w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Płock - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Mazovia
ul. Wyszogrodzka 127
09-409 Płock

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 24 367 87 30

Jesteśmy jedynym salonem firmowym w Płocku, znajdującym się w Galerii Mazovia na poziomie 0. Nasz zespół tworzą trzy zawsze uśmiechnięte dziewczyny, których pasją są podróże. Naszym głównym celem jest pomoc w wyborze oferty wakacyjnej, która będzie idealnie dopasowana do Państwa potrzeb i oczekiwań. Realizujemy go dzięki wieloletniemu doświadczeniu w turystyce, profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu do każdego z Państwa. Zapewniamy, że wizyta w naszym biurze będzie dla Państwa czystą przyjemnością – miła atmosfera i świeżo parzona kawa sprawią, że już sam wybór wakacji wprowadzi Państwa w dobry nastrój. Największą motywacją dla nas jest widok zadowolonego z wypoczynku klienta, który wraca z uśmiechem na twarzy i prosi nas o pomoc w wyborze kolejnych wakacji marzeń. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Supervisor Biura Sprzedaży
Jestem absolwentką kierunku Turystyka i Rekreacja z wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Do biura podróży trafiłam w poszukiwaniu pracy dorywczej, a w rezultacie pochłonęła mnie ona na całego. Uwielbiam aktywny wypoczynek, pasjonuje mnie odkrywanie nowych zakątków świata, poznawanie nowych ludzi. Dzięki podróżom spełniam swoje marzenia, a jednocześnie zdobywam nowe doświadczenia i wiedzę, które z niemałą satysfakcją przekazuję klientom. Dotychczas odwiedziłam Kretę, Rodos, Kos, Majorkę, Wyspy Kanaryjskie, Tunezję, Egipt, Turcję, Meksyk oraz Sri Lankę. Z przyjemnością pomogę w wyborze wakacji marzeń.
Julia
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze były dla mnie czymś wyjątkowym. Już jako dziecko marzyłam, aby zobaczyć każdy zakątek świata. Poznawanie nowych kultur i piękna natury wzbogaca mnie o nowe doświadczenia, dzięki którym jestem osobą, która stara się odpowiednio dopasować ofertę dla każdego klienta - nastawionego na wypoczynek czy też poszukującego przygody. Każdy zadowolony klient jest dla mnie satysfakcją i motywacją do poszerzania własnych horyzontów i wykorzystywania swojej wiedzy w dalszej pracy. Prywatnie miłośniczka włoskiego jedzenia, pięknych plaż i aktywnego spędzania czasu.
Olga
Specjalista ds. Turystyki
Od 2015 roku podróżowałam do Turcji 11 razy. Można powiedzieć, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Turcję zwiedzałam zarówno na zorganizowanych wycieczkach przez biuro, jak również z plecakiem. W tej drugiej formie wybrałam się do południowo-wschodniej części Turcji przy granicy z Syrią, czyli do Hatay. W Turcji kocham to, że za każdym razem urzeka mnie tam coś innego - wspaniała kuchnia, różnorodny krajobraz oraz oczywiście turecka kultura i gościnność. Jestem samoukiem języka tureckiego. W 2019 roku pracowałam jako animator oraz rezydent na Riwierze Tureckiej. Podróżowałam także do Egiptu, byłam w Sharm el Sheikh oraz Hurghadzie, gdzie pływałam z dzikimi delfinami oraz odwiedziłam przepiękną wyspę Giftun. Od dziecka zwiedzałam z rodzicami kraje Europy, teraz marzę o podróży do Tajlandii. Praca w Coral Travel daje mi możliwość łączenia obowiązków z pasją. Chętnie podzielę się doświadczeniem i opowieściami zarażę miłością do Turcji.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1448 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SORRA D OR BEACH CLUB

Hiszpania / Costa Barcelona
1190 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2705 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej