W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Tychy - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Gemini Park Tychy
ul. Towarowa 2c
43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 775 96 90

Nasze biuro jest jedynym salonem firmowym Coral Travel w Tychach. Kochamy podróżować, a zdobyte doświadczenia pomagają nam w profesjonalnym wyborze oferty dla Klienta. Wiemy, że wybór wakacji nie jest łatwy, dlatego chętnie dzielimy się opowieściami z indywidualnie odbytych podróży. Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego Ci, którzy wiedzą jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas swoim zaufaniem.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Ewa
Supervisor Biura Sprzedaży
Z turystyką związana jestem od ponad 15 lat. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam już podczas studiów, pracując jako rezydent w Turcji. Po 11 latach spędzonych w tym malowniczym kraju mogę śmiało nazywać Turcję drugim domem. Miałam przyjemność pracować również w Egipcie i Bułgarii. „Podróże to jedyna rzecz, na które wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi” - kierując się tymi słowami, zapraszam Państwa po wybór najlepszych wakacyjnych ofert.
Rafał
Specjalista ds. Turystyki
Z bakcylem podróży przyszedłem na świat, moją pasją życiową jest turystyka. Od najmłodszych lat wiedziałem, jaki kierunek obrać, też tą drogą idę i chcę w tym kierunku rozwijać swoje horyzonty. Podążam przez świat z moją najlepszą przyjaciółką "walizką" w stronę słońca, aby po powrocie mógł Państwu podarować moje doświadczenia i zaproponować najlepsze wakacje i czas. Mój ukochany kierunek to Turcja.
Aneta
Specjalista ds. Turystyki
Jeśli naszym przeznaczeniem byłoby być w jednym miejscu, mielibyśmy korzenie zamiast stóp. Turystyka to całe moje życie. Jestem z nią związana od prawie 15 lat i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Gdy robimy to, co kochamy, robimy to najlepiej. Przez lata odwiedziłam wiele kierunków, co pozwoliło mi zgłębić swoją wiedzę, którą chętnie się z Państwem podzielę. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ uważam, że naszym sukcesem jest zadowolony i uśmiechnięty klient. Z przyjemnością z Państwem porozmawiam, doradzę, tak aby każda Państwa podróż była tą wymarzoną. Może faktycznie to nie my wybieramy swoje podróże, ale one nas?

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2031 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2690 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
1768 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1871 zł
All Inclusive
Zobacz więcej