W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Jastrzębie-Zdrój - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Jastrzębie
ul. Warszawska 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 605 15 70

Z ogromną radością i entuzjazmem zapraszamy Państwa do naszego biura Coral Travel w Jastrzębiu-Zdroju mieszczącego się w Galerii Jastrzębie. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy mają przyjemność organizować niezapomniane przygody i wyjątkowe wakacje dla naszych Klientów. Zapraszamy Państwa do naszego biura, gdzie nasi konsultanci chętnie przygotują dla Państwa niezapomnianą przygodę. Wierzymy, że podróże to nie tylko odkrywanie nowych miejsc, ale także poszerzanie horyzontów, łączenie się z innymi kulturami i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Zrobimy wszystko, aby Twoje marzenia o podróży stały się rzeczywistością. Razem możemy stworzyć wyjątkowe wspomnienia, które pozostaną w Państwa sercach już na zawsze.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Martyna
Specjalista ds. Turystyki
Branżę turystyczną wybrałam już od szkoły średniej. Po zakończonej szkole rozpoczęłam swoją przygodę w zawodzie. Pracę łączę z odkrywaniem każdego zakątka świata. Do każdego Klienta podchodzę z osobna ze względu na inne oczekiwania. Razem znajdziemy podróże szyte na miarę.
Karolina
Specjalista ds. Turystyki
Z branżą turystyczną jestem związana od kilku lat. Jako specjalista ds. turystyki działam z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić moim Klientom niezapomniane doświadczenia podróżne. Jestem pasjonatką podróży i poznawania różnych kultur. Pasja podróżnicza to dla mnie coś więcej niż zwykłe zwiedzanie miejsc, to pragnienie odkrywania różnych kultur, tradycji i krajobrazów, które nas otaczają. Czekam na Państwa z niecierpliwością i gotowością do spełnienia Państwa podróżniczych marzeń.
Edyta
Specjalista ds. Turystyki
Branżę turystyczną wybrałam, aby łączyć pasję do podróżowania z pracą zawodową. Studiując na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja nabyłam niezbędną wiedzę w tym zawodzie. Uwielbiam kontakt z ludźmi i zawsze staram się dopasować ofertę do każdego życzenia. Razem wybierzemy wakacje marzeń.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2697 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3674 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3735 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3173 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej