W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Poznań - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 61 628 06 94

Nasz zespół składa się z młodych, ciekawych świata, zaangażowanych w swoją pracę dziewczyn. Nasze biuro znajduję się na drugim piętrze w nowej części Starego Browaru, który jest połączeniem obiektu handlowego oraz galerii artystycznej. Każdą z nas interesują podróże i z niecierpliwością odliczamy dni do kolejnego wyjazdu. Swoje doświadczenie z wyprawy chętnie wykorzystujemy w pracy, starając się zarazić miłością do podróży naszych klientów. Satysfakcję oraz zadowolenie kupujących zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. W cudownej atmosferze znajdziemy dla Państwa idealne wakacje. Sprostamy każdemu zadaniu :)
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Od dziecka pasjonatka podróży. Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w norweskich fiordach oraz hiszpańskich Bunkers del Carmel, mająca ciągle w pamięci widok z Aiquille du Midi na Mont Blanc. Od 5 lat z Fun clubem Kamila Stocha czynnie odwiedzała największe skocznie świata, rozwijając przy okazji swoją podróżniczą pasję. Samouk języka hiszpańskiego, marząca o podróżach po Ameryce Południowej. Lubi adrenalinę oraz podróże autostopowe. Chętnie opowie jak tanio kupić motor w Wietnamie i przemierzyć nim 1000 km. W Coral Travel z przyjemnością łączy pracę z zainteresowaniami, którymi chętnie się podzieli.
Natalia
Specjalista ds. Turystyki
Miłośniczka podróży, odkąd pierwszy raz wyjechała na wakacje z rodziną. Docenia uroki kraju, w którym się urodziła, jak i piękno innych zakątków świata. Z ciepłych, bliskich kierunków odwiedziła Włochy, Turcję, Grecję oraz Hiszpanię, choć wiele więcej ma jeszcze w planach. Po ukończeniu studiów magisterskich wyjechała na wakacje do Stanów Zjednoczonych, gdzie spełniło się jej największe marzenie. Przyszłość wiąże niewątpliwie z turystyką, którą studiowała z pasją. Najlepiej czuje się wśród ludzi, dba o ich potrzeby i dobre samopoczucie oraz chętnie doradzi w wyborze wakacji.
Agnieszka
Specjalista ds. Turystyki
Podróże kształcą, również pozwalają poznać różnorodność na świecie oraz poszerzają horyzonty. Przez pół roku pobytu w Turcji doświadczyłam wspaniałych wspomnień. Uprzejmość tubylców i piękne niespotykane miejsca, które zwiedziłam z plecakiem, skradły mi kawałek serca. Jedzenie, które zasmakujecie podczas podróży w lokalnych, rodzinnych restauracjach będzie w późniejszym czasie również powodem do powrotu w to fenomenalne miejsce. Drugą część serca skradła mi Grecja i jej spokojne podejście do życia. Jeśli ktoś, kto był kiedykolwiek w Grecji, twierdzi, że już wszystko widział, to praktycznie nie poznał nawet części tego kraju. Każda wyspa jest niepowtarzalna: wycieczki samochodem, wycieczki rowerowe, rejsy wodne, górskie wspinaczki, wodospady, jeziora, starożytne ruiny. Jest w Grecji zbyt pięknie, by pojechać tam jednorazowo. Z chęcią pomogę spełnić marzenia o wspaniałej podróży rodzinom, parom oraz singlom.

Proponowane oferty

ELA QUALITY RESORT BELEK

Turcja / Belek
3844 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

STELLA PALACE RESORT & SPA

Grecja / Kreta
2984 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

REGENCY MONASTIR HOTEL & SPA

Tunezja / Monastir
1756 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

ALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM

Egipt / Marsa Alam
2489 zł
All Inclusive
Zobacz więcej