W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Silesia City Center
ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 733 81 18

Nasz salon mieści się w CH Silesia City Center w Katowicach – jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce i największym na Śląsku.
Pracownicy salonu posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę poparte wieloletnią pracą w turystyce, wzbogacane rokrocznie licznymi wyjazdami służbowymi oraz prywatnymi.
Jesteśmy tu po to, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i ułatwić Państwu wybranie odpowiedniej oferty wakacyjnej. Państwa zadowolenie z wyjazdu jest dla nas absolutnym priorytetem.
Zapraszamy do naszego biura Coral Travel znajdującego się w SCC na poziomie 1. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 10:00 do 21:00.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Anita
Supervisor Biura Sprzedaży
Podróże i wszystko, co z nimi związane zawsze były moją największą pasją. Nic nie mogło mnie zatrzymać w domu, jeśli tylko nadarzała się okazja do wyjazdu. Miłością od pierwszego wejrzenia obdarzyłam Grecję. To moje ukochane miejsce na Ziemi. Zawsze chętnie wyjeżdżam też do innych krajów. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury i ludzi. Kilka lat temu postanowiłam połączyć pasję podróżniczą z pracą i zachęcać innych ludzi do zobaczenia, jaki piękny i ciekawy jest świat. W pracy cenię uczciwość, zaangażowanie i profesjonalizm. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, i pomogę Państwu zaplanować wakacje.
Alicja
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Wydziału Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Moje 15-letnie doświadczenie w pracy w turystyce na różnych stanowiskach oraz liczne kraje, odwiedzone w ramach szkoleń zagranicznych i wyjazdów prywatnych, sprawiają, że posiadam szeroką wiedzę o sprzedawanych kierunkach wakacyjnych, którą chętnie się dzielę ze swoimi klientami. Do tej pory odwiedziłam takie kraje jak Turcja, Grecja, Egipt, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Tunezja, Meksyk, Sri Lanka.
Iryna
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką związana jestem od lat. Podróże to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja i… sposób na życie. Odwiedziłam wiele krajów - każdy pokochałam ze względu na kulturę, tradycje, regionalne przysmaki, ale szczególnie bliska mojemu sercu jest Turcja i Grecja. Tam czuję się najlepiej! Jestem typem odkrywcy - dotrę do każdego zakamarka, każdej lokalnej atrakcji, by wczuć się w klimat regionu i choć przez chwilę być jego częścią. Jestem fanką dalekich podróży, więc chciałabym Państwu przybliżyć ten magiczny świat.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2632 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
1949 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2288 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2248 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej