w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Libero Katowice
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 213 87 40

Tworzymy młody zespół ludzi otwartych na świat, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wystarczy wejść do naszego biura by zarazić się zamiłowaniem do podróży. Z radością pomożemy Państwu w wyborze niezapomnianych wakacji zarówno w Turcji jak i w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egipcie czy Tunezji. Znajdujemy się w Libero – jedynym w południowej części Katowic centrum handlowym w doskonałej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd zarówno z pobliskich miejscowości jak i całych Katowic. Serdecznie zapraszamy

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Joanna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Do rozpoczęcia studiów na kierunku turystyka i rekreacja skłoniła mnie chęć poznawania nowych miejsc, a także zamiłowanie do podróżowania. Chętnie łączę wyjazdy z moją drugą pasją – kulinarną. Z uwagą i cierpliwością wysłucham Państwa preferencji, aby znaleźć idealne wakacje.
Beata
Podróże to najpiękniejsza pasja w moim życiu. Odkąd pamiętam wystarczyło wspomnieć o wyjeździe, a ja już byłam spakowana i gotowa do drogi. Swoją edukację i życie zawodowe postanowiłam, że poświęcę właśnie podróżom. Dzięki nim możemy poznać jak piękny i fascynujący jest świat i przy okazji odpocząć. Staram się podróżować najczęściej jak to tylko możliwe, aby wiedza i doświadczenia które w ten sposób zdobywam mogły pomóc też Państwu w wyborze najlepszej opcji na wakacje. Do tej pory zwiedziłam m.in.: Węgry, Czechy, Słowację, Wielką Brytanię, Niemcy, Włochy, Francję, Monako, Egipt, Ukrainę, Hiszpanię i Teneryfę w której się zakochałam. Wierzę, że moja pasja związana ze zwiedzaniem i podróżami pozytywnie wpłynie na Państwa decyzje o wyjazdach zagranicznych i pomoże zobaczyć wiele cudownych i ciekawych miejsc na świecie. Serdecznie zapraszam do CH Libero w Katowicach!
Sandra
Mam na imię Sandra i szczerze mówiąc, swoich pierwszych kroków w turystyce nie stawiałam jako rezydent czy jako pracownik biura podróży – z wykształcenia jestem hotelarzem i przez sporą część mojego życia myślałam, że jest to idealne zajęcie dla mnie, ponieważ uwielbiałam od zawsze pracę z klientami i gośćmi, nawiązywałam szybko długotrwałe pełne serdeczności kontakty a moim celem było aby wszyscy czuli się pod moją opieką jak w domu. Kiedy dostałam szansę od życia by coś zmienić i spróbować pracy w biurze podróży postanowiłam dać z siebie wszystko i połączyć nabytą wiedzę z branży hotelarskiej z ogromną miłością do odkrywania świata i stać się osobą, która z zaangażowaniem znajdzie dla każdego wymarzone wakacje. Uważam, że każda, nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku i zawsze staram się pomagać klientom stawiać nie jeden, ale kilka kroków w kierunku marzeń, dzielić się nabytą wiedzą, doradzać oraz dodawać odwagi i zachęcać do próbowania nowych rzeczy, zwiedzania nowych miejsc. Prywatnie w kontekście podróżowania jestem zakochana po uszy we Włoszech i preferuję krótkie, intensywne weekendowe wyjazdy.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2882 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2803 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2705 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej