w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Elbląg - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Ogrody
ul. Płk. Stanisława Dąbka 152
82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 55 625 43 90

Biuro Coral Travel Wezyr Holidays znajduje się w CH Ogrody w Elbląg. Jedynym takim centrum handlowym w Elblągu. Jesteśmy niewielkim salonem z dużym potencjałem. Nasze dziewczyny są zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy w zorganizowaniu najcudowniejszych wakacji dla Państwa. Czy to zimą czy to latem zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu – zawsze jest idealny czas by pomyśleć o swoich przyjemnościach i spełnić marzenia o podróżowaniu z Coral Travel Wezyr Holidays.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Supervisor Biura Sprzedaży
Każdego dnia zastanawiam się jak ja to robię, że potrafię zarażać ludzi chęcią zobaczenia nowych miejsc i poznawania nieznanego. Pozytywne emocje czerpię ze sportu – adrenalina, jaka tam istnieje daje mi siłę do życia i chęć do pracy. Uwielbiam piłkę ręczną i wiem iż moje miasto ELBLĄG piłką ręczną stoi. W turystyce pracuję już od wielu lat – poznałam wielu wspaniałych ludzi i miejsc. Przez jakiś czas mieszkałam w Hiszpanii i wiem że to jest kraj, który każdy powinien chociaż raz odwiedzić i się zakochać. Moje motto „ nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie”.
Paulina
Specjalista ds. Turystyki
Pełen profesjonalizm. Nigdy o niczym nie zapomina, wszystko ma zapięte na ostatni guzik. Dokładnie przemyślane i zorganizowane. Uzależniona od podróżowania i zdrowego trybu życia. Biega i jeździ na rowerze każdego dnia. Otwarta na ludzi – z każdym wie jak i o czym rozmawiać – by przekonać go do poznawania świata. Uwielbia słońce – dlatego specjalizuje się w Egipcie.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze były moją pasją. Możliwość poznawania nowych kultur, religii, kuchni świata czy odkrywanie nowych miejsc daje mi wiele satysfakcji. Dzięki możliwości połączenia pracy z podróżowaniem mogę rozwijać swojego podróżniczego bakcyla, dzięki któremu pomogę Państwu w wyborze wymarzonych wakacji.

Proponowane oferty

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1934 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2188 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
2669 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL SEVEN SEAS

Turcja / Side
2348 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej