w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Kraków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH SERENADA
al. Bora Komorowskiego 41
31-876 Kraków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0021:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Niedaleko centrum Krakowa, w CH Serenada, obok największego w Polsce krytego parku wodnego, znajduje się miejsce, skąd wysyłamy naszych Gości na wymarzone wakacje. Jedna z nas opowie Państwu z roziskrzonymi oczami o urokach greckich wysp, druga z uśmiechem poprowadzi przez gorące piaski Egiptu, a trzecia z pasją wskaże, które miejsca na Costa Brava nie dadzą o sobie zapomnieć. Łączy nas miłość do podróży, którą uwielbiamy się dzielić i dlatego mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w naszym salonie w CH Serenada. Zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Darmowe WiFi
Parking

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zakochaną po uszy w rajskich plażach Dominikany, Tureckiej różnorodności i krajobrazach greckich wysp. Wakacyjny wyjazd to nie tylko odpoczynek, to poznawanie nowych kultur, ludzi, kosztowanie smaków, odkrywanie tajemniczych miejsc oraz "ładowanie baterii" na życiową codzienność. Praca jest moją pasją, dzięki zaangażowaniu i przebytym podróżom dobieram oferty tak, aby nie tylko spełnić Państwa oczekiwania, ale przede wszystkim marzenia.
Blanka
Specjalista ds. Turystyki
w podróży najbardziej lubię poznawać innych ludzi – rozmawiać z nimi, odkrywać ich sposób patrzenia na świat, poznawać ich kulturę i jedzenie. Jako przewodniczka górska zdobyłam już szczyty Polski, Ukrainy, Słowacji, Włoch, Macedonii, Albanii, Majorki i Teneryfy, a w planach mam wyprawy do wymarzonej Ameryki Południowej. Jak nie chodzę po górach, to jeżdżę na rowerze. A jak nie jeżdżę na rowerze, to czytam – najchętniej literaturę iberoamerykańską.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
od kiedy tylko pamiętam chęć podróżowania ciągnęła mnie w nieznane. Podróże towarzyszą mi od dziecka, a to zawdzięczam rodzinie, która od najmłodszych lat zabierała mnie na dalsze i bliższe wycieczki. Szczególnie upodobałam sobie Wyspy Greckie oraz Hiszpanię. W okresie letnim, kiedy tylko mam okazje, nurkuje, zimą jeżdżę na nartach, a niezależnie od pory roku czytam – w szczególności literaturę faktu.

Proponowane oferty

KOTVA

Bułgaria / Burgas
1336 zł
śniadania
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1946 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

FLORIDA PARK HOTEL

Hiszpania / Costa Barcelona
1904 zł
śniadania
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
2012 zł
All Inclusive
Zobacz więcej