w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Poznań - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 61 628 06 94


Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Od dziecka pasjonatka podróży. Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w norweskich fiordach oraz hiszpańskich Bunkers del Carmel, mająca ciągle w pamięci widok z Aiquille du Midi na Mont Blanc. Od 5 lat z Fun clubem Kamila Stocha czynnie odwiedzała największe skocznia świata, rozwijając przy okazji swoją podróżniczą pasję. Samouk języka hiszpańskiego, marząca o podróżach po Ameryce Południowej. Lubi adrenalinę oraz podróże autostopowe. Chętnie opowie jak tanio kupić motor w Wietnamie i przemierzyć nim 1000 km. W Coral Travel z przyjemnością łączy pracę z zainteresowaniami, którymi chętnie się podzieli.
Sabina
Specjalista ds. Turystyki
Od lat zakochana w Turcji, a jak wiemy to właśnie nasza perełka. Moja pasja do podróży rozpoczęła się właśnie tam, 20 lat temu na moich pierwszych wakacjach. I tak już zostało, do dziś lubię odwiedzać Turcję minimum 2 razy w roku i wciąż odkrywam coś nowego. Ostatnie 2 lata byłam rezydentką na Riwierze Tureckiej w regionie Antalya-Belek stąd też znam tą część Turcji jak własny dom. Chętnie służę pomocą w sprawach dotyczących nie tylko hoteli ale również okolicy, zwyczajów czy wspaniałej kuchni Tureckiej. Podróżuję zarówno z plecakiem jak i w wersji wygodnej czyli z biurem podróży. Odwiedziłam również Grecję i jej wyspy, Egipt oraz Hiszpanię, która swym gorącym temperamentem i niesamowitymi widokami również skradła część mojej duszy. Mam nadzieję zwiedzić choć pół świata, bo każdy zakątek jest na pewno interesujący, ale wiem że zawsze będę wracać do Turcji.
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Odkąd pamiętam miałam zamiłowanie do podróży. Od małego wskazywałam miejsca na mapie, które pragnę odwiedzić. Niektóre z tych miejsc zdążyłam już odhaczyć na swojej liście. Zawsze byłam żądna przygód i nowych doświadczeń. Najbardziej fascynuje mnie poznawanie nowych ludzi, obyczajów oraz lokalnej kuchni. Miałam okazję zwiedzić Times Square w Nowym Jorku, Big Ben w Londynie, zobaczyć piękno natury Słowenii, Austrii i Czech, doświadczyć wypoczynku w Turcji, a także bardziej survivalowej wyprawy autostopowej do Portugalii i Hiszpanii. Obecnie jestem absolwentką studiów licencjackich i o krok od ukończenia studiów magisterskich na kierunku Turystyka i rekreacja na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki temu mogę łączyć pracę z zainteresowaniami, które nieustannie idą ze mną w parze. Pragnę zarazić Państwa duchem podróżowania oraz jak najlepiej doradzić Państwu w wyborze wakacyjnych destynacji. Mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce. :)

Proponowane oferty