w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Janki - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Janki
ul. Mszczonowska 3
05-090 Janki k/Warszawy

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 463 97 58

Zapraszamy do naszego salonu Coral Travel, który znajduje się w Centrum Handlowym Janki, w bezpośrednim sąsiedztwie Restauramy. Galeria handlowa, mimo iż nie mieści się w Warszawie jest świetnie skomunikowana, a także posiada duży, bezpłatny parking dla swoich klientów.
Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem, a także profesjonalnie doradzimy w wyborze wymarzonych wakacji. Przyjazna atmosfera gwarantowana!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Weronika
Supervisor Biura Sprzedaży (p.o.)
Zakochana w bliskich i dalekich podróżach, dodatkowo animator czasu wolnego. Od kiedy pamiętam interesowały mnie podróże i obce kultury a od kilkunastu lat spełniam marzenia, dokonuję cudów – odnajduję ostatnie miejsca w samolotach i najlepsze pokoje w hotelach. Pragnę latać w miejsca, których wielu ludzi nie potrafi wskazać na mapie ; kolejnym marzeniem na mojej liście są Stany Zjednoczone. Moje motto życiowe – „Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia..”.
Piotr
Specjalista ds. Turystyki
Student kończący magisterkę na kierunku geologia stosowana na Uniwersytecie Warszawskim. Od dziecka zainteresowany poznawanym światem oraz czynnikami, które go kształtują. Pasjonujacy się również historią - stąd chęć podróżowania po świecie oraz zwiedzania państw, miast oraz innych zabytków mniej lub bardziej ciekawych. Z branżą turystyczną zaczynający dopiero swoją przygodę aczkolwiek podróżowanie po świecie zacząłem już jako dziecko, co zawdzięczam rodzicom, którzy zarazili mnie pasją do tego. Zdążyłem już odwiedzić m.in. Egipt, Tunezję, Włochy, Chorwację, Grecję, Albanię, Macedonię, Czarnogórę, Czechy, Słowację, Węgry, Bośnię i Hercegowinę. Mam nadzieję, że czeka mnie kolejny bardzo udany okres związany z Coral Travel.
Krzysztof
Specjalista ds. Turystyki
Miły, pogodny i zawsze uśmiechnięty. Ukończyłem studia zupełnie niezwiązane z turystyką, lecz pasja do podróży spowodowała, że dwa lata temu rozpocząłem swoją karierę zawodową jako Specjalista ds. turystyki. Do rozpoczęcia pracy w turystyce skłoniła mnie chęć poznawania kultury, przyrody oraz kuchni innych państw. Od najmłodszych lat podróżowałem z rodziną oraz znajomymi. Do tej pory udało mi się zwiedzić Bułgarię, Egipt, Tunezję, Turcję, Grecję, Maltę, Chorwacje, Włochy, Austrie oraz Węgry. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie ponieważ uważam, że największym sukcesem jest zadowolony i uśmiechnięty klient.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1934 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2188 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
2669 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL SEVEN SEAS

Turcja / Side
2348 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej