w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Gdańsk - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Bałtycka
Al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Nasz zespół składa się z czterech, młodych, pomocnych i ciekawych świata dziewczyn. Satysfakcję oraz zadowolenie klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasze biuro w Galerii Bałtyckiej znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, zaraz przy dworcu kolejowym PKP i dworcu autobusowym, w dzielnicy Gdańska - Wrzeszczu. Można nas znaleźć na poziomie -1 (koło Grycana). Nasze biuro jest czynne 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowym). Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Dekorator urlopu. Tak mogę nazwać swoją pracę, która sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Od dłuższego czasu zajmuje się urządzaniem romantycznych chwil nad Greckim morzem, podwodnych wypadów w Egipcie, wodnych szaleństw w Turcji czy sjesty w Hiszpanii. Poznawanie świata jest moją pasją, moim powietrzem, którym nieustannie pragnę się dzielić. Pozwól mi pomóc sobie w projektowaniu TWOICH niezapomnianych chwil.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji AWFiS w Gdańsku. Z branżą turystyczną jestem związana od kilku lat. Zawsze byłam ciekawa świata, zarówno innych kultur jak i cudownych miejsc, które uwielbiam odkrywać. Uważam, że każde miejsce ma swój unikatowy charakter i duszę. Podczas moich podróży do magicznych zakątków świata zdobyłam doświadczenie, z którym chętnie podzielę się z Państwem
Klaudia
Specjalista ds. Turystyki
Miłością do podróży zarazili mnie moi rodzice, którzy od najmłodszych lat zabierali mnie w przeróżne zakątki świata. Nałóg poznawania nowych kultur zaprowadził mnie na Uniwersytet Gdański, gdzie ukończyłam pierwszy stopień studiów na kierunku Krajoznawstwo i Turystyka Historyczna, a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Do tej pory udało mi się zwiedzić wyspy greckie, Wyspy Kanaryjskie, Włochy, Szwecję oraz niektórych sąsiadów Polski, jednak wciąż jestem głodna nowych wrażeń i każdą możliwą okazję staram się wykorzystać na kolejne podróże. Moją ogromną słabością są również wyprawy górskie i zdobywanie szczytów, a największym wspinaczkowym marzeniem zdecydowanie zdobycie Dachu Afryki – Kilimanjaro.
Ola
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Moją pasją są podróże i lotnictwo. Praca w branży turystycznej to nie tylko mój zawód, ale i pasja. Satysfakcję klientów stawiam na pierwszym miejscu. Do tej pory miałam już okazje zwiedzić wiele krajów i uważam, że każde miejsce ma swój unikatowy charakter i duszę. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem swoimi spostrzeżeniami oraz pomogę w wyborze idealnego miejsca na wypoczynek.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1815 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1459 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CHC ATHINA PALACE RESORT & SPA

Grecja / Kreta
2301 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1791 zł
śniadania
Zobacz więcej