W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Gdańsk - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Forum Gdańsk
ul. Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 58 301 71 44

Jesteśmy zgranym zespołem, który od wielu lat na rynku gdańskim spełnia marzenia o podróżowaniu naszych klientów. Oferty są dobierane indywidualnie do potrzeb naszych gości. Bogata wiedza, liczne wyjazdy to nasze główne atuty. Z chęcią podzielimy się naszymi wrażeniami, wiedzą i pasją o podróżowaniu. Życzliwość i miła atmosfera panująca w naszym biurze sprawi, że wybór wakacyjnego miejsca będzie dla Państwa łatwy i przyjemny, natomiast uśmiech i satysfakcja naszych klientów z udanych wakacji, to dla nas priorytet. "Kochaj, podróżuj, odkrywaj!" Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego oddziału w centrum Gdańska.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Karina
Specjalista ds. Turystyki
Podróże to moja pasja i mam to szczęście, iż mogę tę pasję łączyć z pracą. Dzięki temu każdego dnia z przyjemnością doradzam klientom, którzy szukają idealnego miejsca na wypoczynek. Turcja - to kraj, do którego wracam w każdej wolnej chwili, mój drugi dom. To rewelacyjne miejsce na wyjazdy rodzinne, aktywny wypoczynek, znajdziemy również propozycje tylko dla par. Ostatnio oczarował mnie również Zakyntos - to wyspa o 123 kolorach błękitu. Odwiedziłam również Egipt, Kretę, Hiszpanię, Teneryfę oraz Tajlandię - z przyjemnością dobiorę odpowiednią ofertę, spełniającą Państwa oczekiwania.
Alicja
Specjalista ds. Turystyki
Jak mówią słowa piosenki "piękne są tylko chwile...”, a chwile spędzone w pięknych miejscach, liczą się podwójnie! Dlatego od wielu lat pomagam spełniać marzenia moich klientów i doradzam w wyborze udanych wakacji. Odwiedziłam już wiele miejsc i chętnie o nich opowiem, należą do nich: Turcja, Tunezja, Egipt, Bułgaria, Grecja i wyspy greckie (Kos, Kreta, Rodos, Santorini), Hiszpania: Costa Brava, Costa del Sol i wyspy hiszpańskie (Majorka, Gran Canaria, Teneryfa i Lanzarote), Tajlandia, Dominikana, Austria, Czechy, Dania, Niemcy, Francja, Węgry, Chorwacja, Cypr, Izrael, Jordania, Maroko, Portugalia i Madera, Włochy i Sycylia.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2031 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2569 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej