W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Blue City
al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 463 97 55

Nasze biuro znajduje się w CH Blue City w Warszawie na piętrze 1. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i zapewniamy indywidualne podejście do każdego. Jako pasjonaci podróży poświęcamy wiele czasu, by przygotować najlepsze oferty dla klientów. Wierzymy, że z naszą firmą spędzą Państwo wymarzone wakacje. Zapraszamy do biura.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Kamila
Supervisor Biura Sprzedaży
Mam to szczęście, że pracę mogę łączyć z pasją podróżowania. Moim ukochanym kierunkiem, do którego zawsze chętnie wracam jest Grecja. Ogromną przyjemność sprawia mi również poznawanie nowych krajów. Dzięki każdej kolejnej podróży pogłębiam moją wiedzę, którą mogę się dzielić z naszymi klientami przy wyborze wyjazdów z naszym biurem.
Kaja
Specjalista ds. Turystyki
Podróżowanie jest dla mnie bardzo ważnym i nieodłącznym elementem życia. Od najmłodszych lat miałam głowę wysoko w chmurach. Często spoglądając w niebo, obserwując przemieszczające się na nim samoloty, marzyłam o odkrywaniu piękna świata. Swoje pierwsze podróżnicze kroki stawiałam na ulicach słonecznej Malagi, romantycznego Paryża, tajemniczego Egiptu czy też pełnych słońca i uroku Bałkanów. Moim największym marzeniem jest zwiedzenie Afryki oraz krajów Ameryki Północnej i Południowej, zwłaszcza Kuby, której historia od zawsze mnie pasjonuje. “Podróżowanie sprawia, że zaniemówisz z wrażenia, a potem zamienisz się w gawędziarza.” – M. Ibn Battu. Zgodnie z tymi słowami chętnie opowiem Państwu o swoich historiach oraz pomogę wybrać najlepsze miejsca do wakacyjnego wypoczynku z gwarancją niezapomnianych wrażeń.
Sebastian
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentem Turystyki i Hotelarstwa, więc to nie przypadek, że pracuję w biurze podróży. Interesuję się turystyką i lotnictwem. Uwielbiam podróże i prace z ludźmi, a w wolnych chwilach czytam książki i planuję kolejne wyjazdy.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2632 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

ARSI BLUE BEACH HOTEL

Turcja / Alanya
1132 zł
Program Package
Zobacz więcej

EL MOURADI HAMMAMET

Tunezja / Hammamet
1792 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM

Egipt / Marsa Alam
2774 zł
All Inclusive
Zobacz więcej