w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Warszawa Ochota- salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Reduta
Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Jesteśmy salonem Coral Travel , który zna firmę i jej kierunki jak mało kto. Część naszej „ekipy” związana jest z firmą od wielu lat. Lokalizacja naszego salonu zmieniła się i w tym momencie od listopada 2017 nasze biuro znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Reduta (jedyne dwa przystanki od Dworca Zachodniego, blisko stacji WKD Reduta Ordona). Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00-21:00 nie tylko w tygodniu, ale także w soboty oraz w niedziele pracujące do godz. 20:00.
Możemy pochwalić się długą listą naszych stałych Klientów, którzy od lat wybierają nas na swoich doradców w wyjazdach turystycznych. Mamy nadzieję, że i Państwo zaufają naszej wiedzy i spędzą niezapomniane chwile na wakacjach z Coral Travel.
Zapraszamy do biura.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Karolina
Specjalista ds. Turystyki
Już od dziecka interesował mnie świat – palcem na mapie zwiedzałam najdalsze zakątki i marzyłam aby urzeczywistnić to w życiu dorosłym. Ukończyłam studia turystyczne na uniwersytecie w Warszawie. Do załogi Coral Travel Poland dołączyłam ponad 4 lata temu – najpierw jako rezydent w Turcji, a w chwili obecnej jestem specjalistką w jednym z biur sprzedaży w Warszawie. Świat poznaję również czytają książki. Jestem osobą pogodną i otwartą – oto ja – Karolina.
Kamila
Supervisor Biura Sprzedaży
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Turystycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Już od ponad 8 lat jestem częścią zespołu Coral Travel/Wezyr Holidays. Zajmuję się bezpośrednią obsługą klientów. Mam to szczęście, że pracę mogę łączyć z pasją podróżowania. Moim ukochanym kierunkiem, do którego zawsze chętnie wracam jest Grecja. Ogromną przyjemność sprawia mi również poznawanie nowych krajów. Dzięki każdej kolejnej podróży pogłębiam moją wiedzę, którą mogę się dzielić z naszymi klientami przy wyborze wyjazdów z naszym biurem.
Maciej
Specjalista ds. Turystyki
Długoletni rezydent biur podróży w Grecji, Turcji, Hiszpanii, Meksyku i na wyspach Zielonego Przylądka, a także przewodnik turystyczny w Egipcie, Jordanii i Izraelu. Podróżnik z zamiłowania wciąż odkrywający nowe szlaki.

Proponowane oferty

KOTVA

Bułgaria / Burgas
1345 zł
śniadania
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1856 zł
śniadania
Zobacz więcej

HYDRAMIS PALACE BEACH RESORT

Grecja / Kreta
2176 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
2012 zł
All Inclusive
Zobacz więcej