W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Zawiercie - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 19
42-400 Zawiercie


Godziny otwarcia:
Pn.10:0018:00
Wt.10:0018:00
Śr.10:0018:00
Czw.10:0018:00
Pt.10:0018:00
Sb.09:0013:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 725 968 342

Nasze biuro jest jedynym salonem firmowym Coral Travel w Zawierciu. Podróże to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Bagaż wspomnień z odbytych podróży wykorzystujemy w naszej pracy na co dzień podczas opisów kierunków, żeby nasi Klienci łatwiej mogli wyobrazić sobie prezentowany kierunek.
Zadowoleni klienci to nasz priorytet, do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie oraz profesjonalnie, dlatego klienci po raz kolejny obdarzają nas swoim zaufaniem.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Afrodyta
Kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Z turystyką związana jestem od ponad 18 lat, od kiedy moja mama otwarła swoje pierwsze biuro podróży. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałam już podczas studiów, pracując w MPL Katowice jako Agent obsługi pasażerskiej. Po 4 latach zmieniałam dział i dotychczas pracuje jako Koordynator Obsługi Naziemnej. Moja miłość do turystyki przerodziła się w pomysł otwarcia wraz z mamą drugiego biura, czyli Salonu Franczyzowego Coral Travel w Zawierciu. Serdecznie zapraszam Państwa do naszego salonu, gdzie chętnie podzielę się z wami moją pasją i zaproponuję najlepsze oferty wakacyjnych wyjazdów.
Iwona
Manager ds. obsługi klientów VIP oraz grup
Z turystyką jestem związana od 18 lat, kiedy otworzyłam swoje pierwsze biuro. Było to i jest spełnienie moich marzeń. Robię to, co kocham najbardziej. Zwykle mówię, że sprzedaję szczęście. Tym właśnie jest dla mnie turystyka i podróże: szczęściem, wspomnieniami, których nic nam nie zabierze. Zapraszam Państwa na wspólną podróż po świecie z Coral Travel, ale uwaga podróże podobno uzależniają.
Paula
Specjalista ds. Turystyki
Turystyka oraz podróże to od dawna moja pasja, natomiast nie miałam okazji się w niej spełniać zawodowo. Jest to moja pierwsza praca w tej branży. Codziennie wraz z Klientami okrywam świat, poznaje nowe kierunki. Zapraszam do naszego salonu, wspólnie odkryjemy kolejny zakątek pięknego świata.

Proponowane oferty

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3294 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2924 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4800 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3607 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej