w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Gdynia - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH RIVIERA
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Zależy nam aby wracali Państwo z wakacji zadowoleni i otwarci na kolejne podróżnicze doświadczenia. Dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując ofertę do Państwa potrzeb. Mamy duże doświadczenie w branży turystycznej dzięki czemu dobrze jest nam znana baza hotelowa oraz wiele wakacyjnych kierunków. Znacznie pomaga nam to w spersonalizowaniu dobieranych dla Państwa propozycji.
Jeżeli chcą Państwo przenieść się razem z nami w Coralowy, wakacyjny świat, to zapraszamy do oddziału w Gdyni.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Radosław
Specjalista ds. Turystyki
Z branżą turystyczną jestem związany od wielu lat. Podróże to moja pasja dlatego każdą okazję wykorzystuje do odkrycia nowych , ciekawych miejsc na świecie. Mieszkając ponad rok w Grecji zafascynowałem się ciekawymi miejscami oraz kuchnią tego kraju
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Praca w turystyce nie jest zwykłą pracą - to spełnianie ludziom marzeń. Z takim nastawieniem staram się dobierać oferty naszego biura do Państwa oczekiwań. To wielka przyjemność pomagać Państwu w wyborze wakacji.
Karolina
Specjalista ds. Turystyki
Staram sie łączyć prace z pasja i zarażać nią innych. Chętnie pomogę w zrealizowaniu Państwu wakacyjnych marzeń oferując swoje doświadczenie i zaangażowanie.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Dekorator urlopu. Tak mogę nazwać swoją pracę, która sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Od dłuższego czasu zajmuje się urządzaniem romantycznych chwil nad Greckim morzem, podwodnych wypadów w Egipcie, wodnych szaleństw w Turcji czy sjesty w Hiszpanii. Poznawanie świata jest moją pasją, moim powietrzem, którym nieustannie pragnę się dzielić. Pozwól mi pomóc sobie w projektowaniu TWOICH niezapomnianych chwil.

Proponowane oferty

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej