W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Bielsko-Biała - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Sfera
ul. Mostowa 5
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 33 485 94 84

Jesteśmy jedynym salonem firmowym Coral Travel na Podbeskidziu. Zlokalizowanym w ścisłym centrum Bielska-Białej w Galerii Sfera. Przez prawie 2 lata funkcjonowania nasz salon zyskał wielu stałych klientów, którzy corocznie wyjeżdżają z nami na wakacje. Nasza specjalność to Turcja, jednak równie dobrze doradzimy przy wyborze Grecji, Bułgarii czy Tunezji. Wypoczynek dla rodziny z dziećmi? Aktywne wakacje dla młodych? Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Ewa
Specjalista ds. Turystyki
Chęć połączenia pracy z podróżowaniem sprawiła, że wybrałam Turystykę i Rekreację na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Do zespołu Coral Travel należę od listopada 2016 roku. Jestem osobą pogodną, uwielbiam pracę z ludźmi. W wolnym czasie jestem instruktorem narciarstwa alpejskiego, chodzę po górach, a także pływam na windsurfingu.
Joanna
Specjalista ds. Turystyki
Każdy z nas ma swoje zainteresowania, pasje, które w wolnym czasie stara się rozwijać. Dla mnie turystyka i chęć podróżowania są ważnym elementem życia. Systematycznie staram się przesuwać kolejne horyzonty, odwiedzając coraz to dalsze zakątki naszego globu. Realizuje w ten sposób moje motto życiowe, którym jest „ stop dreaming, start doing”. W zespole Coral Travel od 4 lat pracuje jako doradca. Z chęcią pomagam naszym klientom w realizacji ich planów wakacyjnych.
Ewa
Specjalista ds. Turystyki
Od lat moją pasją są podróże. Poznawanie innych kultur oraz smakowanie lokalnych kuchni sprawiły, że wybrałam pracę właśnie w turystyce. Ucząc się w Technikum Hotelarskim oraz studiując Turystykę i Rekreację na Uniwersytecie Ekonomicznym, nabyłam niezbędną wiedzę w tym zawodzie. Od 4 lat doradzam klientom w wyborze idealnych wakacji, a także staram się łączyć pracę zawodową z życiową pasją. W wolnych chwilach czas spędzam aktywnie, głównie na treningach fitness i wędrówkach górskich.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2031 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2569 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej