W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Słupsk - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

C.H. Jantar
ul. Szczecińska 58/30
76-200 Słupsk

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*09:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 781 888 900

Nasze biuro jest jedynym salonem firmowym Coral Travel w Słupsku. Podróżowanie i spełnianie podróżniczych marzeń klientów to nasza pasja. Wieloletnie doświadczenie, które zdobywamy na licznych wyjazdach szkoleniowych, daje nam możliwość profesjonalnej obsługi i wyboru najlepszej oferty dla każdego klienta. Zwiedzamy te bliskie, jak i najdalsze zakątki świata, aby pokazać klientom, że marzenia są, na wyciągnięcie ręki.

Udogodnienia:

Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Jolanta
Kierownik Biura
Z turystyką związana jestem już kilkanaście lat. Doświadczenie, które przez ten czas nabyłam, pozwala mi na perfekcyjne dopasowanie miejsca wypoczynku oraz standardu obiektu do wymagań naszych klientów. Podczas mojej wieloletniej pracy w branży turystycznej zwiedziłam prawie pół świata, samolot to mój mobilny, drugi dom. Od kilkunastu lat zarządzam również kadrą doświadczonych ekspertów branży turystycznej.
Adrian
Specjalista ds. Turystyki
Nie wyobrażam sobie życia bez podróży — podróże to moje drugie ja. Kocham być tam, gdzie mnie jeszcze nie było. Najcenniejszym, co posiadamy, jest czas i wspomnienia oraz radość spełniania marzeń naszych Klientów.
Małgorzata
Specjalista ds. Turystyki
Od dziecka marzyłam o zwiedzaniu różnych zakątków świata, a geografia była moim ulubionym przedmiotem w szkole. Po maturze świadomie podjęłam studia o profilu turystycznym, żeby w przyszłości znaleźć pracę w biurze podróży. Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku — ja go postawiłam dawno temu, a od ponad 10 lat z przyjemnością dziele się swoją wiedzą i doświadczeniami z moimi klientami. Świat jest zbyt wielki, by przebywać tylko w jednym miejscu.
Anna
Kierownik Biura
Turystyka jest moją pasją, już w szkole średniej to właśnie ten kierunek stał się ścieżką mojego kształcenia. Zawodowo w turystyce spełniam się od 2014 r. Zwiedzanie świata to tylko jeden z benefitów tej pracy. Największą satysfakcją jest spełnianie marzeń Klientów i odkrywanie z nimi niepoznanych jeszcze zakątków świata. Zapraszam i z przyjemnością spełnię Państwa marzenia, prezentując najlepsze oferty.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Już jako dziecko błądziłam palcem po mapie, wyobrażając sobie miejsca, które kiedyś odwiedzę. Wybierając studia o kierunku turystycznym, wiedziałam, że to najlepsza droga dla mnie, która umożliwi mi spełnianie dziecięcych marzeń. Podróże to największa i najpiękniejsza pasja, która towarzyszy mi przez całe życie, a odkrywając kolejne zakątki na świecie, czuję, że żyję!
Dorian
Specjalista ds. Turystyki
Z branżą turystyczną jestem związany całkiem od niedawna, lecz już na początku mojej kariery w biurze doszedłem do wniosku, że można połączyć pasję z pracą. Ciągle narastający głód wiedzy o świecie sprawia, że mogę z dnia na dzień prężnie się rozwijać. Pomaga w tym także świetnie zgrany zespół, z którym zawsze prowadzimy pozytywną atmosferę w miejscu pracy.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3346 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3724 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2747 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3785 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej