w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Poznań - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

POSNANIA
ul. Pleszewska 1
61-136 Poznań

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.10:0022:00
Ndz.10:0021:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Młody, zgrany i zaangażowany zespół pasjonatów podróży małych i dużych. Jest wśród nas i filolog i marketingowiec, ale nasz wspólny mianownik to podróże. Ciekawość świata nie pozwala nam usiedzieć w miejscu, wciąż marzymy, planujemy i eksplorujemy nowe miejsca. Doświadczeniami, które przywozimy, z sukcesem dzielimy się z naszymi turystami. Kto nas ciekaw, zapraszamy! W przyjaznej atmosferze znajdujemy zawsze idealne wakacje.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnostparwnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Maja
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na poznańskim AWFie. Od zawsze chciałam pracować w biurze podróży. Już jako małe dziecko zwiedzałam świat „palcem po globusie”. Uwielbiam sama organizować swoje wakacje, na które najchętniej wyjeżdżam z grupą znajomych. Uważam, że najlepiej poznawać kraje poprzez smakowanie lokalnej kuchni i obserwację mieszkańców. Chętnie podzielę się wiedzą zdobytą podczas moich małych podróży. Kraj który pokochałam za styl życia, jedzenie i atmosferę oraz do którego zawsze mogę wracać to Hiszpania.
Maciej
Specjalista ds. Turystyki
Długoletni rezydent biur podróży w Grecji, Turcji, Hiszpanii, Meksyku i na wyspach Zielonego Przylądka, a także przewodnik turystyczny w Egipcie, Jordanii i Izraelu. Podróżnik z zamiłowania wciąż odkrywający nowe szlaki.
Sonia
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze są moją pasją. Zarówno te dalekie, jak i bliższe, a szczególnym sentymentem darzę Tatry, w które wybrać muszę się przynajmniej raz w roku. Chęć poznawania odmiennych miejsc i kultur sprawiła, że odwiedziłam już prawie wszystkie kontynenty, a także miała ogromny wpływ na wybór kierunku studiów, którego absolwentką jestem - hebraistyki. W Coral Travel z przyjemnością łączę prace z moimi zainteresowaniami, którymi bardzo chętnie się podzielę.

Proponowane oferty

EFTALIA VILLAGE HOTEL

Turcja / Alanya
2006 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

Arsi Hotel

Turcja / Alanya
916 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej