W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Warszawa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Reduta
Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 22 556 60 66

Jesteśmy salonem Coral Travel , który zna firmę i jej kierunki jak mało kto. Część naszej ekipy związana jest z firmą od wielu lat. Od listopada 2017 nasze biuro znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Reduta (jedyne dwa przystanki od Dworca Zachodniego, blisko stacji WKD Reduta Ordona). Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00-21:00 nie tylko w tygodniu, ale także w soboty oraz w niedziele pracujące do godz. 20:00.
Możemy pochwalić się długą listą naszych stałych Klientów, którzy od lat wybierają nas na swoich doradców w wyjazdach turystycznych. Mamy nadzieję, że i Państwo zaufają naszej wiedzy i spędzą niezapomniane chwile na wakacjach z Coral Travel.
Zapraszamy do biura.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
"Podróżowanie to jedyna rzecz, którą kupujesz i sprawia, że stajesz się bogatszy". Zwiedzanie najskrytszych zakątków świata, poznawanie kultury, lokalnej kuchni oraz życia codziennego mieszkańców danego kraju to moje hobby. Od ponad 12 lat łączę pracę z pasją do podróżowania. Chętnie wracam do mojej ukochanej Turcji, która skradła moje serce. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem wiedzą o takich krajach jak Bułgaria, Tunezja, Egipt, Grecja, Dominikana, Kuba, Tajlandia. Podpowiem co zobaczyć, co warto spróbować z lokalnej kuchni, ale też opowiem o ciekawych miejscach, lokalnych obyczajach, a niekiedy zaskakujących zwyczajach. Zapraszam serdecznie - pomogę w wyborze wakacji marzeń.
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Zamiłowanie do języków obcych zaprowadziło mnie na studia filologii rosyjskiej. Długo nie musiałam czekać, by fascynacja różnymi dialektami przerodziła się w ciekawość innych kultur i narodowości. Stąd był już tylko krok do podróżowania po całym świecie i odkrywania smaczków poszczególnych regionów świata. Taka oto jestem – wieczna optymistka z uśmiechem na ustach, pasjonująca się podróżami i poznawaniem tego, co jest nam obce, a zarazem takie bliskie. Mimo że studiowałam filologię rosyjską, to moją specjalnością i ukochanymi kierunkami są skąpane w słońcu gorące regiony naszego globu, takie jak np. hipnotyzująca Turcja lub wiecznie optymistyczna i uwodząca Grecja. Jako specjalista ds. turystyki w Coral Travel, na co dzień dzielę się tym, co doświadczyłam i doradzam moim klientom w podróżowaniu po całym świecie.
Artur
Specjalista ds. Turystyki
Fascynacją do podróży zostałem zaszczepiony już od najmłodszych lat, kiedy to rodzice zabierali mnie na swoje europejskie wojaże. Z czasem przerodziło się to w hobby, które zostało udokumentowane poprzez wyjazdy zagraniczne z programami studenckimi. Podróże te pozwoliły mi zapoznać się bezpośrednio z kulturą, a także najskrytszymi zakątkami Europy oraz świata, dzięki czemu służę Państwu pomocą w znalezieniu idealnej destynacji oraz beztroskiego wypoczynku na całym globie.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

GRAN GARBI

Hiszpania / Costa Brava
2028 zł
Half Board
Zobacz więcej

HYDRAMIS PALACE BEACH RESORT

Grecja / Kreta
2216 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

KOTVA

Bułgaria / Burgas
2156 zł
All Inclusive
Zobacz więcej