W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Grajewo - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 44
19- 200 Grajewo


Godziny otwarcia:
Pn.09:0017:00
Wt.09:0017:00
Śr.09:0017:00
Czw.09:0017:00
Pt.09:0017:00
Sb.09:0013:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 533 145 455

Nasze biuro jest jedynym salonem firmowym Coral Travel w regionie. Kochamy podróżować, a zdobyte doświadczenia pomagają nam w profesjonalnym wyborze oferty dla Klienta. Wiemy, że wybór wakacji nie jest łatwy, dlatego chętnie dzielimy się opowieściami z indywidualnie odbytych podróży. Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego Ci, którzy wiedzą jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas swoim zaufaniem.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:Nasz zespół:
Tomasz
Kierownik Biura
Turystyka to moja pasja od dzieciństwa, kiedy to jeszcze bawiłem się globusem i marzyłem, żeby odwiedzić, najciekawsze miejsca na świecie. Od tamtego czasu dużo się zmieniło, lecz ciągle fascynuje mnie świat i chęć jego poznawania, bardziej i bardziej.. Wiele marzeń udało się już zrealizować, kilka jeszcze przede mną. "Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej" - Ryszard Kapuściński. Jeśli choć troszkę zapadli Państwo na tę chorobę zapraszam po najlepsze wakacyjne oferty do naszego biura.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2999 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3991 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
4067 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3473 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej