W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Katowice - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ul. Moniuszki 2
40-005 Katowice


Godziny otwarcia:
Pn.10:0018:00
Wt.10:0018:00
Śr.10:0018:00
Czw.10:0018:00
Pt.10:0018:00
Sb.09:0014:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 782 30 65

Salon w Katowicach powstał jako jeden z pierwszych salonów Coral Travel w roku 2011. Od wielu lat zajmuje pierwsze miejsca w sprzedaży w Polsce. Wyróżnia nas przede wszystkim ogromna wiedza, kompetencje, które rozwijamy oraz satysfakcja w pracy, która jest naszą radością. Nasi Klienci mogą się czuć bezpiecznie, gdyż dbamy o najmniejsze szczegóły ich wypoczynku. Słuchamy potrzeb Naszych Klientów, ponieważ sami uwielbiamy podróże i doskonale wiemy, jak ważny jest dobry wypoczynek. Doskonale znamy hotele z oferty Coral Travel i z ogromną przyjemnością zapraszamy do naszego salonu w Katowicach ul. Moniuszki 2, gdzie czeka na Was wyjątkowa atmosfera. Tu są Twoje najlepsze wakacje.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze były moją największą pasją, a każdą wolną chwilę poświęcam na aktywne odkrywanie zakątków tych bliższych i tych dalszych. Zawodowo turystyką zajmuję się od 7 lat, wcześniej miałam również okazję mieszkać i pracować w Egipcie, do którego zawsze z przyjemnością i ogromnym sentymentem wracam. Planowanie wyjazdów sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego zapraszam do naszego Salonu, gdzie również dla Państwa z radością przygotuję podróż marzeń.
Jadwiga
Specjalista ds. Turystyki
Od zawsze poszukiwałam rozwoju, który dały mi podróże, finalnie stały się one moją pasją. Dlatego postanowiłam zmienić pasję w pracę i tak od ponad 3 lat zawodowo zajmuje się turystyką. Doświadczenie, które zdobywałam podczas studiów oraz na wyjazdach wykorzystuje w swojej pracy podczas przygotowania oferty. W codziennym życiu kieruje się mottem „Inwestycja w podróże to inwestycja w siebie”. Jestem perfekcjonistką, która zawsze staje na wyżynach swoich możliwości, aby przygotować jak najlepiej dopasowaną do Państwa oczekiwań ofertę, zapraszam do kontaktu z Naszym salonem!

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2751 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3304 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4307 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3379 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej