W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Kalisz - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Galeria Amber
ul. Górnośląska 82
62-800 Kalisz

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 62 505 86 21

Nasz salon firmowy Coral Travel znajdujący się w Galerii Amber w Kaliszu to świetne miejsce do zaplanowania Państwa wypoczynku. Cała nasza trójka tworzy zgrany zespół pogodnych, kochających podróże i opowiadanie o nich osób. Niezależnie zatem do kogo z nas Państwo trafią, z pewnością mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i uśmiech. Bliskość węzła przesiadkowego oraz dworców PKP i PKS powoduje, że niezwykle łatwo jest do nas trafić. Czekamy na Państwa na poziomie 1, vis a vis restauracji McDonald's. Zapraszamy do podróżowania z nami!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Supervisor Biura Sprzedaży
Jestem absolwentką Geografii, licencjonowanym pilotem wycieczek, więc to nie przypadek, że od ponad 13 lat pracuję w biurze podróży. To pasja, z którą człowiek się rodzi, to styl życia. Uwielbiam słuchać opowieści i wymieniać przeżycia z innymi ludźmi. To zawsze jest dla mnie największą inspiracją w planowaniu kolejnych podróży. Plan do zrealizowania na najbliższe lata to Peru i Kuba. Zapraszam do naszego biura – chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Jestem niespokojnym duchem, którego wciąż ciągnie w nowe miejsca. Żyję w nieustającym przekonaniu, że można mieć więcej niż jedno swoje miejsce na ziemi. Kocham poznawać ludzi i smaki, co wiąże się z moją drugą, wielką pasją, jaką jest gotowanie. Jestem absolwentką Slawistyki, a Bułgaria to miejsce szczególnie mi bliskie. Chętnie opowiem o niej i o innych pięknych miejscach z naszej oferty!
Zofia
Specjalista ds. Turystyki
Moja przygoda z turystyką zaczęła się 6 lat temu na jednej z greckich wysp, gdzie pracowałam jako rezydentka. Od tego czasu Grecja stała się moim drugim domem. Pasję do podróżowania zaszczepili we mnie rodzice, z którymi w dzieciństwie zwiedziłam kilka europejskich krajów. Dzięki temu już od najmłodszych lat miałam możliwość odkrywania pięknych miejsc i nowych kultur. Praca w biurze podróży jest moją pasją, dlatego chętnie podzielę się zdobytym doświadczeniem, aby wybrać dla Państwa wymarzone wakacje.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2753 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2640 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2753 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej