w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Elbląg - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Ogrody
ul. Płk. Stanisława Dąbka 152
82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 55 625 43 90

Biuro Coral Travel Wezyr Holidays znajduje się w CH Ogrody w Elbląg. Jedynym takim centrum handlowym w Elblągu. Jesteśmy niewielkim salonem z dużym potencjałem. Nasze dziewczyny są zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy w zorganizowaniu najcudowniejszych wakacji dla Państwa. Czy to zimą czy to latem zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu – zawsze jest idealny czas by pomyśleć o swoich przyjemnościach i spełnić marzenia o podróżowaniu z Coral Travel Wezyr Holidays.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Marta
Supervisor Biura Sprzedaży
Każdego dnia zastanawiam się jak ja to robię, że potrafię zarażać ludzi chęcią zobaczenia nowych miejsc i poznawania nieznanego. Pozytywne emocje czerpię ze sportu – adrenalina, jaka tam istnieje daje mi siłę do życia i chęć do pracy. Uwielbiam piłkę ręczną i wiem iż moje miasto ELBLĄG piłką ręczną stoi. W turystyce pracuję już od wielu lat – poznałam wielu wspaniałych ludzi i miejsc. Przez jakiś czas mieszkałam w Hiszpanii i wiem że to jest kraj, który każdy powinien chociaż raz odwiedzić i się zakochać. Moje motto „ nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie”.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze były moją pasją. Możliwość poznawania nowych kultur, religii, kuchni świata czy odkrywanie nowych miejsc daje mi wiele satysfakcji. Dzięki możliwości połączenia pracy z podróżowaniem mogę rozwijać swojego podróżniczego bakcyla, dzięki któremu pomogę Państwu w wyborze wymarzonych wakacji.
Marta
Specjalista ds. Turystyki
„Żyj tak, jakby jutra miało nie być” - decyzję o wyjeździe jestem w stanie podjąć w kilka minut, co czyni mnie dobrym kompanem do wspólnych wojaży. Nigdy jednak nie sądziłam, że hobby stanie się pracą. Aż tu nagle przyszedł rok 2017 i w przypływie emocji wysłałam CV na stanowisko animatorki czasu wolnego. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Wyjechałam na sezon do pracy do Alanyi, potem na kolejny. Następnie studiowałam w Stambule, by swoją pracę magisterską napisać właśnie o Turcji. Jestem zafascynowana tym krajem, ludźmi, tradycjami, sposobem w jaki orientalizm przeplata się z kulturą Zachodu. Jako specjalista ds. turystyki staram się zarażać innych swoją miłością do Anatolii.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem technikiem obsługi turystycznej, pilotem wycieczek i doświadczoną rezydentką. Wyjazdy bliższe i dalsze nauczyły mnie wiele otwartości i zrozumienia, uświadomiły mi różnorodność w wartościach i sposobie życia innych nacji. Moimi pasjami są naturalnie podróże, pozwalają one nie myśleć o sprawach przyziemnych i dają możliwość oderwania się od rzeczywistości, jak i napawać się pięknymi i nieznanymi dotąd widokami. Języki dzięki którym mogę się porozumiewać oraz próbowanie tradycyjnych potraw z różnych krajów, których być może nigdy więcej nie będę miała możliwości próbować. Natomiast w Polsce uwielbiam las, gdzie mogę wypocząć, pospacerować z psem i zbierać grzyby. Doradzając przy wyborze wakacji, dziele się swoimi doświadczeniami, by wybrać TE WYMARZONE. "Podróżować, doznawać wrażeń i uczyć się - znaczy żyć." Szerpa Tenzing

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2705 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2812 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2803 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej