w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Warszawa Wilanów - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

al. Rzeczypospolitej 18
02-972 Warszawa


Godziny otwarcia:
Pn.09:0018:00
Wt.09:0018:00
Śr.09:0018:00
Czw.09:0018:00
Pt.09:0018:00
Sb.10:0017:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Nasz salon mieści się przy jednej z głównych ulic „Nowego Wilanowa”- Al. Rzeczypospolitej. Salon powstał w 2012 roku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu.
Chcemy by nasz profesjonalizm i nieustanne poszerzanie wiedzy poprzez liczne szkolenia, osobiste odwiedzanie hoteli, pomogły nam jeszcze lepiej doradzić Państwu w niełatwych wyborach wakacyjnych.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Najpiękniejsze w podróżowaniu jest odkrywanie, doświadczanie nowych smaków, zapachów i obrazów pozostających w naszej pamięci na długie lata. Z turystyka związana jestem od 12 lat. Od maja 2012 dołączyłam do zespołu Coral Travel. Zajmuję się sprzedażą w salonie w Wilanowie, gdzie staram się jak najlepiej przekazywać Państwu swoją wiedzę. Do każdego podchodzę indywidualnie, dopasowując ofertę do Państwa oczekiwań. Z racji tego, że jestem szczęśliwą mamą, bardzo dobrze rozumiem potrzeby rodzin i ich oczekiwania co do wyjazdu. Z chęcią doradzę Państwu w wyborze wakacji, dlatego już dziś zapraszam do naszego salonu.
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Od lipca 2017 tworzę zespół Coral Travel w salonie firmowym w Wilanowie. Z firmą, związana jestem jednak od czasu, kiedy to w 2015 roku wyjechałam do Turcji, aby rozpocząć pracę rezydenta Wezyr Holidays. Jeszcze wcześniej zaczęła się moja miłość do tego kraju i zainteresowanie turystyką. Zgodnie z powiedzeniem, że podróże to jedyna rzecz na świecie, na którą wydajemy pieniądze, ale mimo wszystko stajemy się bogatsi, staram się organizować wyjazdy dla siebie i innych. Chcę tym samym zachęcić Państwa do odkrywania nowych, wspaniałych miejsc i poznawania kultury innych państw. Dzięki temu możemy poznać siebie i otworzyć się na świat. Moim celem w pracy jest nie tylko dopasowanie oferty wyjazdu do Państwa oczekiwań, ale również przekazanie wiedzy o kierunkach, które do tej pory miałam okazję zwiedzić. Jako pasjonat Turcji i języka tureckiego – chętnie podzielę się dużą znajomością tego kraju i postaram się pomóc odpowiedzieć na nurtujące pytanie: kawa, czy jednak turecka herbata? Z chęcią posłucham również Państwa ciekawe, podróżnicze historie. Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, z przyjemnością pomogę Państwu go zrobić.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
1953 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

KOTVA

Bułgaria / Burgas
1359 zł
śniadania
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1844 zł
śniadania
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1926 zł
All Inclusive
Zobacz więcej