W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Elbląg - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Ogrody
ul. Płk. Stanisława Dąbka 152
82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 55 625 54 80

Biuro Coral Travel znajduje się w CH Ogrody w Elbląg. Jedynym takim centrum handlowym w Elblągu. Jesteśmy niewielkim salonem z dużym potencjałem. Nasze dziewczyny są zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy w zorganizowaniu najcudowniejszych wakacji dla Państwa. Czy to zimą, czy to latem zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu – zawsze jest idealny czas, by pomyśleć o swoich przyjemnościach i spełnić marzenia o podróżowaniu z Coral Travel.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Supervisor Biura Sprzedaży
Każdego dnia zastanawiam się, jak ja to robię, że potrafię zarażać ludzi chęcią zobaczenia nowych miejsc i poznawania nieznanego. Pozytywne emocje czerpię ze sportu – adrenalina, jaka tam istnieje, daje mi siłę do życia i chęć do pracy. Uwielbiam piłkę ręczną i wiem, iż moje miasto ELBLĄG piłką ręczną stoi. W turystyce pracuję już od wielu lat – poznałam wielu wspaniałych ludzi i miejsc. Przez jakiś czas mieszkałam w Hiszpanii i wiem, że to jest kraj, który każdy powinien chociaż raz odwiedzić i się w nim zakochać. Moje motto: „Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie”.
Marta
Specjalista ds. Turystyki
„Żyj tak, jakby jutra miało nie być” - decyzję o wyjeździe jestem w stanie podjąć w kilka minut, co czyni mnie dobrym kompanem do wspólnych wojaży. Nigdy jednak nie sądziłam, że hobby stanie się pracą. Aż tu nagle przyszedł rok 2017 i w przypływie emocji wysłałam CV na stanowisko animatorki czasu wolnego. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Wyjechałam na sezon do pracy do Alanyi, potem na kolejny. Następnie studiowałam w Stambule, by swoją pracę magisterską napisać właśnie o Turcji. Jestem zafascynowana tym krajem, ludźmi, tradycjami, sposobem, w jaki orientalizm przeplata się z kulturą Zachodu. Jako specjalista ds. turystyki staram się zarażać innych swoją miłością do Anatolii.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem technikiem obsługi turystycznej, pilotem wycieczek i doświadczoną rezydentką. Wyjazdy bliższe i dalsze nauczyły mnie wiele otwartości oraz zrozumienia, uświadomiły mnie o różnorodności w wartościach i sposobie życia innych nacji. Moimi pasjami są naturalnie podróże, pozwalają one nie myśleć o sprawach przyziemnych i dają możliwość oderwania się od rzeczywistości, jak i napawać się pięknymi i nieznanymi dotąd widokami. Języki, dzięki którym mogę się porozumiewać oraz próbowanie tradycyjnych potraw z różnych krajów, których być może nigdy więcej nie będę miała możliwości próbować. Natomiast w Polsce uwielbiam las, gdzie mogę wypocząć, pospacerować z psem i zbierać grzyby. Doradzając przy wyborze wakacji, dziele się swoimi doświadczeniami, by wybrać TE WYMARZONE. "Podróżować, doznawać wrażeń i uczyć się - znaczy żyć." Szerpa Tenzing

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2753 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2640 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2753 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej