w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa Atrium Targówek - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa


Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 581 57 84

Jesteśmy nowym biurem własnym Coral Travel, w zmodernizowanej galerii handlowej Atrium Targówek. Jako jedyne biuro firmowe po prawej stronie Wisły, chcemy zachęcić wszystkich, a zwłaszcza okolicznych mieszkańców do odwiedzenia nas w godzinach otwarcia galerii handlowej nie tylko w tygodniu, ale również w weekendy. Zapraszamy do salonu w godzinach od 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty i w godzinach 10:00-20:00 w niedziele handlowe.
Nasz punkt tworzą osoby, które połączyła pasja podróżowania i chęć pomocy innym w wyborze wakacji. Większość z nas zdobywała pierwsze doświadczenia w turystyce, pracując jako rezydenci Coral Travel w Turcji. Jako, że również prywatnie udało nam się zwiedzić wiele miejsc, gwarantujemy, że służymy dobrą radą i profesjonalną obsługą. Zapraszamy do biura na ul. Głębockiej 15 i liczymy, że również Państwo obdarzą nas swoim zaufaniem i spędzą niezapomniany urlop na jednej z oferowanych przez nas destynacji.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Supervisor Biura Sprzedaży
Od lipca 2017 tworzę zespół Coral Travel, obecnie pełnię obowiązki supervisora w nowym salonie firmowym w CH Atrium Targówek. Z firmą, związana jestem jednak od czasu, kiedy to w 2015 roku wyjechałam do Turcji, aby rozpocząć pracę rezydenta Wezyr Holidays. Jeszcze wcześniej zaczęła się moja miłość do tego kraju i zainteresowanie turystyką. Zgodnie z powiedzeniem, że podróże to jedyna rzecz na świecie, na którą wydajemy pieniądze, ale mimo wszystko stajemy się bogatsi, staram się organizować wyjazdy dla siebie i innych. Chcę tym samym zachęcić Państwa do odkrywania nowych, wspaniałych miejsc i poznawania innych kultur. Dzięki temu możemy poznać siebie i otworzyć się na świat. Moim celem w pracy jest nie tylko dopasowanie oferty wyjazdu do Państwa oczekiwań, ale również przekazanie wiedzy o kierunkach, które do tej pory miałam okazję zwiedzić. Jako pasjonat Turcji i języka tureckiego – chętnie podzielę się dużą znajomością tego kraju i postaram się pomóc odpowiedzieć na nurtujące pytanie: Czy w Turcji częściej pije się turecką kawę, czy jednak herbatę? Z chęcią posłucham również Państwa ciekawych, podróżniczych historii. Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, z przyjemnością pomogę Państwu go zrobić.
Ivana
Specjalista ds. Turystyki
Nie lubię siedzieć w miejscu, uwielbiam podróżować i poznawać nowe kierunki. Dołączyłam do załogi Coral Travel Poland najpierw jako rezydentka w Turcji, region Riwiery Tureckiej, a w chwili obecnej jestem specjalistką ds. turystyki w jednym z biur sprzedaży w Warszawie. Pasja do podróżowania pozwoliła mi zwiedzić wiele krajów, w szczególne kraje basenu Morza Śródziemnego, Egejskiego i Czarnego, które są flagowymi w ofercie Coral Travel. Także prywatnie zwiedziłam Zjednoczone Emiraty Arabskie i Tanzanię. Z przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą i wrażeniami. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, chętnie doradzę w wyborze wymarzonych wakacji.
Kasia
Specjalista ds. Turystyki
Świat ciekawił mnie już od najmłodszych lat, co przyczyniło się do wyboru kierunku kształcenia. Jestem Technikiem Obsługi Ruchu Turystycznego oraz absolwentką krajoznawstwa i turystyki kulturowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Coral Travel daje mi możliwość spełniania się zawodowo, poprzez łączenie pracy z pasją. Nie straszne mi są podróże stopem po Europie, zwiedzanie mroźnej Islandii czy gorące piaski Egiptu. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem, doradzę w wyborze wymarzonych wakacji i posłucham wrażeń odwiedzających nas klientów.

Proponowane oferty

CLUB SIDE COAST HOTEL

Turcja / Side
1490 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

HAWAII BEACH CLUB

Tunezja / Hammamet
1628 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

VICTORIA PALACE

Bułgaria / Burgas
1455 zł
śniadania
Zobacz więcej

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
3033 zł
All Inclusive
Zobacz więcej