w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Opole - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Solaris
Plac Kopernika 16
45-040 Opole

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 77 440 15 90

Salon w CH Solaris działa od maja 2019 roku. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w branży turystycznej. Gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, udzielamy rzetelnych informacji na temat regionów turystycznych oraz polecamy hotele na najwyższym poziomie. Jeżeli chcieliby Państwo przeżyć niezapomniany urlop, zapraszamy do naszego biura, które znajduję się na poziomie -1. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu oraz w niedziele handlowe, w dogodnych dla Państwa godzinach. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Lucyna
Supervisor Salonu Sprzedaży
Podróże dały mi możliwość poznania wielu kultur oraz zobaczenia pięknych miejsc. Dzięki temu jestem w stanie spełnić Twoje oczekiwania związane z wypoczynkiem pod każdym możliwym względem. Jeśli więc planujesz wakacje pełne wrażeń, pozwól, że zaproponuję Ci coś niepowtarzalnego z naszej bogatej oferty.
Barbara
Specjalista ds. Turystyki
Od kilku lat jestem związana z turystyką. Swoje wcześniejsze doświadczenia zarówno w pracy pilota, jak i z indywidualnych wyjazdów mogę teraz wykorzystać w pracy w biurze podróży. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby, aby każdy, kto wyruszył z nami w podróż, miał niezapomniane wspomnienia do końca życia.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Kojarzyć pracę w turystyce z pasją i podróżami jest łatwo, ale to też mnóstwo logistycznych, marketingowych i sprzedażowych działań wymagających koordynacji i obarczonych dużą odpowiedzialnością. W Coral Travel staramy się wszyscy razem i każdy z osobna, by Państwa wakacje były satysfakcjonujące. Ze swojej strony, specjalisty ds. turystyki, dokładam wszelkich starań, by byli Państwo rzetelnie poinformowani i dobrze zaopiekowani, mieli poczucie, że doglądamy każdego szczegółu waszego wyjazdu i zawsze pozostajemy do dyspozycji, osobiście lub online. Doświadczenie zbierane przez lata w pracy pilota, przewodnika i z prywatnych eskapad jest cenne na tym stanowisku, sprawia, że swobodnie porozmawiam z innymi miłośnikami podróży, a i doradzę tym, stawiającym w nich pierwsze kroki. Praca w biurze podróży jest fajna, bo sprawia, że stajemy się częścią procesu, jakim finalnie są Państwa wakacje!

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2200 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2622 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3051 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2952 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej