w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Gdańsk - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Bałtycka
al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 58 770 28 00

Nasz zespół składa się z czterech, młodych, pomocnych i ciekawych świata dziewczyn. Satysfakcję oraz zadowolenie klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasze biuro w Galerii Bałtyckiej znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, zaraz przy dworcu kolejowym PKP i dworcu autobusowym, w dzielnicy Gdańska - Wrzeszczu. Można nas znaleźć na poziomie -1 (koło Grycana). Nasze biuro jest czynne 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowym). Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji AWFiS w Gdańsku. Z branżą turystyczną jestem związana od kilku lat. Zawsze byłam ciekawa świata, zarówno innych kultur jak i cudownych miejsc, które uwielbiam odkrywać. Uważam, że każde miejsce ma swój unikatowy charakter i duszę. Podczas moich podróży do magicznych zakątków świata zdobyłam doświadczenie, z którym chętnie podzielę się z Państwem
Klaudia
Specjalista ds. Turystyki
Miłością do podróży zarazili mnie moi rodzice, którzy od najmłodszych lat zabierali mnie w przeróżne zakątki świata. Nałóg poznawania nowych kultur zaprowadził mnie na Uniwersytet Gdański, gdzie ukończyłam pierwszy stopień studiów na kierunku Krajoznawstwo i Turystyka Historyczna, a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Do tej pory udało mi się zwiedzić wyspy greckie, Wyspy Kanaryjskie, Włochy, Szwecję oraz niektórych sąsiadów Polski, jednak wciąż jestem głodna nowych wrażeń i każdą możliwą okazję staram się wykorzystać na kolejne podróże. Moją ogromną słabością są również wyprawy górskie i zdobywanie szczytów, a największym wspinaczkowym marzeniem zdecydowanie zdobycie Dachu Afryki – Kilimanjaro.
Ola
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Moją pasją są podróże i lotnictwo. Praca w branży turystycznej to nie tylko mój zawód, ale i pasja. Satysfakcję klientów stawiam na pierwszym miejscu. Do tej pory miałam już okazje zwiedzić wiele krajów i uważam, że każde miejsce ma swój unikatowy charakter i duszę. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem swoimi spostrzeżeniami oraz pomogę w wyborze idealnego miejsca na wypoczynek.
Patrycja
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką jestem związana od 4 lat. Dwa sezony pracowałam jako rezydentka w Turcji, region Riwiery Tureckiej znam jak własną kieszeń- oprócz hoteli mogę Państwu doradzić, gdzie warto pójść na bazary, do restauracji i odwiedzić ciekawe, lokalne miejsca. Od dwóch lat służę dobrą radą i pomocą w biurze sprzedaży. Praca w turystyce i pasja do podróżowania pozwoliła mi zwiedzić wiele krajów, w szczególne kraje basenu Morza Śródziemnego, które są flagowymi w ofercie Coral Travel. Serdecznie zapraszam do kontaktu, razem wybierzemy Wasze wakacje!

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1885 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CHC ATHINA PALACE RESORT AND SPA

Grecja / Kreta
2902 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1995 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1555 zł
All Inclusive
Zobacz więcej