w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Tychy - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

GEMINI PARK TYCHY
ul. Towarowa 2c
43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Nasze biuro jest jedynym Salonem Firmowym Coral Travel w Tychach. Kochamy podróżować, a zdobyte doświadczenia pomagają nam w profesjonalnym wyborze oferty dla Klienta. Wiemy, że wybór wakacji nie jest łatwy, dlatego chętnie dzielimy się opowieściami z indywidualnie odbytych podróży. Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego Ci którzy wiedzą jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas swoim zaufaniem.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Ewa
Supervisor Biura Sprzedaży
Z turystyką związana jestem od ponad 15 lat. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam już podczas studiów pracując jako rezydent w Turcji. Po 11 latach spędzonych w tym malowniczym kraju, mogę śmiało nazywać Turcję – drugim domem. Miałam przyjemność pracować również w Egipcie i Bułgarii. „Podróże to jedyna rzecz na które wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi” kierując się tymi słowami, zapraszam Państwa po wybór najlepszych wakacyjnych ofert.
Izabela
Specjalista ds. Turystyki
Studiowałam Turystykę Międzynarodową na wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam u wujka w biurze podróży, to on zaraził mnie swoją pasją. Jestem uzależniona od podróży oraz poznawania nowych miejsc i kultur. Mnogość pięknych zakątków świata sprawia, że ulubione miejsce jest określeniem aktualnym tylko do czasu kolejnej podróży. Kierunki bliskie mojemu sercu to Hiszpania, Grecja i Bułgaria.
Rafał
Specjalista ds. Turystyki
Z bakcylem podróży przyszedłem na świat, moją pasją życiową jest turystyka. Od najmłodszych lat wiedziałem jaki kierunek obrać, też tą drogą idę i chcę w tym kierunku rozwijać swoje horyzonty. Podążam przez świat z moją najlepszą przyjaciółką "walizką" w stronę słońca, aby po powrocie mógł Państwu podarować moje doświadczenia i zaproponować najlepsze wakacje i czas. Mój ukochany kierunek to Turcja.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1778 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CHC ATHINA PALACE RESORT & SPA

Grecja / Kreta
2261 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1799 zł
śniadania
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
2012 zł
All Inclusive
Zobacz więcej