w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Piła - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Atrium Kasztanowa
al. Powstańców Wielkopolskich 99
64-920 Piła

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 67 387 60 88

Nasz salon Coral Travel Poland został otwarty w Pile wraz z początkiem 2019 roku. Nowy rok – nowe możliwości - dla nas pasjonatów poznawania świata oraz dla spragnionych wypoczynku klientów. Jesteśmy zespołem energicznych i pozytywnie nastawionych do świata ludzi. Łączy nas pasja podróżowania i poznawania nowych lądów ale co ważne na wiele różnych sposobów. A dlaczego? Ponieważ jednych kręci błękit morza i piaszczysta plaża, innych regionalne smaki i szlaki rowerowe a jeszcze innych kultura, nieznane nam obyczaje, kolory lata i totalny luz.
Dzięki temu, naszym klientom, nie szczędzimy wiedzy i opowieści tak cennych przy wyborze wypoczynku. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do naszego salonu mieszczącego się w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa na poziomie 0. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00 oraz w niedzielę handlową w godzinach 10:00 – 20:00.
Czekamy na Państwa. Zespół Coral Travel w Pile ;)

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Rozanna
Specjalista ds. Turystyki
Zamiłowanie do podróży i przyrody towarzyszy mi od wielu lat. Chociaż z branżą turystyczną zawodowo związana jestem od niedawna to przyznaję, że praca sprawia mi ogromną radość i daje wiele satysfakcji. W podróżach najbardziej fascynuje mnie poznawanie ludzi, lokalnych smaków, obyczajów, różnorodność architektury i piękno natury. Ogromną radość sprawia mi wypoczynek na świeżym powietrzu, zarówno aktywny, w towarzystwie, jak i leniwy relaks w odosobnieniu – by napawać się pięknem przyrody i porozmawiać z Bogiem. Najbardziej w przyrodzie zachwyca mnie piękno wód, lazurowe wybrzeża mórz, czystość jezior i przystanie. Sprawiają one, że na nowo odkrywam w sobie radość beztroskiego dziecka.
Ania
Supervisor Biura Sprzedaży
Najlepszą inwestycją jest człowiek – to zasada, której jestem wierna od wielu lat. Podróże kształcą i rozwijają. Uczą szacunku do świata, przyrody i innych kultur. Powodują, iż odrywamy się od codzienności, otwieramy na ludzi i uśmiechamy. Brzmi fajnie. Dlatego też praca w branży turystycznej stała się dla mnie pasją, którą po kilku latach przerwy mam ogromne szczęście kontynuować. Polecę Państwu każdy zakątek na Ziemi, piękne piaszczyste plaże, ogrody pełne bujnej i niespotykanej roślinności, zabytki kultury znane na całym świecie… Zapraszam by pomarzyć, porozmawiać i wybrać się w najpiękniejszą podróż. Prywatnie jestem mamą dwójki bardzo energicznych dzieci. Wolny czas spędzamy bardzo aktywnie, głównie pod hasłem piłki nożnej. Podróże chronią nas przed monotonią i pozwalają uwolnić tkwiącą w nas energię.
Lidia
Specjalista ds. Turystyki
Od kiedy pamiętam, marzyłam o podróżach po świecie. Przesuwając palcem po globusie wyobrażałam sobie cudowne przygody, które spotykają mnie na krańcach świata. Kiedy nauczyłam się czytać o takich przygodach, moje marzenia stały się jeszcze śmielsze i większe. Gdybym wtedy wiedziała, że wiele lat później los pchnie mnie w objęcia turystyki, myślę, że skróciłabym tę drogę. Cieszę się, że dostałam szansę na realizowanie cudzych marzeń, dzięki temu mam poczucie, że jest to po części spełnianie także moich. Sama lubię odpoczywać nad spokojnymi jeziorami, w cichych lasach, z dala od zgiełku wielkich miast. Ale jeśli przeżywać przygody, to tylko wśród ludzi, różnych kultur i kolorowych murów najpiękniejszych miast świata, bo tylko ten, kto wędruje, odnajduje nowe ścieżki.

Proponowane oferty

XANADU RESORT HOTEL

Turcja / Belek
2636 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL SEVEN SEAS

Turcja / Side
2330 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2225 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

OTIUM ECO CLUB SIDE

Turcja / Side
1885 zł
All Inclusive
Zobacz więcej