W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Westfield Arkadia
al. Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.*10:0021:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 463 97 49


Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Supervisor Biura Sprzedaży
Zamiłowanie do języków obcych zaprowadziło mnie na studia filologii rosyjskiej. Długo nie musiałam czekać, by fascynacja różnymi dialektami przerodziła się w ciekawość innych kultur i narodowości. Stąd był już tylko krok do podróżowania po całym świecie i odkrywania smaczków poszczególnych regionów świata. Taka oto jestem – wieczna optymistka z uśmiechem na ustach, pasjonująca się podróżami i poznawaniem tego, co jest nam obce, a zarazem takie bliskie. Mimo że studiowałam filologię rosyjską, to moją specjalnością i ukochanymi kierunkami są skąpane w słońcu gorące regiony naszego globu, takie jak np. hipnotyzująca Turcja lub wiecznie optymistyczna i uwodząca Grecja. Jako specjalista ds. turystyki w Coral Travel, na co dzień dzielę się tym, co doświadczyłam i doradzam moim klientom w podróżowaniu po całym świecie.
Damian
Specjalista ds. Turystyki
Od dzieciństwa kieruje mną ciekawość do eksplorowania nowego i nieznanego. Właśnie ta piękna cecha przyczyniła się w moim życiu do odkrywania i poznawania wielu nowych miejsc, ludzi, kultur czy doznań, jakie niesie nasze życie. Po kilku latach doświadczenia zawodowego w całkowicie innej branży postanowiłem połączyć swoje zamiłowania z zawodową podróżą turystyczną, aby spełniać marzenia moich klientom. Życie to podróż, w której przystanki są doświadczeniami, a poznane miejsca i osoby niesamowitymi pamiątkami. Obficie celebrujmy każdy poznany zakątek naszego świata z dziecięcą ciekawością i odkrywajmy kolejne.

Proponowane oferty

PICKALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM

Egipt / Marsa Alam
3107 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ALL SENSES OCEAN BLUE SEA SIDE RESORT

Grecja / Rodos
3306 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

KING TUT AQUA PARK

Egipt / Hurghada
2480 zł
All Inclusive
Zobacz więcej