W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Targówek
ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 581 57 84

Jesteśmy biurem własnym Coral Travel, w zmodernizowanej galerii handlowej Atrium Targówek. Jako jedyne biuro firmowe po prawej stronie Wisły, chcemy zachęcić wszystkich, a zwłaszcza okolicznych mieszkańców do odwiedzenia nas w godzinach otwarcia galerii handlowej nie tylko w tygodniu, ale również w weekendy. Zapraszamy do salonu w godzinach od 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty i w godzinach 10:00-20:00 w niedziele handlowe.
Nasz punkt tworzą osoby, które połączyła pasja podróżowania i chęć pomocy innym w wyborze wakacji. Większość z nas zdobywała pierwsze doświadczenia w turystyce, pracując jako rezydenci Coral Travel w Turcji. Jako że również prywatnie udało nam się zwiedzić wiele miejsc, gwarantujemy, że służymy dobrą radą i profesjonalną obsługą. Zapraszamy do biura na ul. Głębockiej 15 i liczymy, że również Państwo obdarzą nas swoim zaufaniem i spędzą niezapomniany urlop na jednej z oferowanych przez nas destynacji.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Kasia
Specjalista ds. Turystyki
Świat ciekawił mnie już od najmłodszych lat, co przyczyniło się do wyboru kierunku kształcenia. Jestem Technikiem Obsługi Ruchu Turystycznego oraz absolwentką Krajoznawstwa i Turystyki kulturowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Coral Travel daje mi możliwość spełniania się zawodowo, poprzez łączenie pracy z pasją. Nie straszne mi są podróże stopem po Europie, zwiedzanie mroźnej Islandii czy gorące piaski Egiptu. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem, doradzę w wyborze wymarzonych wakacji i posłucham wrażeń odwiedzających nas klientów.
Adam
Supervisor Biura Sprzedaży
Uczucie radości wywołanej zbliżającym się wyjazdem jest niezapomniane. Moment wyruszenia w nieznane, kiedy realizujemy marzenia i już wiemy, że za chwilę będziemy wypoczywać w nowym otoczeniu, daje tak potężny zastrzyk energii, że można się niemal uzależnić. Ja mam to szczęście, że już od kilkunastu lat mogę być częścią tej pięknej przygody i spełniać marzenia o podróżach. Marzenia - zarówno swoje jak i Państwa. Liczne kraje i odwiedzone miejsca pozwalają zdobyć wiedzę, którą z przyjemnością dzielę się w czasie odwiedzin w naszym biurze. Relacje i uśmiech zadowolenia, które ofiarowują mi Państwo po powrocie, sprawia, że praca w biurze podróży w pełni zasługuje na słowa – praca marzeń!
Krzysztof
Specjalista ds. Turystyki
Od dziecka marzyłem o dalekich podróżach, aż w końcu udało mi się objechać kawałek świata. Teraz lubię namawiać innych na opuszczenie domu i wyprawę w nieznane. Cieszę się, widząc radość naszych klientów, gdy wracają do nas po kolejne przygody w egzotycznych krajach.
Monika
Specjalista ds. Turystyki
W życiu kieruję się słowami Walta Disneya „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz tego dokonać”. Od zawsze marzyłam, aby poznać najdalsze zakątki świata. Nie wszędzie byłam, ale wszędzie jest na mojej liście i do tego dążę. Moje hobby połączyłam ze studiami o kierunku turystycznym, a następnie podjęłam pracę w branży turystycznej i tak już od kilkunastu lat zarażam moją pasją innych ludzi. Ilość odwiedzonych miejsc nieustannie się powiększa, a moją wiedzą i doświadczeniem chętnie się dzielę. Dla mnie turystyka to praca marzeń, więc robię to, co kocham i to właśnie tu się spełniam. Zadowolenie Klienta po powrocie wywołuje u mnie uśmiech. Moją dodatkową pasją jest fotografia, w szczególności podróżnicza.

Proponowane oferty

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
4108 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
4108 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

IMPERIAL PALACE (ex.VICTORIA PALACE HOTEL)

Bułgaria / Burgas
2826 zł
All Inclusive
Zobacz więcej