W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Młociny
ul. Zgrupowania AK Kampinos 15
01-943 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 463 97 59

Nasze biuro istnieje od 23 maja 2019 roku. Znajdujemy się w Galerii Młociny przy końcowej stacji Metra Młociny. Dzięki temu, że nasze biuro jest w galerii jesteśmy czynni 6 dni w tygodniu plus niedziele. Od poniedziałku do soboty w godzinach 10 -22 a niedziele handlowe 10 – 21.
Młody, energiczny zespół pomoże w znalezieniu najlepszych wakacji w Państwa życiu! Naszym wspólnym celem jest to, aby każdy wychodząc z naszego biura, czuł się w pełni przygotowany do podróży życia.
Z chęcią podzielimy się z Państwem naszymi wspólnym doświadczeniami!
Zapraszamy na poziom -1 w Galerii Młociny!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Studentka Turystyki Międzynarodowej w Wyższej Szkole Bankowej. Z branżą turystyczną związana jestem od pięciu lat. Swoje pierwsze kroki stawiałam jako animator w Egipskich kurortach, co sprawiło, że pokochałam ten kraj. Egipt jest moim drugim domem, do którego wracam w każdej wolnej chwili. Turystyką i zwiedzaniem świata zarazili mnie rodzice, którzy od najmłodszych lat zabierali mnie na podróże małe i duże. Dzięki temu nabrałam sporego doświadczenia oraz ogromu wiedzy na temat wielu państw świata min.: Turcja, Tunezja, Hiszpania, Grecja. Moim życiowym mottem jest „ Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia”.
Wiktoria
Specjalista ds. Turystyki
Jestem osobą ciekawą świata. Od małego podróże sprawiały mi przyjemność. Od kiedy pamiętam dzieliłam się wiedzą na temat różnych wyjazdów. Brałam też udział w wymianach międzynarodowych - poznawanie kultur, zwyczajów innych narodowości powoduje u mnie zachwyt, jak i gęsią skórkę. Pracę w Coral Travel zaczęłam, by móc się rozwijać i złapać jak najwięcej doświadczenia. Co za tym idzie? Chciałabym zarażać każdą osobę miłością do podróży ;)
Julita
Specjalista ds. Turystyki
Od najmłodszych lat turystyka jest nieodłącznym elementem mojego życia. Zwiedziłam kawałek świata, który staram się poszerzać z roku na rok. Moim pierwszym wyjazdem zagranicznym był Egipt. Wiem o tym kierunku niemal wszystko, ponieważ często tam wracam. Ogromną radość sprawia mi również poznawanie innych krajów. Fascynuje mnie poznawanie innych kultur, tradycji kulinarnych i zwyczajów. Dlatego każdy wyjazd jest dla mnie nie tylko odpoczynkiem, ale także i pogłębianiem wiedzy, którą mogę się podzielić z innymi. Pasja do podróżowania oraz odbyte przeze mnie doświadczenie pozwoli mi na to, aby wybrać najlepszą ofertę na miarę Państwa oczekiwań. Każdego klienta traktuję indywidualnie i priorytetem jest dla mnie to, aby wrócili Państwo zadowoleni z wyjazdu.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2753 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2640 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2753 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej