W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Libero Katowice
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 775 96 80

Tworzymy młody zespół ludzi otwartych na świat, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wystarczy wejść do naszego biura, by zarazić się zamiłowaniem do podróży. Z radością pomożemy Państwu w wyborze niezapomnianych wakacji zarówno w Turcji, jak i w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egipcie czy Tunezji. Znajdujemy się w Libero – jedynym w południowej części Katowic centrum handlowym w doskonałej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd zarówno z pobliskich miejscowości, jak i całych Katowic. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Joanna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Do rozpoczęcia studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja skłoniła mnie chęć poznawania nowych miejsc, a także zamiłowanie do podróżowania. Chętnie łączę wyjazdy z moją drugą pasją – kulinarną. Z uwagą i cierpliwością wysłucham Państwa preferencji, aby znaleźć idealne wakacje.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Od najmłodszych lat podróże są częścią mojego życia. Od zawsze marzyłam o pracy związanej z turystyką, a żeby odpowiednio się do tego przygotować, ukończyłam studia o profilu Turystyka i Rekreacja. Od 2018 roku pracuje w Coral Travel, łącze swoją pasję z pracą i spełniam marzenia naszych klientów, dobierając odpowiednią ofertę do ich oczekiwań. Jestem osobą ciekawą świata i otwartą na nowe doświadczenia. Chętnie pomogę przy wyborze odpowiedniej oferty.
Rafał
Specjalista ds. Turystyki
Ukończyłem szkołę o kierunki inspektor Bezpieczeństwo i Higiena Pracy BHP, ale moim hobby życiowym jest moja ukochana turystyka. Przyszedłem na świat w Katowicach z bakcylem podróżnika, od najmłodszych lat przemierzam świat z moją zieloną najlepszą przyjaciółką torbą turystyczną ;) aby po powrocie mógłbym z Państwem podzielić się moim doświadczeniem i wiedzą o hotelach, ale również o kierunkach naszych Coralowych destynacji - posiadam dużą wiedzę o Egipcie, Turcji oraz słonecznej Italii. "Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi." Charles Baudelaire

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3173 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2697 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3674 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3735 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej