w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Targówek
ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 581 57 84

Jesteśmy nowym biurem własnym Coral Travel, w zmodernizowanej galerii handlowej Atrium Targówek. Jako jedyne biuro firmowe po prawej stronie Wisły, chcemy zachęcić wszystkich, a zwłaszcza okolicznych mieszkańców do odwiedzenia nas w godzinach otwarcia galerii handlowej nie tylko w tygodniu, ale również w weekendy. Zapraszamy do salonu w godzinach od 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty i w godzinach 10:00-20:00 w niedziele handlowe.
Nasz punkt tworzą osoby, które połączyła pasja podróżowania i chęć pomocy innym w wyborze wakacji. Większość z nas zdobywała pierwsze doświadczenia w turystyce, pracując jako rezydenci Coral Travel w Turcji. Jako, że również prywatnie udało nam się zwiedzić wiele miejsc, gwarantujemy, że służymy dobrą radą i profesjonalną obsługą. Zapraszamy do biura na ul. Głębockiej 15 i liczymy, że również Państwo obdarzą nas swoim zaufaniem i spędzą niezapomniany urlop na jednej z oferowanych przez nas destynacji.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Podróże to jeden z najważniejszych celi, jaki mi przyświeca w życiu, który postanowiłam połączyć ze swoją pracą zawodową i dzielić się moim hobby z klientami Coral Travel. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Iberystyka, dlatego z wielką chęcią mogę doradzić w wyborze wymarzonych wakacji w Hiszpanii, chociaż równie bardzo interesuje mnie magia Turcji, Grecji, Egiptu czy Bułgarii. Sądzę, że każdy kierunek ma do zaoferowania coś wyjątkowego, a za moje zadanie uważam pomoc w doborze tego właściwego dla Państwa, dzieląc się przy tym swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas wycieczek po świecie i oferując cenne rady dotyczące wymarzonych wakacji.
Kasia
Specjalista ds. Turystyki
Świat ciekawił mnie już od najmłodszych lat, co przyczyniło się do wyboru kierunku kształcenia. Jestem Technikiem Obsługi Ruchu Turystycznego oraz absolwentką krajoznawstwa i turystyki kulturowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Coral Travel daje mi możliwość spełniania się zawodowo, poprzez łączenie pracy z pasją. Nie straszne mi są podróże stopem po Europie, zwiedzanie mroźnej Islandii czy gorące piaski Egiptu. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem, doradzę w wyborze wymarzonych wakacji i posłucham wrażeń odwiedzających nas klientów.

Proponowane oferty

CLUB SIDE COAST HOTEL

Turcja / Side
1400 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
2607 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

HAWAI BEACH CLUB

Tunezja / Hammamet
1228 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

IMPERIAL PALACE (ex.VICTORIA PALACE HOTEL)

Bułgaria / Burgas
1701 zł
All Inclusive
Zobacz więcej