W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Opole - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Solaris
Plac Kopernika 16
45-040 Opole

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 77 440 15 90

Salon w CH Solaris działa od maja 2019 roku. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w branży turystycznej. Gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, udzielamy rzetelnych informacji na temat regionów turystycznych oraz polecamy hotele na najwyższym poziomie. Jeżeli chcieliby Państwo przeżyć niezapomniany urlop, zapraszamy do naszego biura, które znajduję się na poziomie -1. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu oraz w niedziele handlowe, w dogodnych dla Państwa godzinach. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Lucyna
Supervisor Salonu Sprzedaży
Podróże dały mi możliwość poznania wielu kultur oraz zobaczenia pięknych miejsc. Dzięki temu jestem w stanie spełnić Twoje oczekiwania związane z wypoczynkiem pod każdym możliwym względem. Jeśli więc planujesz wakacje pełne wrażeń, pozwól, że zaproponuję Ci coś niepowtarzalnego z naszej bogatej oferty.
Barbara
Specjalista ds. Turystyki
Od kilku lat jestem związana z turystyką. Swoje wcześniejsze doświadczenia zarówno w pracy pilota, jak i z indywidualnych wyjazdów mogę teraz wykorzystać w pracy w biurze podróży. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby, aby każdy, kto wyruszył z nami w podróż, miał niezapomniane wspomnienia do końca życia.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Kojarzyć pracę w turystyce z pasją i podróżami jest łatwo, ale to też mnóstwo logistycznych, marketingowych i sprzedażowych działań wymagających koordynacji i obarczonych dużą odpowiedzialnością. W Coral Travel staramy się wszyscy razem i każdy z osobna, by Państwa wakacje były satysfakcjonujące. Ze swojej strony, specjalisty ds. turystyki, dokładam wszelkich starań, by byli Państwo rzetelnie poinformowani i dobrze zaopiekowani, mieli poczucie, że doglądamy każdego szczegółu waszego wyjazdu i zawsze pozostajemy do dyspozycji, osobiście lub online. Doświadczenie zbierane przez lata w pracy pilota, przewodnika i z prywatnych eskapad jest cenne na tym stanowisku, sprawia, że swobodnie porozmawiam z innymi miłośnikami podróży, a i doradzę tym, stawiającym w nich pierwsze kroki. Praca w biurze podróży jest fajna, bo sprawia, że stajemy się częścią procesu, jakim finalnie są Państwa wakacje!
Kasia
Specjalista ds. Turystyki
Empatyczna, wrażliwa z pogodnym usposobieniem. Kocham podróże i cieszę się, że mogę dzielić tę radość z klientami. Wiem, jak ważny jest dla każdego wyczekiwany urlop i znalezienie dla niego najlepszej oferty jest dla mnie największą przyjemnością.

Proponowane oferty

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
4108 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
4108 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

IMPERIAL PALACE (ex.VICTORIA PALACE HOTEL)

Bułgaria / Burgas
2826 zł
All Inclusive
Zobacz więcej