w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Piła - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH ATRIUM KASZTANOWA
Aleja Powstańców Wielkopolskich 99
64-920 Piła

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 67 387 60 88

Jesteśmy jedynym salonem firmowym Coral Travel Poland w Pile – otwartym wraz z początkiem 2019 roku. Nowy start, nowe przygody. Jesteśmy gotowe aby pomóc w realizacji Państwa podróżniczych celów . Nasze biuro znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe od 10:00-20:00.
Szukasz wakacji w pięknym hotelu? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Odwiedź biuro Coral Travel Poland w Pile, a nasze podróżnicze specjalistki – Ania i Agnieszka na pewno dopasują ofertę specjalnie dla Państwa.
Nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty już dziś!
Zapraszamy serdecznie do naszego salonu!

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Podróżnicza dusza, nieustannie poszukująca nowych doświadczeń i realizująca wyznaczone sobie cele. Absolwentka studiów licencjackich Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją chińsko-japońską, a obecnie pilna studentka studiów magisterskich - stale i niezmiennie - na kierunku Turystyka i Rekreacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki temu, zdobywana wiedza jest na co dzień wykorzystywana przeze mnie w pracy. Ogromną radość sprawia mi nauka i poznawanie innych kultur – w szczególności regionów Azji Południowo-Wschodniej. Uwielbiam świat przyrody, aktywne spędzanie wolnego czasu, górskie wędrówki, które pozwalają mi naładować baterie na nowo. Wyznaję zasadę „Podróżowanie to jedyna rzecz, którą kupujesz i sprawia, że stajesz się bogatszy.” Z chęcią pomogę w wyborze Państwa wymarzonych, egzotycznych wypraw.
Ania
Specjalista ds. Turystyki
Najlepszą inwestycją jest człowiek – to zasada, której jestem wierna od wielu lat. Podróże kształcą i rozwijają. Uczą szacunku do świata, przyrody i innych kultur. Powodują, iż odrywamy się od codzienności, otwieramy na ludzi i uśmiechamy. Brzmi fajnie. Dlatego też praca w branży turystycznej stała się dla mnie pasją, którą po kilku latach przerwy mam ogromne szczęście kontynuować. Polecę Państwu każdy zakątek na Ziemi, piękne piaszczyste plaże, ogrody pełne bujnej i niespotykanej roślinności, zabytki kultury znane na całym świecie… Zapraszam by pomarzyć, porozmawiać i wybrać się w najpiękniejszą podróż. Prywatnie jestem mamą dwójki bardzo energicznych dzieci. Wolny czas spędzamy bardzo aktywnie, głównie pod hasłem piłki nożnej. Podróże chronią nas przed monotonią i pozwalają uwolnić tkwiącą w nas energię.
Dawid
Specjalista ds. Turystyki
Miłośnik przyrody, a w szczególności gór, przez lata związany z branżą dziennikarską. Podróżowanie od lat było bezpośrednio związane z moją pracą, dzięki czemu, opierając się na własnych doświadczeniach, mogę polecać Państwu poszczególne regiony, hotele czy restauracje. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, a także własnym spojrzeniem na świat, może ułatwić każdemu wybranie odpowiedniego obiektu na bierny lub aktywny wypoczynek. Kto wie, może kiedyś, poza biurem, spotkamy się na drugim krańcu świata?

Proponowane oferty

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
2859 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
2004 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL SEVEN SEAS

Turcja / Side
2421 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2282 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej