w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane

Poznań - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

AVENIDA POZNAŃ (dawniej CH CITY CENTER)
ul. Matyi 2
61-586 Poznań

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.09:0020:00
Wyślij wiadomość
Szybki kontakt

Zespół zdecydowanie młody duchem, ale „pełnoletni” doświadczeniem. W turystyce pracujemy w sumie ponad 40 lat, odwiedziłyśmy 35 destynacji, niektóre z nich kilkakrotnie. Nasza pasja podróżowania gna nas w świat, ale zawsze wracamy do naszego ukochanego Poznania. Tutaj czekamy na Państwa, by podzielić się wrażeniami, które przywozimy z naszych wojaży i precyzyjnie dobrać miejsce na doskonałe wakacje. Do zobaczenia w Avenidzie!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Agnieszka
Supervisor Biura Sprzedaży
Moja przygoda z turystyką rozpoczęła się prawie 200000 kilometrów temu. Otoczyła mnie swoimi mackami jak ośmiornica, na tyle skutecznie, że moja próba wyplątania się z jej uścisku, kilka lat temu, zakończyła się niepowodzeniem. Dziś wciąż jestem z naszymi turystami, z przyjemnością mogę dzielić się pasją i doświadczeniem podróżniczym. Apetyt na podróżowanie nie maleje, dlatego ta przygoda nadal trwa.
Ewelina
Specjalista ds. Turystyki
Specjalista ds. turystyki z kilkunastoletnim stażem. Dotychczas zwiedziła takie wakacyjne kierunki jak: Turcja, Tunezja kontynentalna oraz wyspa Djerba, Egipt, Jordania, Maroko, Majorka, Cypr, Wyspy Kanaryjskie: Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Grecja kontynentalna oraz wyspy greckie: Kreta, Rodos, Kos, Zakynthos. Chętnie doradzi w wyborze niezapomniany wakacji jak również pomoże w wyszukaniu tanich biletów lotniczych oraz zakwaterowania.
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na UAM w Poznaniu. Turystyka jest moją pasją. Do tej pory udało mi się odwiedzić Hiszpanię, Grecję, Tunezję, Egipt, Turcję oraz Belgię. Wierzę, że przede mną jest jeszcze wiele pięknych miejsc do odwiedzenia. Cieszę się, że mogę łączyć pracę z pasją oraz dzielić się doświadczeniem z klientami naszego biura.
Justyna
Specjalista ds. Turystyki
Ukończyłam Turystykę i Rekreację na UAM w Poznaniu, posiadam kilkuletnie doświadczenie w turystyce. Swoją pasję do podróżowania pragnę przekazać najbliższym. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a także poznawać lokalne smaki. Chętnie doradzę przy wyborze wakacji.

Proponowane oferty

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej

St.nikola Hotel

Bułgaria / Burgas
1074 zł
zgodnie z ofertą
Zobacz więcej