W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Pruszków - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Nowa Stacja
ul. H. Sienkiewicza 19
05-800 Pruszków

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 727 721 001

Ciężki dzień? Ciężki tydzień? Ciężki miesiąc? Zdecydowanie czas pomyśleć o urlopie! Na szczęście nowy salon Coral Travel Poland w Nowej Stacji i jego doświadczeni doradcy, a przede wszystkim pasjonaci podróżowania, pomogą znaleźć Ci idealne miejsce, aby naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami! Zacznijcie od odpoczynku, Coral Travel Pruszków zaprasza!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Dominik
Kierownik Biura
Były urzędnik państwowy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Od zawsze gdzieś go nosiło i nie mógł usiedzieć w miejscu :) Swoją pracę w turystyce rozpocząłem w 2011 roku od pilotażu wycieczek do krajów Bałkańskich, po drodze byłem rezydentem w Turcji, gdzie opiekowałem się turystami, a od 2017 rok w końcu usiadłem w jednym miejscu :) i pomaga klientom w doborze wymarzonych wakacji. Moje ulubione destynacje to kraje, gdzie słońce świeci przez cały rok, nie wyobraża sobie życia bez Turcji, Egiptu oraz krajów orientalnych. Prywatnie po amatorsku uprawiam sport oraz lubię siedzieć „w garach” przygotowując najróżniejsze potrawy, miłośnik zwierząt.
Kamil
Kierownik Biura
Od 2015 roku turystyka zaczęła w moim życiu odgrywać kluczową rolę. Nigdy nie jest za późno, żeby poznać swoją życiową drogę i pasję. Nie traktuje typowo sprzedaży wycieczek, dla mnie to organizowanie marzeń i przenoszenie ich w rzeczywistość. Zebrane doświadczenie chcę zaserwować naszym klientom wraz z najlepszą ofertą biura Coral Travel. Na co dzień jestem niepoprawnym optymistą, dla mnie „szklanka jest zawsze w połowie pełna". Zapraszam Państwa do planowania urlopów z naszym biurem, uśmiechu nie zabraknie przy organizowaniu wyjazdu, jak i po powrocie z niego.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2817 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3354 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3399 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4357 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej