W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Tychy - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Gemini Park Tychy
ul. Towarowa 2c
43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*09:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 32 775 96 90

Nasze biuro jest jedynym salonem firmowym Coral Travel w Tychach. Kochamy podróżować, a zdobyte doświadczenia pomagają nam w profesjonalnym wyborze oferty dla Klienta. Wiemy, że wybór wakacji nie jest łatwy, dlatego chętnie dzielimy się opowieściami z indywidualnie odbytych podróży. Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego Ci, którzy wiedzą jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas swoim zaufaniem.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Ewa
Supervisor Biura Sprzedaży
Z turystyką związana jestem od ponad 20 lat. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam już podczas studiów, pracując jako rezydent w Turcji. Po 11 latach spędzonych w tym malowniczym kraju mogę śmiało nazywać Turcję drugim domem. Miałam przyjemność pracować również w Egipcie i Bułgarii. „Podróże to jedyna rzecz, na które wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi” - kierując się tymi słowami, zapraszam Państwa po wybór najlepszych wakacyjnych ofert.
Aneta
Specjalista ds. Turystyki
Jeśli naszym przeznaczeniem byłoby być w jednym miejscu, mielibyśmy korzenie zamiast stóp. Turystyka to całe moje życie. Jestem z nią związana od prawie 15 lat i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Gdy robimy to, co kochamy, robimy to najlepiej. Przez lata odwiedziłam wiele kierunków, co pozwoliło mi zgłębić swoją wiedzę, którą chętnie się z Państwem podzielę. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ uważam, że naszym sukcesem jest zadowolony i uśmiechnięty klient. Z przyjemnością z Państwem porozmawiam, doradzę, tak aby każda Państwa podróż była tą wymarzoną. Może faktycznie to nie my wybieramy swoje podróże, ale one nas?
Magda
Specjalista ds. Turystyki
Od wielu lat jestem miłośniczką podróżowania w połączeniu z aktywnym i zdrowym stylem życia. Podążając za tą pasją, ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego - kierunek Turystyka i Rekreacja. Lubię odkrywać nowe miejsca, poznawać kulturę i podziwiać piękny krajobraz innych krajów. Praca w Coral Travel daje mi ogromną satysfakcję, a każda następna podróż wzbogaca o nowe doświadczenia. W życiu, jak i w pracy kieruje się zasadą, że jak robić coś to dawać z siebie 100%. Moja pozytywna energia i zaangażowanie z pewnością pomogą mi w doborze wymarzonych wakacji dla Państwa!

Proponowane oferty

PICKALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM

Egipt / Marsa Alam
3107 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ERI BEACH & VILLAGE

Grecja / Kreta
3117 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

STELLA PALACE AQUA PARK RESORT

Grecja / Kreta
3984 zł
All Inclusive
Zobacz więcej