w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Piła - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Kasztanowa
al. Powstańców Wielkopolskich 99
64-920 Piła

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 67 387 60 88

Nasz salon Coral Travel Poland został otwarty w Pile wraz z początkiem 2019 roku. Nowy rok – nowe możliwości - dla nas pasjonatów poznawania świata oraz dla spragnionych wypoczynku klientów. Jesteśmy zespołem energicznych i pozytywnie nastawionych do świata ludzi. Łączy nas pasja podróżowania i poznawania nowych lądów ale co ważne na wiele różnych sposobów. A dlaczego? Ponieważ jednych kręci błękit morza i piaszczysta plaża, innych regionalne smaki i szlaki rowerowe a jeszcze innych kultura, nieznane nam obyczaje, kolory lata i totalny luz.
Dzięki temu, naszym klientom, nie szczędzimy wiedzy i opowieści tak cennych przy wyborze wypoczynku. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do naszego salonu mieszczącego się w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa na poziomie 0. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00 oraz w niedzielę handlową w godzinach 10:00 – 20:00.
Czekamy na Państwa. Zespół Coral Travel w Pile ;)

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Rozanna
Specjalista ds. Turystyki
Zamiłowanie do podróży i przyrody towarzyszy mi od wielu lat. Chociaż z branżą turystyczną zawodowo związana jestem od niedawna to przyznaję, że praca sprawia mi ogromną radość i daje wiele satysfakcji. W podróżach najbardziej fascynuje mnie poznawanie ludzi, lokalnych smaków, obyczajów, różnorodność architektury i piękno natury. Ogromną radość sprawia mi wypoczynek na świeżym powietrzu, zarówno aktywny, w towarzystwie, jak i leniwy relaks w odosobnieniu – by napawać się pięknem przyrody i porozmawiać z Bogiem. Najbardziej w przyrodzie zachwyca mnie piękno wód, lazurowe wybrzeża mórz, czystość jezior i przystanie. Sprawiają one, że na nowo odkrywam w sobie radość beztroskiego dziecka.
Ania
Supervisor Biura Sprzedaży
Najlepszą inwestycją jest człowiek – to zasada, której jestem wierna od wielu lat. Podróże kształcą i rozwijają. Uczą szacunku do świata, przyrody i innych kultur. Powodują, iż odrywamy się od codzienności, otwieramy na ludzi i uśmiechamy. Brzmi fajnie. Dlatego też praca w branży turystycznej stała się dla mnie pasją, którą po kilku latach przerwy mam ogromne szczęście kontynuować. Polecę Państwu każdy zakątek na Ziemi, piękne piaszczyste plaże, ogrody pełne bujnej i niespotykanej roślinności, zabytki kultury znane na całym świecie… Zapraszam by pomarzyć, porozmawiać i wybrać się w najpiękniejszą podróż. Prywatnie jestem mamą dwójki bardzo energicznych dzieci. Wolny czas spędzamy bardzo aktywnie, głównie pod hasłem piłki nożnej. Podróże chronią nas przed monotonią i pozwalają uwolnić tkwiącą w nas energię.

Proponowane oferty

XANADU RESORT

Turcja / Belek
2882 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
2803 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2705 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2094 zł
All Inclusive
Zobacz więcej