w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Płock - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

C.H. Mazovia
Ul. Wyszogrodzka 127
09-409 Płock

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Jesteśmy 26 oddziałem Coral Travel w Polsce. Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem. Jesteśmy bardzo zgraną ekipą. Zawsze w dobrym humorze i z uśmiechem na twarzy witamy naszych klientów. Posiadamy świetną ofertę i największy wybór hoteli w Turcji. O Turcji wiemy po prostu wszystko. Chcą Państwo polecieć na wakacje a nie wiecie gdzie? Zapraszamy do naszego salonu. Martyna pomorze Państwu z Turcją i Hiszpanią, Klaudia najlepiej czuje się w Turcji, Tunezji i Egipcie, a Ania odpowie na każde pytanie dotyczące Grecji i Bułgarii. Wyślemy Państwa również w najpiękniejszą podróż egzotyczną. Zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Klaudia
Specjalista ds. Turystyki
Z zawodu jestem technikiem dentystycznym, ale ze względu na to, że bardzo lubię podróżować i zdobywać nowe wyzwania dołączyłam do oddziału Coral Travel w Płocku. Jestem młodą i otwartą osobą, która na pewno pomoże Państwu w doborze wakacji marzeń. Moje mocne strony to sumienność, cierpliwość i chęć do działania. Uwielbiam siłownie, dobrą muzykę i taniec- który jest moją pasją.
Martyna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem osobą otwartą, komunikatywną, lubiącą kontakt z ludźmi. Z wykształcenia Nauczyciel WF i tak naprawdę całe moje życie związane jest ze sportem. Dlaczego Coral Travel ? Podróże to moja pasja i mam to szczęście, że mogę ją łączyć z pracą i dodatkowo pomagać spełniać marzenia Naszych Klientów.
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Trochę szalona, spragniona nowych wrażeń. Jest osobą dążącą do wyznaczonego celu. Uwielbia podróże, kuchnię śródziemnomorską oraz ciepłe morze. Niepoprawna optymistka, wielbicielka Zorby i pasjonatka Grecji. Zawsze gotowa ruszyć w kolejną podróż pachnącą słońcem i oliwkami. Chętna pomóc w realizacji wakacyjnych dążeń, by były podstawą w kształtowaniu naszego umysłu i postrzegania świata oraz ludzi. Na co dzień muzykalna mama i kreatywny kucharz. Twierdzi, że żyje się tylko raz, a to co zdążymy zobaczyć na własne oczy, poczuć na własnej skórze zostaje w naszych sercach na zawsze i nikt nie jest w stanie nam tego odebrać.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1559 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

SORRA D'OR BEACH CLUB

Hiszpania / Costa Barcelona
1676 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1872 zł
All Inclusive
Zobacz więcej