W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Płock - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Mazovia
ul. Wyszogrodzka 127
09-409 Płock

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 24 368 00 20

Jesteśmy jedynym salonem firmowym w Płocku, znajdującym się w Galerii Mazovia na poziomie 0. Nasz zespół tworzą zawsze uśmiechnięte dziewczyny, których pasją są podróże. Naszym głównym celem jest pomoc w wyborze oferty wakacyjnej, która będzie idealnie dopasowana do Państwa potrzeb i oczekiwań. Realizujemy go dzięki wieloletniemu doświadczeniu w turystyce, profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu do każdego z Państwa. Zapewniamy, że wizyta w naszym biurze będzie dla Państwa czystą przyjemnością – miła atmosfera i świeżo parzona kawa sprawią, że już sam wybór wakacji wprowadzi Państwa w dobry nastrój. Największą motywacją dla nas jest widok zadowolonego z wypoczynku klienta, który wraca z uśmiechem na twarzy i prosi nas o pomoc w wyborze kolejnych wakacji marzeń. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Supervisor Biura Sprzedaży
Jestem absolwentką kierunku Turystyka i Rekreacja z wieloletnim doświadczeniem w branży. Do biura podróży trafiłam w poszukiwaniu pracy dorywczej, a w rezultacie pochłonęła mnie ona na całego. Uwielbiam aktywny wypoczynek, pasjonuje mnie odkrywanie nowych zakątków świata, poznawanie nowych ludzi. Dzięki podróżom spełniam swoje marzenia, a jednocześnie zdobywam nowe doświadczenia i wiedzę, które z niemałą satysfakcją przekazuję klientom. Dotychczas odwiedziłam Kretę, Rodos, Kos, Majorkę, Wyspy Kanaryjskie, Tunezję, Egipt, Turcję, Meksyk oraz Sri Lankę. Z przyjemnością pomogę w wyborze wakacji marzeń.
Julia
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze były dla mnie czymś wyjątkowym. Już jako dziecko marzyłam, aby zobaczyć każdy zakątek świata. Poznawanie nowych kultur i piękna natura wzbogacają mnie o nowe doświadczenia, dzięki którym jestem osobą, która stara się odpowiednio dopasować ofertę dla każdego klienta - nastawionego na wypoczynek czy też poszukującego przygody. Każdy zadowolony klient jest dla mnie satysfakcją i motywacją do poszerzania własnych horyzontów oraz wykorzystywania swojej wiedzy w dalszej pracy. Prywatnie miłośniczka włoskiego jedzenia, pięknych plaż i aktywnego spędzania czasu.
Sylwia
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką jestem związana dopiero od niedawna, lecz większość mojego zawodowego życia pracuje w bezpośredniej obsłudze klienta. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, jestem gadułą, ale też bardzo dobrą słuchaczką. Myślę, że pomaga mi to w dobraniu odpowiedniej oferty do konkretnej osoby. Pasjonuje się samolotami, w wolnych chwilach spędzam czas na lotnisku, obserwując startujące lub lądujące samoloty. Bardzo mnie to wycisza i uspokaja. Od jakiegoś czasu mogę to robić w super towarzystwie, ponieważ jestem mamą dwuletniej dziewczynki, która miłość do samolotów odziedziczyła po mamusi.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1882 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SORRA D OR BEACH CLUB

Hiszpania / Costa Barcelona
1879 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej