w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Bytom - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Agora
Plac Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 396 26 88

Zapraszamy państwa do nowo otwartego Salonu Firmowego Coral Travel w Bytomiu. Nasze biuro mieści się w Centrum Handlowym Agora Bytom w ścisłym centrum miasta. Dogodna lokalizacja ułatwia dojazd komunikacją publiczną . Bezpośrednio pod CH Agora znajduje się przystanek tramwajowy, to sprawia że jesteśmy dostępni dla Klientów z okolic Piekar Śląskich , Tarnowskich Gór, Świętochłowic, Rudy Śląskiej a także z Chorzowa . Biuro Podróży Coral Travel poprzez swoją lokalizację w centrum handlowym posiada udogodnienia dla naszych niepełnosprawnych Klientów. Z kolei dla rodziców chcących zapoznać się z naszą ofertą w CH znajduje się bezpieczna sala zabaw .
Atutem naszego zespołu jest doświadczenie pracowników . Długoletni staż pracy nauczył nas indywidualnego podejścia do klienta. Częste wyjazdy służbowe i chęć kształcenia sprawiają ze znamy nasz produkt i dzięki temu w naszym salonie znajdą państwo rzeczową i fachową obsługę oraz zaangażowanie .
Kierujemy się zasadą : Podróżować to odkrywać, i nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zapraszamy państwa do Salonu Firmowego Coral Travel w Bytomiu CH Agora na poziom -1, naprzeciwko sklepu Deichmann. Najlepiej dotrzeć do nas korzystając z windy lub ruchomych schodów znajdujących się na poziomie 0 obok sklepu H&M na wprost głównych drzwi wejściowych.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Kupon SODEXO Bon Podarunkowy CH Agora Bytom
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Sandra
Specjalista ds. Turystyki
Uwielbiam podróżować, już od dziecka podróżowałam z rodzicami. O pracy w biurze podróży marzyłam już od szkoły podstawowej . Zwiedziłam wiele krajów europejskich. Jestem osobą, która zakochuję się, w każdym odwiedzonym przez siebie miejsc. Uwielbiam Hiszpanię i Norwegię – za atmosferę, lokalną gościnność, krajobrazy i przepiękne widoki. Zawodowo od samego początku związana jestem z branżą turystyczną. Chętnie podzielę się z Państwem swoją pasją i doświadczeniem przy wyborze wymarzonych wakacji. Zapraszam do biura.
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w turystyce. Pracowałam jako rezydent w Turcji. Poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne podróże, kursy i szkolenia. Poznałam bardzo dobrze m.in : Turcję, Grecję, Bułgarię , Włochy, Hiszpanię, Serbię, Egipt. Z bliższych kierunków: m. in: Czechy, Słowacja, Austria, Węgry. Chętnie podzielę się z państwem zdobytymi informacjami i wiedzą i doświadczeniem. Poprzez ciągły kontakt z klientami dostrzegam państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszam do Biura Podróży Coral Travel Poland w Bytomiu w CH Agora. Chętnie zapoznam państwa z nasza ofertą. Prywatnie pasjonuję się sztuką, kulturą, muzyką i sportem. Wyznaję zasadę iż całe nasze życie to podróż w nieznanym kierunku, dzięki temu poznajemy otaczający nas świat, inne kultury i obyczaje oraz samych siebie.
Joanna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką wydziału turystyka i rekreacja na AWF w Katowicach. Od najmłodszych lat interesowały mnie podróże . Fascynuje mnie świat orientu odkąd pierwszy raz odbyłam podróż do Egiptu . Do tej pory udało mi się zwiedzić : Turcję, Egipt, Hiszpanie, Grecję, Bułgarie, Cypr, Francję ,Wielką Brytanie. Chętnie podzielę się z Państwem swoim doświadczeniem. Zapraszam do biura.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2705 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2882 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2803 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej