W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Gdynia - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Riviera
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 58 665 36 23

Zależy nam, aby wracali Państwo z wakacji zadowoleni i otwarci na kolejne podróżnicze doświadczenia. Dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb. Mamy duże doświadczenie w branży turystycznej, dzięki czemu dobrze jest nam znana baza hotelowa oraz wiele wakacyjnych kierunków. Znacznie pomaga nam to w spersonalizowaniu dobieranych dla Państwa propozycji.
Jeżeli chcą Państwo przenieść się razem z nami w Coralowy, wakacyjny świat, to zapraszamy do oddziału w Gdyni.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Radosław
Specjalista ds. Turystyki
Z branżą turystyczną jestem związany od wielu lat. Podróże to moja pasja, dlatego każdą okazję wykorzystuje do odkrycia nowych, ciekawych miejsc na świecie. Mieszkając ponad rok w Grecji, zafascynowałem się ciekawymi miejscami oraz kuchnią tego kraju.
Karolina
Specjalista ds. Turystyki
Staram się łączyć pracę z pasją i zarażać nią innych. Chętnie pomogę w zrealizowaniu Państwu wakacyjnych marzeń, oferując swoje doświadczenie i zaangażowanie.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Dekorator urlopu. Tak mogę nazwać swoją pracę, która sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Od dłuższego czasu zajmuje się urządzaniem romantycznych chwil nad greckim morzem, podwodnych wypadów w Egipcie, wodnych szaleństw w Turcji czy sjesty w Hiszpanii. Poznawanie świata jest moją pasją, moim powietrzem, którym nieustannie pragnę się dzielić. Pozwól mi pomóc sobie w projektowaniu TWOICH niezapomnianych chwil.
Sylwia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką turystyki międzynarodowej w Wyższej Szkole Bankowej. Nie bez powodu wybrałam taki kierunek studiów oraz pracę - podróże od zawsze były moją największą pasją. Jeśli tylko natrafia się okazja, bez zastanowienia pakuję walizkę i wyjeżdżam. Uwielbiam poznawać nowe kraje, miejsca, kulturę oraz ludzi. Jednakże zawsze będę wierna wyspom greckim, bo to w nich jestem nieustannie zakochana. Cieszę się, że mogę łączyć pracę w biurze podróży ze swoją pasją, ale największą satysfakcję są dla mnie uśmiech i zadowolenie klienta, dlatego dołożę wszelkich starań, by wakacje były niezapomniane.
Oliwia
Specjalista ds. Turystyki
Turystyka od zawsze była bliska mojemu sercu. Wychowałam się w Helu - mieście, które tętni życiem, gdy przyjeżdżają do niego turyści. Sama również kocham podróże, zarówno te małe, jak i duże. Odkrywanie nowych miejsc, kontakt z lokalną społecznością sprawiają, że czuję jakbym żyła więcej niż raz. Lubię kontakt z ludźmi i cieszę się, że mogę łączyć pracę z moją pasją, a dodatkowo zarażać nią innych.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2031 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2569 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej