w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.


al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.09:0018:00
Wt.09:0018:00
Śr.09:0018:00
Czw.09:0018:00
Pt.09:0018:00
Sb.09:0016:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
801 44 44 00

Nasz zespół tworzą młode, sympatyczne, pełne energii i zawsze uśmiechnięte dziewczyny, dla których praca to pasja.
Wspólnie zwiedziłyśmy cały basen morza śródziemnego, Karaiby oraz Azję.Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Służymy pełną informacją oraz dobrą radą przy doborze wymarzonych wakacji, rezerwacji biletu czy znalezieniu odpowiedniego hotelu. Nasz salon mieści się w samym centrum Warszawy - od dworca centralnego dzielą nas tylko dwa przystanki. Punktem charakterystycznym naszego biura jest lokalizacja naprzeciwko Hali Mirowskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu.
Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Supervisor Biura Sprzedaży
W branży turystycznej funkcjonuję od 10 lat, z czego 6 lat w firmie Coral Travel. Czas ten pozwolił mi na zdobycie niezbędnego doświadczenia, odwiedzenia wielu krajów i nawiązania kluczowych kontaktów na płaszczyźnie zawodowej. Wszystko to, w połączeniu z tym, że moja praca jest jednocześnie moją pasją sprawia, iż jestem w stanie zapewnić Państwu najwyższy standard obsługi, a także służyć dobrą radą. Dodatkowo, od ponad roku jestem reprezentantką Hoteli Otium i Xanadu, należących do naszego holdingu. Zapraszam Państwa serdecznie, z moją pomocą z pewnością wybiorą się Państwo na swoje wymarzone wakacje.
Kaja
Specjalista ds. Turystyki
Podróżowanie jest dla mnie bardzo ważnym i nieodłącznym elementem życia. Od najmłodszych lat miałam głowę wysoko w chmurach. Często spoglądając w niebo obserwując przemieszczające się na nim samoloty marzyłam o odkrywaniu piękna świata. Swoje pierwsze podróżnicze kroki stawiałam na ulicach słonecznej Malagi, romantycznego Paryża, tajemniczego Egiptu czy też pełnych słońca i uroku Bałkanów. Moim największym marzeniem jest zwiedzenie Afryki oraz krajów Ameryki Północnej i Południowej, zwłaszcza Kuby której historia od zawsze mnie pasjonuje. “Podróżowanie sprawia, że zaniemówisz z wrażenia, a potem zamienisz się w gawędziarza.” – M. Ibn Battu. Zgodnie z tymi słowami chętnie opowiem Państwu o swoich historiach oraz pomogę wybrać najlepsze miejsca do wakacyjnego wypoczynku z gwarancją niezapomnianych wrażeń.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1934 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

GRAN GARBI

Hiszpania / Costa Brava
2000 zł
śniadania i obiadokolacje
Zobacz więcej

HYDRAMIS PALACE BEACH RESORT

Grecja / Kreta
2150 zł
All Inclusive
Zobacz więcej