W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Bytom - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Agora
Plac Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 775 96 70

Zapraszamy państwa do Salonu Firmowego Coral Travel w Bytomiu. Nasze biuro mieści się w Centrum Handlowym Agora Bytom w ścisłym centrum miasta. Dogodna lokalizacja ułatwia dojazd komunikacją publiczną. Bezpośrednio pod CH Agora znajduje się przystanek tramwajowy - to sprawia, że jesteśmy dostępni dla Klientów z okolic Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, a także z Chorzowa. Biuro Podróży Coral Travel poprzez swoją lokalizację w centrum handlowym posiada udogodnienia dla naszych niepełnosprawnych Klientów. Z rodzice chcący zapoznać się z naszą ofertą, mogą zabrać ze sobą dzieci, ponieważ w CH znajduje się bezpieczna sala zabaw.
Atutem naszego zespołu jest doświadczenie pracowników. Długoletni staż pracy nauczył nas indywidualnego podejścia do klienta. Częste wyjazdy służbowe i chęć kształcenia sprawiają, że znamy nasz produkt i dzięki temu w naszym salonie znajdą państwo rzeczową i fachową obsługę oraz zaangażowanie.
Kierujemy się zasadą: Podróżować to odkrywać i nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zapraszamy państwa do Salonu Firmowego Coral Travel w Bytomiu CH Agora na poziom -1, naprzeciwko sklepu Deichmann. Najlepiej dotrzeć do nas korzystając z windy lub ruchomych schodów znajdujących się na poziomie 0 obok sklepu H&M na wprost głównych drzwi wejściowych.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Kupon SODEXO Bon Podarunkowy CH Agora Bytom
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w turystyce. Pracowałam jako rezydent w Turcji. Poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne podróże, kursy i szkolenia. Poznałam bardzo dobrze m.in. Turcję, Grecję, Bułgarię, Włochy, Hiszpanię, Serbię, Egipt. Z bliższych kierunków: Czechy, Słowacja, Austria, Węgry. Chętnie podzielę się z państwem zdobytymi informacjami i wiedzą. Poprzez ciągły kontakt z klientami dostrzegam Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszam do Biura Podróży Coral Travel Poland w Bytomiu w CH Agora. Chętnie zapoznam państwa z naszą ofertą. Prywatnie pasjonuję się sztuką, kulturą, muzyką i sportem. Wyznaję zasadę, iż całe nasze życie to podróż w nieznanym kierunku, dzięki temu poznajemy otaczający nas świat, inne kultury i obyczaje oraz samych siebie.
Joanna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką wydziału Turystyka i Rekreacja na AWF w Katowicach. Od najmłodszych lat interesowały mnie podróże. Fascynuję mnie świat orientu, odkąd pierwszy raz odbyłam podróż do Egiptu. Do tej pory udało mi się zwiedzić: Turcję, Egipt, Hiszpanię, Grecję, Bułgarię, Cypr, Francję, Wielką Brytanię. Chętnie podzielę się z Państwem swoim doświadczeniem. Zapraszam do biura.
Kasia
Specjalista ds. Turystyki
Turystyka była zawsze dla mnie wielką miłością - a wszystko zaczęło się od lotnictwa cywilnego. Jestem pasjonatką samolotów pasażerskich. Wciąż się zastanawiam czy bliżej mojemu sercu jest Boeing 747, czy Airbus A380. Jeśli Państwo mają wątpliwości w kwestii lotnictwa, to odpowiem na każde pytanie. Byłam w wielu miejscach na świecie - w Bułgarii, Turcji, Albanii, Włoszech, Chorwacji, Mołdawii, San Marino, ale najbardziej zauroczyła mnie Grecja. Moją ulubioną wyspą jest Rodos. Zawsze będę tam chętnie wracała. Jeśli Państwo chcą wyruszyć w niezapomnianą podróż samolotem we wszelkie zakątki świata – zapraszam do mnie.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2886 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3954 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3878 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3382 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej