W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Tarnów - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Gemini Park Tarnów
ul. Nowodąbrowska 127
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*09:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 14 639 51 60

Nasze biuro Coral Travel w Tarnowie to miejsce, w którym znajdziecie Państwo zespół osób pełnych pasji i zamiłowania do podróży. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach Klienta, robimy wszystko, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług, aby Wasz urlop był wspaniały i niezapomniany. Zapraszamy do biura.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Joanna
Specjalista ds. Turystyki
Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Podróżowanie i odkrywanie zawsze było moją pasją. Od najmłodszych lat uwielbiałam kontakt z ludźmi. Swoje zainteresowanie kontynuowałam dzięki studiom na kierunku zarządzanie w turystyce, które przybliżyły mi jeszcze bardziej zagadnienia zarówno turystyki przyjazdowej, jak i wyjazdowej. Miałam możliwość pracy zarówno w branży hotelarskiej jako kierownik recepcji butikowego Hotelu, jak i w gastronomii w Polsce, jak i USA. Praca w biurze podróży jest dla mnie inspirująca i pozwala mi na co dzień rozwijać swoje zainteresowania oraz odkrywać i testować dla Państwa wiele kierunków turystycznych i ich bazę hotelarsko gastronomiczną. Mam nadzieję, iż moją pasją do podróżowania uda mi się Państwa zarazić pomagając w wyborze wymarzonych wakacji. Zapraszam serdecznie.
Karolina
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką związana jestem od kilku lat. Pasję podróżowania rozbudziły we mnie studia. Jako absolwentka wydziału Turystyka i Rekreacja na MWSE w Tarnowie, podjęłam praktyki w jednym z Hoteli, na przepięknej wyspie Rodos. Praca ramię w ramię z mieszkańcami wyspy oraz gośćmi Hotelowymi zaszczepiła we mnie chęć poznawania nowych kultur, zwyczajów czy pysznej kuchni świata. Pasja ta została we mnie do dziś, z roku na rok sukcesywnie rozwijana. Chciałabym tą pasją podzielić się również z Państwem. Chętnie wysłucham Państwa potrzeb oraz doradzę w wyborze wymarzonych wakacji.
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Turystyka — podróże, to coś, co kieruje nas przed siebie, to co sprawia, że nie chcemy stać w miejscu, tylko ruszać w nieznane, to także chęć rozwoju i samorealizacji... Praca w biurze podróży była moim marzeniem, które udało mi się zrealizować. Lubię odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi oraz smakować kuchni z różnych stron świata. Chętnie pomogę Państwu wybrać wycieczkę Waszych marzeń.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY CLUB MARINE BEACH

Turcja / Side
2283 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

ALBATROS JUNGLE AQUA PARK BY NEVERLAND

Egipt / Hurghada
3656 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3354 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4357 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej