W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Katowicka
ul. 3 Maja 30
40-097 Katowice

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 661 04 92

"Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym" - te wspaniałe w swojej prostocie słowa Stephena Kinga umacniają nas w przekonaniu, jak istotne jest dla nas dzielenie się z Państwem tym, co najcenniejsze. Jesteśmy trzyosobowym zespołem dziewczyn, których podróże stały się sposobem na życie. Chętnie podzielimy się z Państwem zdobytą wiedzą w miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Znaleźć nas można w Galerii Katowickiej – w samym centrum miasta, co warunkuje łatwy dojazd wszystkimi środkami komunikacji – przy galerii znajduje się dworzec PKP, dworzec autobusowy, przystanek tramwajowy, a także dwupoziomowy parking. Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobywamy nie tylko podczas wyjazdów służbowych, ale i prywatnych. A wszystko to w myśl sentencji, że „podróże to jedyny zakup, po którym stajemy się bogatsi”.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Od zawsze moim marzeniem była możliwość poznawania świata i praca w biurze podróży. Aby odpowiednio przygotować się do tej roli, skończyłam kierunek Turystyka i Rekreacja oraz podczas studiów odbyłam staż, dzięki któremu zdobywałam wiedzę, którą na co dzień wykorzystuje w zawodzie. Praca w Coral Travel daje mi dużą satysfakcję, ponieważ mogę w niej łączyć dwie rzeczy, które lubię najbardziej: kontakt z ludźmi i zamiłowanie do podróżowania, a zadowolenia moich klientów jest dla mnie bardzo ważne. Lubię słuchać wrażeń klientów z odbytych przez nich podróży. Zakochana w Turcji oraz w Grecji, ale również ciekawa całego świata. I ta właśnie ciekawość świata zrodziła u mnie również inne pasje: uwielbiam czytać książki oraz uwielbiam świat natury, możliwość przebywania wśród zwierząt oraz przyrody jest dla mnie sposobem na naładowanie baterii. Chętnie pomogę Państwu w wyborze wymarzonych wakacji. Zapraszam do naszego salonu w Galerii Katowickiej.
Nicoletta
Specjalista ds. Turystyki
Moja obecność w biurze to nie dzieło przypadku, a przemyślany wybór. Od zawsze miałam szerokie zainteresowania, byłam ciekawa świata i fascynowały mnie podróże. Każde miejsce na świecie urzekło mnie na swój sposób czymś innym. Dlatego praca w Coral Travel to dla mnie połączenie przyjemnego z pożytecznym, a uśmiech zadowolonych klientów rekompensuje wszystko. Ukończyłam szkołę o kierunku turystycznym, pracowałam jako animator, a obecnie studiuję bezpieczeństwo narodowe. Uwielbiam sport, staram się go uprawiać w każdej wolnej chwili i w każdym możliwym miejscu. Rok temu odkryłam nową pasję, czyli sporty wodne takie jak wakebording czy kitesurfing. W wolnych chwilach udaję się na lotnisko, gdzie mogę spędzić godziny, wpatrując się w samoloty odlatujące w nieznane. Będzie mi bardzo miło móc doradzać Państwu w doborze wymarzonych wakacji.
Beata
Specjalista ds. Turystyki
Moje wielkie greckie wakacje zaczęłam w wieku dziecięcym, kiedy wraz z rodzicami zdobyłam Akropol. Od tamtej pory moje życie to nieustająca podróż pełna pasji i odkrywania nowego. Mimo że los kierował mnie do Hiszpanii i do Turcji, to nadal sercem jestem wśród greckich gajów oliwnych oraz rytmów Zorby, dlatego chciałabym Państwa zarazić magią uczt greckiej kuchni i błogiego lenistwa, zgodnie z grecką maksymą „siga siga”, czyli „powoli, powoli”. Liczne wyjazdy prywatne i służbowe umożliwiły mi doskonałe poznanie sporej części Europy. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu z przyjemnością doradzę Państwu przy wyborze wymarzonego wyjazdu. Zapraszam do wspólnego podróżowania.
Klaudia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o profilu Gospodarka Turystyczna. W szeregach Coral Travel pracuję od 2017 roku. Moją największą pasją są podróże. Osobiście staram się za każdym razem odkrywać inne miejsce, aby poznać jak najwięcej pięknych zakątków naszego pięknego globu, jednak w moim sercu szczególne miejsce zajmuje Grecja, do której zawsze chętnie wracam. Kieruje się zasadą – „kto podróżuje, ten dwa razy żyje”. Z przyjemnością postaram się urzeczywistnić Państwa podróżnicze marzenia i pomoc w wyborze wakacji.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4800 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2924 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3294 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3607 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej