w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Reduta
Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 556 60 66

Jesteśmy salonem Coral Travel , który zna firmę i jej kierunki jak mało kto. Część naszej „ekipy” związana jest z firmą od wielu lat. Lokalizacja naszego salonu zmieniła się i w tym momencie od listopada 2017 nasze biuro znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Reduta (jedyne dwa przystanki od Dworca Zachodniego, blisko stacji WKD Reduta Ordona). Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00-21:00 nie tylko w tygodniu, ale także w soboty oraz w niedziele pracujące do godz. 20:00.
Możemy pochwalić się długą listą naszych stałych Klientów, którzy od lat wybierają nas na swoich doradców w wyjazdach turystycznych. Mamy nadzieję, że i Państwo zaufają naszej wiedzy i spędzą niezapomniane chwile na wakacjach z Coral Travel.
Zapraszamy do biura.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Kamila
Supervisor Biura Sprzedaży
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Turystycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Już od ponad 8 lat jestem częścią zespołu Coral Travel/Wezyr Holidays. Zajmuję się bezpośrednią obsługą klientów. Mam to szczęście, że pracę mogę łączyć z pasją podróżowania. Moim ukochanym kierunkiem, do którego zawsze chętnie wracam jest Grecja. Ogromną przyjemność sprawia mi również poznawanie nowych krajów. Dzięki każdej kolejnej podróży pogłębiam moją wiedzę, którą mogę się dzielić z naszymi klientami przy wyborze wyjazdów z naszym biurem.
Kaja
Specjalista ds. Turystyki
Podróżowanie jest dla mnie bardzo ważnym i nieodłącznym elementem życia. Od najmłodszych lat miałam głowę wysoko w chmurach. Często spoglądając w niebo obserwując przemieszczające się na nim samoloty marzyłam o odkrywaniu piękna świata. Swoje pierwsze podróżnicze kroki stawiałam na ulicach słonecznej Malagi, romantycznego Paryża, tajemniczego Egiptu czy też pełnych słońca i uroku Bałkanów. Moim największym marzeniem jest zwiedzenie Afryki oraz krajów Ameryki Północnej i Południowej, zwłaszcza Kuby której historia od zawsze mnie pasjonuje. “Podróżowanie sprawia, że zaniemówisz z wrażenia, a potem zamienisz się w gawędziarza.” – M. Ibn Battu. Zgodnie z tymi słowami chętnie opowiem Państwu o swoich historiach oraz pomogę wybrać najlepsze miejsca do wakacyjnego wypoczynku z gwarancją niezapomnianych wrażeń.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1771 zł
Bed&Breakfast
Zobacz więcej

HYDRAMIS PALACE BEACH RESORT

Grecja / Kreta
2606 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

KOTVA

Bułgaria / Burgas
1238 zł
Bed&Breakfast
Zobacz więcej