w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Targówek
ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 581 57 84

Jesteśmy nowym biurem własnym Coral Travel, w zmodernizowanej galerii handlowej Atrium Targówek. Jako jedyne biuro firmowe po prawej stronie Wisły, chcemy zachęcić wszystkich, a zwłaszcza okolicznych mieszkańców do odwiedzenia nas w godzinach otwarcia galerii handlowej nie tylko w tygodniu, ale również w weekendy. Zapraszamy do salonu w godzinach od 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty i w godzinach 10:00-20:00 w niedziele handlowe.
Nasz punkt tworzą osoby, które połączyła pasja podróżowania i chęć pomocy innym w wyborze wakacji. Większość z nas zdobywała pierwsze doświadczenia w turystyce, pracując jako rezydenci Coral Travel w Turcji. Jako, że również prywatnie udało nam się zwiedzić wiele miejsc, gwarantujemy, że służymy dobrą radą i profesjonalną obsługą. Zapraszamy do biura na ul. Głębockiej 15 i liczymy, że również Państwo obdarzą nas swoim zaufaniem i spędzą niezapomniany urlop na jednej z oferowanych przez nas destynacji.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Supervisor Biura Sprzedaży
Od lipca 2017 tworzę zespół Coral Travel, obecnie pełnię obowiązki supervisora w nowym salonie firmowym w CH Atrium Targówek. Z firmą, związana jestem jednak od czasu, kiedy to w 2015 roku wyjechałam do Turcji, aby rozpocząć pracę rezydenta Wezyr Holidays. Jeszcze wcześniej zaczęła się moja miłość do tego kraju i zainteresowanie turystyką. Zgodnie z powiedzeniem, że podróże to jedyna rzecz na świecie, na którą wydajemy pieniądze, ale mimo wszystko stajemy się bogatsi, staram się organizować wyjazdy dla siebie i innych. Chcę tym samym zachęcić Państwa do odkrywania nowych, wspaniałych miejsc i poznawania innych kultur. Dzięki temu możemy poznać siebie i otworzyć się na świat. Moim celem w pracy jest nie tylko dopasowanie oferty wyjazdu do Państwa oczekiwań, ale również przekazanie wiedzy o kierunkach, które do tej pory miałam okazję zwiedzić. Jako pasjonat Turcji i języka tureckiego – chętnie podzielę się dużą znajomością tego kraju i postaram się pomóc odpowiedzieć na nurtujące pytanie: Czy w Turcji częściej pije się turecką kawę, czy jednak herbatę? Z chęcią posłucham również Państwa ciekawych, podróżniczych historii. Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, z przyjemnością pomogę Państwu go zrobić.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Podróże to jeden z najważniejszych celi, jaki mi przyświeca w życiu, który postanowiłam połączyć ze swoją pracą zawodową i dzielić się moim hobby z klientami Coral Travel. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Iberystyka, dlatego z wielką chęcią mogę doradzić w wyborze wymarzonych wakacji w Hiszpanii, chociaż równie bardzo interesuje mnie magia Turcji, Grecji, Egiptu czy Bułgarii. Sądzę, że każdy kierunek ma do zaoferowania coś wyjątkowego, a za moje zadanie uważam pomoc w doborze tego właściwego dla Państwa, dzieląc się przy tym swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas wycieczek po świecie i oferując cenne rady dotyczące wymarzonych wakacji.
Kasia
Specjalista ds. Turystyki
Świat ciekawił mnie już od najmłodszych lat, co przyczyniło się do wyboru kierunku kształcenia. Jestem Technikiem Obsługi Ruchu Turystycznego oraz absolwentką krajoznawstwa i turystyki kulturowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Coral Travel daje mi możliwość spełniania się zawodowo, poprzez łączenie pracy z pasją. Nie straszne mi są podróże stopem po Europie, zwiedzanie mroźnej Islandii czy gorące piaski Egiptu. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem, doradzę w wyborze wymarzonych wakacji i posłucham wrażeń odwiedzających nas klientów.

Proponowane oferty

CLUB SIDE COAST HOTEL

Turcja / Side
1389 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

VICTORIA PALACE

Bułgaria / Burgas
1498 zł
śniadania
Zobacz więcej

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
2718 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

HAWAII BEACH CLUB

Tunezja / Hammamet
1682 zł
All Inclusive
Zobacz więcej