w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Częstochowa - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

al. Najświętszej Maryi Panny 24/24
42-200 Częstochowa


Godziny otwarcia:
Pn.10:0018:00
Wt.10:0018:00
Śr.10:0018:00
Czw.10:0018:00
Pt.10:0018:00
Sb.10:0017:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 34 389 34 60

Nasz salon został otwarty 1.04.2014 roku i choć data Prima Aprilis mogłaby sugerować coś innego, nie był to żart, gdyż do swojej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, a serdeczną i miłą atmosferę można poczuć po przekroczeniu naszych progów w centrum miasta w tzw. kamienicy kupieckiej na zbiegu Al. NMP i Al. Kościuszki.
Z największą ochotą służymy poradą przy wyborze błogiego lenistwa czy też aktywnego spędzania wolnego czasu, gdyż to, co robimy to nie tylko nasz zawód, ale życiowa pasja. Dowodem na to jest wielu stałych klientów, którzy polecają nasze usługi kolejnym i tak od kilku lat liczba osób ciągle się poszerza. Jeśli chcecie Państwo dołączyć do tego grona, zapraszamy serdecznie.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Supervisor Biura Sprzedaży
Moja droga zawodowa do miejsca, w którym jestem teraz, była dość długa i choć wszyscy, którzy mnie znają od dawna wiedzieli, że powinnam swoje losy związać z turystyką, ja potrzebowałam na to trochę czasu. Jednak przez cały ten czas pasja podróży była ze mną, odwiedziłam wiele ciekawych miejsc, zarówno w Europie jak i poza nią. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego i co jest dla mnie równie ważne, uzyskałam licencję pilota wycieczek. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem osobą nieuleczalnie chorą, chorą na ciągłe podróżowanie i planowanie kolejnych wojaży. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując u dwóch czołowych touroperatorów, a w Coral Travel pracuję od pierwszego dnia otwarcia salonu firmowego w Częstochowie i z każdym dniem coraz bardziej się utwierdzam, że turystyka to ta droga, którą powinnam podążać. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, aranżować wnętrza i spędzać czas z najbliższymi. Jestem niepoprawną życiową optymistką i mam nadzieję, że tę energię przekazuję również w mojej pracy zawodowej.
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Podróżowanie od zawsze było moją pasją. Ukończyłam Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie oraz Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. W branży pracuję od 8 lat. Moja przygoda z biurem podróży Coral Travel zaczęła się siedem lat temu, dokładnie 01.04.2014 roku. Uwielbiam kontakt i pracę z ludźmi. Na co dzień fanka fantastyki, gier komputerowych i zagorzała miłośniczka podróży.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Przez kilkanaście lat pracowałam w całkiem innej branży, ale lata temu uzyskałam wykształcenie turystyczne, więc ta dziedzina nie była mi obca i cały czas gdzieś "z tyłu głowy" była ze mną myśl, że jeszcze kiedyś zwiążę swoje losy z turystyką. Lubię pracę z ludźmi i pod czujnym okiem mojej supervisorki Kasi doskonalę się w roli doradcy wymarzonych wakacji dla naszych klientów. W wolnym czasie przyjemność sprawiają mi podróże, zarówno te samotne, jak i z rodziną. Uwielbiam Tatry, dobrą muzykę i smaczne jedzenie.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2622 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2901 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2139 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3000 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej