w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria KATOWICKA
ul. 3 Maja 30
40-097 Katowice

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

"Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym" - te wspaniałe w swojej prostocie słowa Stephena Kinga umacniają nas w przekonaniu, jak istotne jest dla nas dzielenie się z Państwem tym, co najcenniejsze. Jesteśmy trzy osobowym zespołem dziewczyn, których podróże stały się sposobem na życie. Chętnie podzielimy się z Państwem zdobytą wiedzą w miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Znaleźć nas można w Galerii Katowickiej – w samym centrum miasta, co warunkuje łatwy dojazd wszystkimi środkami komunikacji – przy galerii znajduje się dworzec PKP, dworzec autobusowy, przystanek tramwajowy a także dwupoziomowy parking. Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobywamy nie tylko podczas wyjazdów służbowych ale i prywatnych. A wszystko to w myśl sentencji, że „podróże to jedyny zakup, po którym stajemy się bogatsi”

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Klaudia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W 2017 roku dołączyłam do zespołu Coral Travel. Podróże to moja pasja, dlatego praca sprawia mi przyjemność. Jestem zakochana w Afryce a także zauroczona kulturą Bliskiego Wschodu, którą poznałam podczas swoich wyjazdów do Turcji oraz Egiptu. Chętnie dziele się z klientami doświadczeniami z podróży podczas rozmowy w biurze a także doradzam w kwestii wyboru wymarzonych wczasów.
Roksana
Specjalista ds. Turystyki
Z podróży można przywieźć piasek egipskich piramid, lawendę z bułgarskich straganów, oliwkę z greckich wysp, albo magnes z barcelońskiej La Ramblii. Jednak najlepszą pamiątką będą po prostu wspomnienia niezwykłych, coralowych wakacji pełnych relaksu, wrażeń i przygody! Jako ogromny pasjonat podróży, zwiedziłam z plecakiem sporą część Europy, co dało mi szerokie spektrum tego, co w podróży najważniejsze. Zbieram przeżycia i znajomości z najróżniejszych zakątków świata. I to właśnie informacje „z pierwszej ręki” pozwalają mi polecać to, co faktycznie najlepsze i zdecydowanie warte uwagi! Ale uwaga! Niechcący mogę zarazić Państwa hiszpańską „manianą”, czy greckim „siga, siga”. Bo jestem przekonana, że „istnieje coś takiego, jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby, w gruncie rzeczy, nieuleczalnej!” Zapraszam do kontaktu,
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Nazywam się Ola i od zawsze moim marzeniem była możliwość poznawania świata i praca w biurze podróży, aby odpowiednio przygotować się do tej roli skończyłam studia o kierunku Turystyka i Rekreacja oraz podczas studiów odbyłam staż, dzięki któremu zdobywałam wiedzę, którą na co dzień wykorzystuje w zawodzie. Praca w Coral Travel daje mi dużą satysfakcję, ponieważ mogę w niej łączyć dwie rzeczy, które lubię najbardziej: kontakt z ludźmi i zamiłowanie do podróżowania, a zadowolenia moich klientów jest dla mnie bardzo ważne. Lubię słuchać wrażeń klientów z odbytych przez nich podróży. Zakochana w Turcji oraz w Grecji, ale również ciekawa całego świata. I ta właśnie ciekawość świata zrodziła u mnie również inne pasję: uwielbiam czytać książki oraz uwielbiam świat natury, możliwość przebywania wśród zwierząt oraz przyrody jest dla mnie sposobem na naładowanie baterii. Chętnie pomogę Państwu w wyborze wymarzonych wakacji. Zapraszam do naszego salonu w Galerii Katowickiej.

Proponowane oferty

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
1953 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1853 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SORRA D'OR BEACH CLUB

Hiszpania / Costa Barcelona
1623 zł
All Inclusive
Zobacz więcej