W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Reduta
Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 556 60 66

Jesteśmy salonem Coral Travel , który zna firmę i jej kierunki jak mało kto. Część naszej ekipy związana jest z firmą od wielu lat. Od listopada 2017 nasze biuro znajduje się w Centrum Handlowym Reduta (jedyne dwa przystanki od Dworca Zachodniego, blisko stacji WKD Reduta Ordona). Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00-21:00 nie tylko w tygodniu, ale także w soboty oraz w niedziele pracujące do godz. 20:00.
Możemy pochwalić się długą listą naszych stałych Klientów, którzy od lat wybierają nas na swoich doradców w wyjazdach turystycznych. Mamy nadzieję, że i Państwo zaufają naszej wiedzy i spędzą niezapomniane chwile na wakacjach z Coral Travel.
Zapraszamy do biura.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Bożena
Specjalista ds. Turystyki
Nie wyobrażam sobie życia bez podróży (tych dalszych i bliższych) oraz książek (szczególnie kryminałów i reportaży). Pasję do podróży dzielę z rodziną, w każdej wolnej chwili staramy się gdzieś „wyskoczyć”. Tym sposobem odwiedziliśmy już dwadzieścia pięć państw i nie zamierzamy na tym poprzestać.
Agata
Specjalista ds. Turystyki
Prywatnie miłośniczka podróży, gier planszowych i muzyki. Zafascynowana piękną Turcją, zakochana w kuchni włoskiej. Wkładam całe swoje serce, w przygotowaniu jak najlepszych ofert wakacyjnych, abyście Państwo mogli cieszyć się z nich w 100%. Gorąco zapraszam do naszej wspólnej podróży po świecie. Wychodzę z założenia, że "lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy".
Mateusz
Specjalista ds. Turystyki
Jestem ciekawym świata miłośnikiem turystyki sportowej. Zawsze zależy mi na profesjonalnej obsłudze oraz miłym, swobodnym kontakcie z klientem. Razem wybierzemy dla Państwa wakacje marzeń.
Maciek
Specjalista ds. Turystyki
Podróżnik od dawna – gotów do spełniania marzeń coralowych klientów.

Proponowane oferty

KOTVA

Bułgaria / Burgas
2680 zł
All Inclusive
Zobacz więcej