W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Katowicka
ul. 3 Maja 30
40-097 Katowice

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 661 04 92

"Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym" - te wspaniałe w swojej prostocie słowa Stephena Kinga umacniają nas w przekonaniu, jak istotne jest dla nas dzielenie się z Państwem tym, co najcenniejsze. Jesteśmy trzyosobowym zespołem dziewczyn, których podróże stały się sposobem na życie. Chętnie podzielimy się z Państwem zdobytą wiedzą w miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Znaleźć nas można w Galerii Katowickiej – w samym centrum miasta, co warunkuje łatwy dojazd wszystkimi środkami komunikacji – przy galerii znajduje się dworzec PKP, dworzec autobusowy, przystanek tramwajowy, a także dwupoziomowy parking. Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobywamy nie tylko podczas wyjazdów służbowych, ale i prywatnych. A wszystko to w myśl sentencji, że „podróże to jedyny zakup, po którym stajemy się bogatsi”.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Od zawsze moim marzeniem była możliwość poznawania świata i praca w biurze podróży. Aby odpowiednio przygotować się do tej roli, skończyłam kierunek Turystyka i Rekreacja oraz podczas studiów odbyłam staż, dzięki któremu zdobywałam wiedzę, którą na co dzień wykorzystuje w zawodzie. Praca w Coral Travel daje mi dużą satysfakcję, ponieważ mogę w niej łączyć dwie rzeczy, które lubię najbardziej: kontakt z ludźmi i zamiłowanie do podróżowania, a zadowolenia moich klientów jest dla mnie bardzo ważne. Lubię słuchać wrażeń klientów z odbytych przez nich podróży. Zakochana w Turcji oraz w Grecji, ale również ciekawa całego świata. I ta właśnie ciekawość świata zrodziła u mnie również inne pasje: uwielbiam czytać książki oraz uwielbiam świat natury, możliwość przebywania wśród zwierząt oraz przyrody jest dla mnie sposobem na naładowanie baterii. Chętnie pomogę Państwu w wyborze wymarzonych wakacji. Zapraszam do naszego salonu w Galerii Katowickiej.
Nicoletta
Specjalista ds. Turystyki
Moja obecność w biurze to nie dzieło przypadku, a przemyślany wybór. Od zawsze miałam szerokie zainteresowania, byłam ciekawa świata i fascynowały mnie podróże. Każde miejsce na świecie urzekło mnie na swój sposób czymś innym. Dlatego praca w Coral Travel to dla mnie połączenie przyjemnego z pożytecznym, a uśmiech zadowolonych klientów rekompensuje wszystko. Ukończyłam szkołę o kierunku turystycznym, pracowałam jako animator, a obecnie studiuję bezpieczeństwo narodowe. Uwielbiam sport, staram się go uprawiać w każdej wolnej chwili i w każdym możliwym miejscu. Rok temu odkryłam nową pasję, czyli sporty wodne takie jak wakebording czy kitesurfing. W wolnych chwilach udaję się na lotnisko, gdzie mogę spędzić godziny, wpatrując się w samoloty odlatujące w nieznane. Będzie mi bardzo miło móc doradzać Państwu w doborze wymarzonych wakacji.
Beata
Specjalista ds. Turystyki
Moje wielkie greckie wakacje zaczęłam w wieku dziecięcym, kiedy wraz z rodzicami zdobyłam Akropol. Od tamtej pory moje życie to nieustająca podróż pełna pasji i odkrywania nowego. Mimo że los kierował mnie do Hiszpanii i do Turcji, to nadal sercem jestem wśród greckich gajów oliwnych oraz rytmów Zorby, dlatego chciałabym Państwa zarazić magią uczt greckiej kuchni i błogiego lenistwa, zgodnie z grecką maksymą „siga siga”, czyli „powoli, powoli”. Liczne wyjazdy prywatne i służbowe umożliwiły mi doskonałe poznanie sporej części Europy. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu z przyjemnością doradzę Państwu przy wyborze wymarzonego wyjazdu. Zapraszam do wspólnego podróżowania.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2569 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2031 zł
All Inclusive
Zobacz więcej