w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Białystok - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

GALERIA JUROWIECKA
Ul. Jurowiecka 1
15-101 Białystok

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Jesteśmy pierwszym, firmowym salonem Coral Travel w Białymstoku. Znajdujemy się w Galerii Jurowieckiej położonej w centrum miasta. Biuro ulokowane jest na poziomie -1, przy zejściu do parkingu podziemnego (zielona strefa). Mimo, iż znajdujemy się w budynku jest u nas słonecznie i wakacyjnie. W naszym biurze pracują pasjonaci podróży i wielbiciele udanego wypoczynku. Do każdego podchodzimy indywidualnie, więc z przyjemnością znajdziemy propozycje wyjazdu zarówno dla osób na pierwsze wakacje jak i dla doświadczonych podróżników.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

Inne udogodnienia:

  • plac zabaw dla dzieci (ogólnodostępny na terenie galerii)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Specjalista ds. Turystyki
Niespokojna dusza, szukająca nowych wyzwań. Na co dzień mama nie mniej szalonych dzieci. Zamieszkiwałam kraje orientu, rezydowałam w Turcji, jadłam amerykańskie burgery… Mimo to, ciągle mnie pcha w drogę, nieważne w tą bliższą czy dalszą, byle w ruchu.
Patryk
Specjalista ds. Turystyki
Od dziecka marzyłem o podróży dookoła Świata. Mimo, iż byłem już kilkukrotnie na Karaibach, w Północnej Afryce, w sporej części Europy, czy rezydowałem z biurem Coral Travel w przepięknej Turcji, to nadal mam ciągły niedosyt podróży, którym chętnie się z każdym podzielę.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Podróż oznacza wolność. Możliwość oderwania się od codzienności i przemierzania nowych dróg, zresetowania siebie i naładowania baterii. Podróż oznacza również odkrywanie świata, smaków, kultur, poznawanie nowych ludzi. Właśnie za to kocham podróże i chciałabym, aby każda osoba wyjeżdżająca z Biurem Podróży Coral Travel mogła poczuć to co ja odczuwam w trakcie moich wojaży.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1872 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

MOONLIGHT

Bułgaria / Burgas
1688 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CRETA MARIS BEACH RESORT

Grecja / Kreta
3166 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

FLAMINGO HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1795 zł
śniadania
Zobacz więcej