w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Piła - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

C.H. ATRIUM KASZTANOWA
Aleja Powstańców Wielkopolskich 99
64-920 Piła

Godziny otwarcia:
Pn.10:0021:00
Wt.10:0021:00
Śr.10:0021:00
Czw.10:0021:00
Pt.10:0021:00
Sb.10:0021:00
Ndz.10:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Jesteśmy jedynym salonem firmowym Coral Travel Poland w Pile – otwartym wraz z początkiem 2019 roku. Nowy start, nowe przygody. Jesteśmy gotowe aby pomóc w realizacji Państwa podróżniczych celów . Nasze biuro znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe od 10:00-20:00.
Szukasz wakacji w pięknym hotelu? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Odwiedź biuro Coral Travel Poland w Pile, a nasze podróżnicze specjalistki – Ania i Agnieszka na pewno dopasują ofertę specjalnie dla Państwa.
Nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty już dziś!
Zapraszamy serdecznie do naszego salonu!

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Podróżnicza dusza, nieustannie poszukująca nowych doświadczeń i realizująca wyznaczone sobie cele. Absolwentka studiów licencjackich Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją chińsko-japońską, a obecnie pilna studentka studiów magisterskich - stale i niezmiennie - na kierunku Turystyka i Rekreacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki temu, zdobywana wiedza jest na co dzień wykorzystywana przeze mnie w pracy. Ogromną radość sprawia mi nauka i poznawanie innych kultur – w szczególności regionów Azji Południowo-Wschodniej. Uwielbiam świat przyrody, aktywne spędzanie wolnego czasu, górskie wędrówki, które pozwalają mi naładować baterie na nowo. Wyznaję zasadę „Podróżowanie to jedyna rzecz, którą kupujesz i sprawia, że stajesz się bogatszy.” Z chęcią pomogę w wyborze Państwa wymarzonych, egzotycznych wypraw.
Ania
Specjalista ds. Turystyki
Najlepszą inwestycją jest człowiek – to zasada, której jestem wierna od wielu lat. Podróże kształcą i rozwijają. Uczą szacunku do świata, przyrody i innych kultur. Powodują, iż odrywamy się od codzienności, otwieramy na ludzi i uśmiechamy. Brzmi fajnie. Dlatego też praca w branży turystycznej stała się dla mnie pasją, którą po kilku latach przerwy mam ogromne szczęście kontynuować. Polecę Państwu każdy zakątek na Ziemi, piękne piaszczyste plaże, ogrody pełne bujnej i niespotykanej roślinności, zabytki kultury znane na całym świecie… Zapraszam by pomarzyć, porozmawiać i wybrać się w najpiękniejszą podróż. Prywatnie jestem mamą dwójki bardzo energicznych dzieci. Wolny czas spędzamy bardzo aktywnie, głównie pod hasłem piłki nożnej. Podróże chronią nas przed monotonią i pozwalają uwolnić tkwiącą w nas energię.

Proponowane oferty

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej