w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Tychy - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

GEMINI PARK TYCHY
u. Towarowa 2c
43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Nasze biuro jest pierwszym salonem firmowym Coral Travel w Tychach. Uwielbiamy podróżować, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym wyborze oferty dla Klienta. Wiemy, że wybór wakacji nie jest łatwy, dlatego same poznajemy lokalną kulturę, bazę noclegową oraz obyczaje jakie panują w danym kraju. Przekazywane przez nas informacje są najczęściej doświadczeniami z indywidualnie odbytych podróży. Klienci są dla nas ważni, dlatego Ci którzy wiedzą jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas swoim zaufaniem.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Ewa
Supervisor Biura Sprzedaży
Z turystyką związana jestem od ponad 15 lat. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam już podczas studiów pracując jako rezydent w Turcji. Po 10 latach spędzonych w tym malowniczym kraju, mogę śmiało nazywać Turcję – drugim domem. Miałam przyjemność pracować również w Egipcie i Bułgarii. Moje motto to: „Podróże to jedyna rzecz na które wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi”. Kierując się tymi słowami, zapraszam Państwa po wybór najlepszych wakacyjnych ofert.
Izabela
Specjalista ds. Turystyki
Studiowałam Turystykę Międzynarodową na wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam u wujka w biurze podróży, to on zaraził mnie swoją pasją. Jestem uzależniona od podróży oraz poznawania nowych miejsc i kultur. Mnogość pięknych zakątków świata sprawia, że ulubione miejsce jest określeniem aktualnym tylko do czasu kolejnej podróży. Kierunki bliskie mojemu sercu to Hiszpania, Grecja i Bułgaria.
Katarzyna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Podróże to moja pasja, dlatego praca w Coral Travel sprawia mi ogromną przyjemność. Podczas swoich wakacji zamiast odpoczywać na plaży, zdecydowanie bardziej wolę aktywnie spędzać czas. Swoje doświadczenia z odbytych podróży chętnie wykorzystuję w pracy.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1815 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
1459 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

CHC ATHINA PALACE RESORT & SPA

Grecja / Kreta
2301 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SAMBA HOTEL

Hiszpania / Costa Brava
1791 zł
śniadania
Zobacz więcej