaturę faktu.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2812 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1771 zł
Bed&Breakfast
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
2356 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

KOTVA

Bułgaria / Burgas
1238 zł
Bed&Breakfast
Zobacz więcej