W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Młociny
ul. Zgrupowania AK Kampinos 15
01-943 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.*10:0021:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 463 97 59

Nasze biuro istnieje od 23 maja 2019 roku. Znajdujemy się w Galerii Młociny przy końcowej stacji Metra Młociny. Dzięki temu, że nasze biuro jest w galerii jesteśmy czynni 6 dni w tygodniu plus niedziele. Od poniedziałku do soboty w godzinach 10 -22 a niedziele handlowe 10 – 21.
Młody, energiczny zespół pomoże w znalezieniu najlepszych wakacji w Państwa życiu! Naszym wspólnym celem jest to, aby każdy wychodząc z naszego biura, czuł się w pełni przygotowany do podróży życia.
Z chęcią podzielimy się z Państwem naszymi wspólnym doświadczeniami!
Zapraszamy na poziom -1 w Galerii Młociny!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej. W związku z ogromnym zamiłowaniem do turystyki kierunek, który ukończyłam to Turystyka Międzynarodowa. Z branżą jestem związana od wielu lat. Pracę w turystyce zaczynałam jako animator czasu wolnego w egipskich hotelach. W krótkim czasie okazało się, że Egipt to moje miejsce na świecie! Praca w biurze podróży to jedno z moich marzeń. Poznawanie świata, pozyskiwanie wiedzy, a także dzielenie się swoimi doświadczeniami z klientami to coś, co sprawia mi ogromną radość. Chętnie pomogę spełnić klientom ich podróżnicze marzenia!
Wiktoria
Specjalista ds. Turystyki
Jestem osobą ciekawą świata. Od małego podróże sprawiały mi przyjemność. Od kiedy pamiętam dzieliłam się wiedzą na temat różnych wyjazdów. Brałam też udział w wymianach międzynarodowych - poznawanie kultur, zwyczajów innych narodowości powoduje u mnie zachwyt, jak i gęsią skórkę. Pracę w Coral Travel zaczęłam, by móc się rozwijać i złapać jak najwięcej doświadczenia. Co za tym idzie? Chciałabym zarażać każdą osobę miłością do podróży ;)
Monika
Specjalista ds. Turystyki
Podróżniczka odkrywająca orientalne kraje, w tym urokliwą Turcję - ich kulturę , kuchnię, poznawania nowych ludzi i zatrzymująca chwile na fotografii. "Podróżować to żyć." Ciekawość świata sprawiła, że pasję i pracę mogę łączyć razem.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2747 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3724 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3785 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3346 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej