w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Poznań - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Posnania
ul. Pleszewska 1
61-136 Poznań

Godziny otwarcia:
Pn.10:0022:00
Wt.10:0022:00
Śr.10:0022:00
Czw.10:0022:00
Pt.10:0022:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0021:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 61 628 07 77

Młody, zgrany i zaangażowany zespół pasjonatów podróży małych i dużych. Jest wśród nas i filolog i marketingowiec, ale nasz wspólny mianownik to podróże. Ciekawość świata nie pozwala nam usiedzieć w miejscu, wciąż marzymy, planujemy i eksplorujemy nowe miejsca. Doświadczeniami, które przywozimy, z sukcesem dzielimy się z naszymi turystami. Kto nas ciekaw, zapraszamy! W przyjaznej atmosferze znajdujemy zawsze idealne wakacje.

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Maja
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na poznańskim AWFie. Od zawsze chciałam pracować w biurze podróży. Już jako małe dziecko zwiedzałam świat „palcem po globusie”. Uwielbiam sama organizować swoje wakacje, na które najchętniej wyjeżdżam z grupą znajomych. Uważam, że najlepiej poznawać kraje poprzez smakowanie lokalnej kuchni i obserwację mieszkańców. Chętnie podzielę się wiedzą zdobytą podczas moich małych podróży. Kraj który pokochałam za styl życia, jedzenie i atmosferę oraz do którego zawsze mogę wracać to Hiszpania.
Sonia
Specjalista ds. Turystyki
Podróże od zawsze są moją pasją. Zarówno te dalekie, jak i bliższe, a szczególnym sentymentem darzę Tatry, w które wybrać muszę się przynajmniej raz w roku. Chęć poznawania odmiennych miejsc i kultur sprawiła, że odwiedziłam już prawie wszystkie kontynenty, a także miała ogromny wpływ na wybór kierunku studiów, którego absolwentką jestem - hebraistyki. W Coral Travel z przyjemnością łączę prace z moimi zainteresowaniami, którymi bardzo chętnie się podzielę.
Oliwia
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Studiów Śródziemnomorskich na UAM. Podróże i poznawanie innych kultur to moja pasja od zawsze, chociaż pierwszy raz za granicę wyjechałam mając 16 lat. To wtedy tak naprawdę zachłysnęłam się zwiedzaniem świata. Do tej pory zobaczyłam niemal każdy kraj w Europie, a moim największym marzeniem jest podróż przez Amerykę Południową. Moim hobby jest rekonstrukcja historyczna średniowiecza, dzięki czemu nie tylko zwiedzam średniowieczne miasta, ale także odtwarzam dawne życie ich mieszkańców. Na studiach zafascynowała mnie kultura antyczna – wakacji w Grecji i Włoszech zawsze mi mało. Kocham Turcję – mogę tam wracać wielokrotnie, a jej zabytki, krajobrazy i kuchnia nigdy nie przestaną mnie zachwycać. Chętnie pomogę w wyborze niezapomnianych wakacji zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak i w znalezieniu idealnego miejsca na samotną wyprawę, czy grupową przygodę.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2418 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
2996 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
3823 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3153 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej